Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #1

ostatnio zaktualizowano przez Claymora 4 lata, 10 miesięcy temu
6 uczestników
11 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67334
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Spróbujmy w tym tygodniu z nowym wyzwaniem 🙂 Nie wszyscy lubią budować, wiem, że niektórzy z Was wolą sprawdzić się w CAS, więc w tym tygodniu potworzymy simy 😉 Tak myślałam nad tematem pierwszego wyzwania i doszłam do wniosku, że równie trudno było mi z wymyśleniem pierwszego Remontu tygodnia, dlatego teraz, żeby to trochę powiązać, byłoby super jakbyście stworzyli te bliźniaczki, dla których budowaliście bliźniaka 🙂 Przypomnę, że Maja uwielbia gotować, a Julia jakoś musi spalić te kalorie, które dostarcza jej kuchnia Mai, więc często spędza czas w swojej przydomowej siłowni 😉 Swoje prace możecie wrzucać do środy 5 czerwca, wtedy wybierzemy zwycięzcę. Zwycięzca otrzyma medal „Twórca tygodnia” i 195 monet, każdy z uczestników otrzyma 95 monet. Jak zawsze 50 dodatkowych monet dla chętnych, którzy zdecydują się pokazać również bliźniaczki w swoim temacie w Galerii dzieł. Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje to zapraszam do dyskusji: https://sims.arhn.eu/forum/topic/wyzwania-forumowe-dyskusja-ogolna/ Nie mogę się doczekać na to co stworzycie! Dobrej zabawy!

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
    • Można używać kodów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę „Twórca tygodnia”
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie nie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

    #67341
    ArtSim
    Uczestnik

    Mamy zrobić tylko codzienny, wszystkie,  czy jakieś wytypowanie np. sportowy dla Julii?

    #67348
    ArtSim
    Uczestnik

    Witam, jestem @ArtSim i jestem absolwentem Uniwersytetu Simowego z wydziału simologii i będę oprowadzać cię po naszej siedzibie CAS. Po pierwszej rozwinięcie skrótu CAS w Polsce znaczy Czasochłonne Asymetryczne Simy. Na przykład weźmy bliźnaczki Bliźniak – Majce i Julce.

    Oto Maja. Uwielbia jasne odcienie choć przez nie widać wszystkie przygotowane przez nią potrawy. Lubi szpilki i gustowne dodatki na ręce.

    Maja ma zaplecioną fryzurę by włosy nie wpadały jej do garnków. Lekko umalowane powieki, elainer i  błyszczyk na ustach. I jak wspominał lubi dodatki, a w tym wypadku kolczyki i naszyjniki.

     

    Czas na Julię. Julia jest ciągle ubrana na sportowo: buty sportowe, spodnie z dziurami by mogła sobie dotleniać nogi (to chyba najgłupsza rzecz jaką powiedziałem na tej stronie), wygodną koszulkę i bransoletki w czym jedną świecącą ,żeby widzieli ją kierowcy na jogingu.

    Julia ma spięte włosy i trochę elaineru z błyszczykiem.

     

     

    Mamy nadzieję ,że odwiedzicie jeszcze nasz instytut. Do zobaczenia 😉

    #67353
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Możecie zrobić jeden styl albo wszystkie style 🙂 Pozdrowienia!

    #67358
    Claymora
    Uczestnik

    SUL SUL!

    O to moja wersja bliźniaczek ^^ Mam nadzieję, że przypadną do gustu.

    MAJA (Kropka – wydaje mi się, że to ciekawe nazwisko)

    Jak widać Maja jest bardzo elegancką młodą kobietą, dba o swój wizerunek z taką samą precyzją z jaką przygotowuje swoje wyśmienite dania.

     

    JULIA (Kropka)

    Masz Julcia preferuje bardziej wygodny (swobodny) styl. Przez pyszności przygotowywane przez swoją siostrzyczkę ma pełniejszą figurkę, ale jest równie piękna.

    Więcej o bliźniaczkach można znaleźć tutaj jak i w galerii.

    #67400
    Michael
    Uczestnik

    Maja

    ASPIRACJA: Mistrzyni Kuchni

    CECHY: Smakoszka, rodzinna, uwielbia koty

    Maja bardzo lubi kolor różowy oraz miętowy co pokazuje w swoim ubiorze

    TWARZ

    NA CO DZIEŃ

    ELEGANCKI

    SPORTOWY

    DO SPANIA

    NA IMPREZĘ

    DO PŁYWANIA

    GORĄCA POGODA

    ZIMNA POGODA

    Julia

    ASPIRACJA: Kulturystka

    CECHY: Aktywna, Rodzinna, Zapaleniec

    Julia lubi luźny i wygodny styl oraz szarości i czernie

    TWARZ

    NA CODZIEŃ

    ELEGANCKI

    SPORTOWY

    DO SPANIA

    NA IMPREZĘ

    DO PŁYWANIA

    GORĄCA POGODA

    ZIMNA POGODA

    #67422
    ArtSim
    Uczestnik

    Z powodu braku możliwości edycji postu muszę zrobić tak.

    —————————————————————————————————

    Witamy  z powrotem w

    Czasochłonnych

    Asymetrycznych

    Simach

    Czas dokończyć rodzeństwo Bliźniak. Teraz czas na resztę. Majka:

    Wyjściowy 1:

    Wyjściowy 2:

    Sportowy:

    Do Spania:

    Imprezowy:

    Kąpielowy:

    Na ciepłą pogodę:

    Na zimną pogodę:

    Julia:

    Wyjściowy:

    Sportowy:

    Do spania:

    Imprezowy:

    Kąpielowy:

    Na gorącą pogodę:

    Na zimną pogodę:

    #67434
    Evaerynth
    Uczestnik

    #67578
    Ginewra
    Uczestnik

    Z opisu zadania wynika, że nie powinnam tutaj brać udziału, bo nie budowałam domu dla bliźniaczek 😛

     

    ***

    Julia i Maja są ewenementem na skalę światową. Nie tylko dlatego, że charakterami mocno się różnią, ale też dlatego, że są nietypowymi bliźniaczkami. Nietypowymi, bo choć bliźniaczki, to dwujajowe. A że ich rodzice to para mocno mieszana? efekt tej wybuchowej mieszanki można podziwiać poniżej:

    Tak, one naprawdę są bliźniaczymi siostrami! W zasadzie jedyne co mają wspólne, to ciepłe uczucia do swojej siostry bliźniaczki, uwielbienie kuchni Mai i? tendencje do tycia. Julia jest dziewczyną aktywną, każdą wolną chwilę przeznacza na ćwiczenia, nie przejmując się dziwnymi spojrzeniami innych Simów (jeśli znienacka ktoś przed tobą padnie na brzuch i zacznie robić pompki, to z pewnością będzie to Julia!), więc po niej nadmiarowych kilogramów nie widać, za to Maja? Maja ma ten problem, że z aktywnością jest na bakier, a gotuje nie gorzej niż światowej sławy kucharze. Wszystko co wyjdzie spod jej rąk jest wirtuozerią smaku! Jedynie co ją powstrzymuje przed dzieleniem się ze światem swoją pasją kulinarną jest to, że wygląd jej potraw nie dorównuje smakowi. Nie to, że jej dania wyglądają okropnie – po prostu Maja nie pasjonuje się wykwintnym gotowaniem, poza tym uważa, że nie warto robić przepysznego jedzenia tylko po to, by na talerzu wylądował ledwie naparstek tej potrawy, z kilkoma listkami do dekoracji i kleksem sosu. Maja to taka dusza kochanej babci, która dba, by wnuczek był na pewno najedzony, zamknięta w młodym ciele pięknej dziewczyny 🙂 Gdyby mogła, nakarmiłaby świat, a na razie karmi swoją „lewołapną” do gotowania siostrzyczkę 😉

     

    O ile Maja to elegancka dziewczyna, starająca się zawsze, mimo nadmiarowych kilogramów, kobieco wyglądać, o tyle Julia nie dba o to co inni o niej myślą. Jej ubiór nie musi być elegancki, nie musi być kobiecy, nawet nie musi być do siebie dopasowany! Ważne, żeby nie krępował jej ruchów i pozwalał jej podjąć ćwiczenia. W. Każdej. Wolnej. Chwili. Dziewczyny są tak skupione na swoich pasjach, że wystarczy mały spacer do parku, by były w swoim żywiole!

    Ale oczywiście bez siebie również żyć nie mogą, choć są tak różne od siebie.

    Bo nawet zwykłe patrzenie w chmury z własną siostrą daje ogromną frajdę!

    Takie właśnie są nasze bliźniaczki.

    #67629
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękujemy wszystkim za udział! Bliźniaczki są urocze i każda jest na swój sposób wyjątkowa 🙂

    Zwycięzcą w tej edycji zostaje @Claymora Gratulacje 🙂

    #67647
    ArtSim
    Uczestnik

    Gratuluję??

    #67649
    Claymora
    Uczestnik

    Wheee! Dziękuję bardzo. ^^

    Jednocześnie gratuluje każdemu kto podjął się wyzwaniu (zrobienia tylu zdjęć ^^) oraz frajdzie tworzenia.

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.