Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #74772
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim dzięki, wezmę to na pewno pod uwagę przy kolejnym wyzwaniu 🙂

    #74807
    nolcanol
    Uczestnik

    Arturowi chyba się nudzi i chce tworzyć i tworzyć i…tworzyć 😀 😀

    #74808
    ArtSim
    Uczestnik

    @nolcanol no może trochę. A co więcej ostatnio mam ochotę na budowanie ,a konkursy i wyzwania życiem mym?

    #75487
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej wszystkim! 🙂 Co sądzicie o tym, żeby zmienić w zasadach Sima tygodnia punkt zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4 na Zdjęcie musi pochodzić z dowolnej serii The Sims? 🙂

    #75488
    ArtSim
    Uczestnik

    Mi pasuje? tylko nie używać samej trójki bo będą budynie i tym podobne!

    #75490
    bluesocks
    Uczestnik

    Dobry pomysł! 🙂 Wprowadzi to trochę nowości 😀

    A co z wyzwaniem specjalnym na zdjęcie miesiąca? Może z racji października Halloween? 😉

    #75496
    Ginewra
    Uczestnik

    Ha… Byłam przekonana, że od początku „Sima Tygodnia” można było korzystać z różnych Simsów, a tu zonk. Wyszło że nie czytam regulaminów 😛

     

    A halloween nie jest zbyt oklepany na tę okazję? Już mieliśmy do odtworzenia budynek przygotowany na to święto 😉

    #75498
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Też myślałam o temacie w klimacie halloweenowym, ale jak macie inny pomysł to dajcie znać 😉 @Ginewra od razu oklepane, nie było przecież jeszcze halloweenowego zdjęcia tygodnia, w następnym roku to już będzie oklepane 😉

     

    W takim razie od następnej edycji Sima tygodnia zmienię ten punkt na „dowolną odsłonę The Sims” 🙂

    #75502
    Ginewra
    Uczestnik

    Mi tylko chodzi o to, że jak zaproponowałam zrobienie „personifikację” 5 latki Czwórki (żeby nie było oklepanej imprezy urodzinowej 😛 ), to ty wymyśliłaś zrobienie pomieszczenia inspirowane plumbobem i piątką. I to było oryginalne i powiewające świeżością, więc teraz też mi o coś takiego chodzi 😀

    #76101
    Ginewra
    Uczestnik

    @Dzidziak86 – prośbę z pytaniem mam 🙂 Jest szansa, żeby zimą zrobić myk w regulaminie do zdjęcia tygodnia i pozwolić na robienie kolaży? Taka jednorazowa akcja, nie żeby na stałe weszło to do regulaminu.

    A moją prośbę motywuję tym, że mam pomysł na taki kolaż 😀

    #76226
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra wybacz, że dopiero teraz widzę posta, kolejny raz napiszę, że wykończy mnie ten brak oznaczania 😉 Można zamiast tematu, zrobić jakieś kolażowe wydanie zdjęcia tygodnia 😉 Dla mnie to nie problem, więc jak inni też mają ochotę na taką edycję to dajcie znać 😉

    Przy okazji jutro wyniki głosowania na zdjęcie tygodnia i rozpoczęcie głosowania na zdjęcie miesiąca będą dopiero po 16:00, nie wyrobię się prędzej, sorry 😉

    #76480
    ArtSim
    Uczestnik

    Kolażowe edycja byłaby super 😀

    #76522
    ArtSim
    Uczestnik

    @dzidziak86 pomyliłem się i przypadkowo dałem dziś zdjęcie do poprzedniej edycji zdjęcia tygodnia jeszcze przed pojawieniem się nowej. Może to tak zostać? A jeśli nie to czy możesz to skasować? 🙂

     

    I jeszcze jedno. Może spróbujemy z głosowaniem na remont i sima miesiąca?

    #76526
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim może tak zostać, to zdjęcie z dziś zaliczyło się do poprzedniej edycji, więc nadal możesz wziąć udział w nowej odsłonie 😉

    Jeśli chodzi o głosowanie w pozostałych wyzwaniach to na tę chwilę nie planuję ich robić. Pomysł jest fajny, ale trudno już o głosy w zdjęciu tygodnia i zdjęciu miesiąca, więc wstrzymajmy się z wprowadzaniem głosowań w innych wyzwaniach 😉

    #78410
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Chciałam Was przeprosić, że przez ostatnie tygodnie były opóźnienia w wyzwaniach, niestety grudzień jest dla mnie bardzo intensywnym miesiącem i trudno mi się ogarnąć, cóż taką mam pracę 😉 Od stycznia wszystko będzie już w terminie i bez żadnych opóźnień.

     

    Macie jakiś pomysł na temat w styczniu w zdjęciu tygodnia?

    Zastanawiałam się też nad głosowaniem na zdjęcie miesiąca, widzę, że głosów jest naprawdę mało, więc zapytam, czy nadal chcecie wybierać zdjęcie miesiąca, czy odpuszczamy to i głosujemy jedynie na zdjęcie tygodnia?

     

    Chcielibyście może wziąć udział w wspólnym wyzwaniu? Taka praca grupowa? Czy są osoby, które chciałyby wspólnie coś wybudować i stworzyć? 😉

     

    Przy okazji również chciałam Wam życzyć wszystkiego co najlepsze na Nowy Rok! Mam nadzieję, że nadal wspólnie będziemy mogli tworzyć świetną społeczność tutaj 😉 Pozdrowienia!

Oglądasz 15 wpisów - 166 z 180 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.