Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66874
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Myślę, że dobrym pomysłem jest stworzyć temat, gdzie będziemy mogli podyskutować o wyzwaniach trwających na forum. Oczywiście temat jest otwarty na Wasze pomysły. Może macie jakieś propozycje do Remontu tygodnia, może jest coś co chcielibyście wybudować. Możecie tu również zadawać pytania związane z aktualnie trwającymi wyzwaniami. Pozdrowienia i udanego dnia! 🙂

    #66878
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja myślę żeby zrobić też od czasu do czasu remont mieszkania lub w danym mieście i jego stylu jak Windemburg. I może to głupi pomysł ale mi by się podobał tak „CAS tygodnia”

    #66879
    kapselek
    Uczestnik

    cas tygodnia to super pomysł.

    #66886
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim rozumiem, że jeśli chodzi o remont mieszkania to masz na myśli mieszkania w San Myshuno? Jeśli tak to problem z tym jest taki, że ogranicza osoby, które danego rozszerzenia nie posiadają, tyczy się to też wszelkich wyzwań czy tematów, gdzie wykorzystuje się jakiś dodatek. Stąd też kiedy wyzwanie dotyczy remontu wykorzystuję domy z podstawki. Jeśli masz na myśli coś innego to daj znać 😉

    Cas tygodnia – bardzo fajny pomysł 🙂 Gdyby tak raz remont, a w następnym tygodniu cas, hmm? Lubicie tworzyć simy? Dajcie koniecznie znać co o tym myślicie 😉

    #66890
    Michael
    Uczestnik

    Cas tygodnia brzmi świetnie, podoba mi się ten pomysł 😀

    #66896
    Ginewra
    Uczestnik

    CAS tygodnia może być 🙂 I może być zamiast remontu. Łatwiej wrzucić jedno zdjęcie, niż kilka(naście) z różnych ujęć 😉

    Ale będzie za to osobny medal, a nie „zdjęcie tygodnia”, albo „remont tygodnia”? 😀

    #66898
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja to CAS tygodnia widziałbym nie na zmianę remontem lecz jako osobna ale tak np.  co 1 tydzień przerwy

    #66899
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra nie pomyślałam o tych medalach 😉 Daj mi chwilę, żebym mogła odpowiedzieć na to pytanie 🙂

    @ArtSim raczej widziałabym to na zmianę 🙂

    #66968
    ArtSim
    Uczestnik

    A może zdjęcie tygodnia czasami zrobić tematyczne np. romantyzm

    #66969
    Ginewra
    Uczestnik

    @ArtSim – raz już było wyzwanie walentynkowe, raz rodzinne, więc może teraz coś mniej romantycznego? 😀

    #66974
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Jeśli macie ochotę możemy raz w miesiącu robić tematyczne zdjęcie tygodnia. Co Wy na to? 🙂

    #67045
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Nie będę ukrywać, że jak nie dacie znać czy coś Wam odpowiada to trudno będzie mi zgadnąć 😉

    Dzięki fantastycznej pracy @GlossyGem mamy dla Was piękną i błyszczącą odznakę za wyzwanie w tworzenie sima – Twórca tygodnia 😉 Na razie nie pokażę 😉 Macie jakiś pomysł na nazwę do wyzwania albo na pierwszy temat przewodni? 😉

     

    Edit: Jeśli macie jakiekolwiek problemy z dodaniem zdjęć na forum ogólnie, nie tylko w wyzwaniach zgłoście mi to tutaj:https://sims.arhn.eu/forum/topic/wpis-sie-nie-dodal-zglos-to/  🙂

    #67135
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja nazwałałbym to po prosto „CAS tygodnia” bądź „Sim tygodnia”

     

    A simowie to na przykład rodziny z podstawki że dorastają i trzeba ich zrobić do nowego stylu albo tak samo z dziełami od Maxisa lub ty @dzidziak86 zrobiłaśby nam rodzinkę i udostępniała?

     

    Jako pierwsze wyzwanie zrobił bym zgodnie z remontem tygodnia czyli dorośli Ćwirowie

    #67213
    Hejkasz
    Uczestnik

    Mogłaś zrobić temat główny „dzień dziecka”

    #67214
    ArtSim
    Uczestnik

    @dzidziak86 powiedziała że raz w miesiącu i to wystarczy bo jakby ciągle były tematyczne byłyby nudne

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.