Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 1 miesiąc temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #78411
    ArtSim
    Uczestnik

    Temat na styczeń – wybuchowa impreza?

    Z zdjęciem miesiąca nie wiem. Może też się po tym polepszyć i będzie więcej głosów.

    Praca w grupach – lepiej bym nie wymyślił! Jakieś budowanie miasta, Wielkiej willi. Pierwszy raz chyba by mi się chciało pracować w grupach?

    I dobrze że będzie wszystko normalnie już, lecz nawet mi to nie przeszkadzało bo sam nie miałem czasu nic robić?

    #78451
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej wszystkim! Małe ogłoszenie 😉 W związku z tym, że dziś wyjeżdżam i nie będę mieć dostępu do kompa wyzwanie Sim tygodnia trwa do jutra, czyli 1 stycznia, a jutro wieczorem wrzucę nowy temat do Remontu tygodnia 🙂 Wybaczcie zamieszanie! Szczęśliwego Nowego Roku i dobrej zabawy dzisiaj!

    #80575
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej wszystkim! 🙂 Na jakiś zmienimy dzień rozpoczęcia wyzwania Remont tygodnia i Sim tygodnia. Od tej pory będą rozpoczynać się w każdy czwartek, a nie jak do tej pory w środę 🙂

     

    Jeśli macie jakieś propozycje dotyczące wyzwań aktualnie trwających albo jakieś pomysły na inne zabawy to dajcie znać! Pozdrowienia i udanego dnia!

    #80579
    ArtSim
    Uczestnik

    Czasami trudno uchwycić jakiś moment w grze, więc ja proponuję Filmik Tygodnia! Będzie tam można zamieścić jakiś krótki filmik tak 10-40 sekund. I wiem że niektórzy tworzą świetne filmy ruchowe z jakimś łączeniem itp. lecz inni tak nie umiał i to by było jednak niesprawiedliwe?

    Kolejnym projektem była by jakąś praca grupowa np. dzielnica Newcrest. I teraz zgłaszają się przez wyznaczony czas osoby i są dzielone na grupy. Każda grupa ma własną dzielnicę a każda osoba działkę. Czas na to może miesiąc. Według mnie mogło by z tego wyjść coś dobrego?

    Remont tygodnia może by stał się trochę bardziej remontem, bo jednak remont jakiegoś domu nie zajmuje wiele czasu niż go budowanie. A jeśli nie będą dobre budynki w grze to galeria (szczególnie Macie) stoi otworem!

    I może jakieś że nie koniecznie @dzidziak86 wybiera temat tylko że osoby biorące udział. Według mnie jakby było wyznawanie co 2 tygodnie trwające tydzień mogło by być. Zaczyna się od tradycyjnego remontu tygodnia. Zwycięzca tego wyzwania będzie pierwszym organizatorem konkursu tego. Dalej organizują to osoby wygrane w tym konkursie. I według mnie może to być rodziną lub budowa – zależy co chcę organizator.

    Oczyścić tylko proponuję i przyjmę wszelką krytykę?

    #80580
    ArtSim
    Uczestnik

    Autokorekta jest okropna? chodziło mi że  galeria Maxis stoi otworem i ja oczywiście proponuje a nie oczyszczam

    #80582
    Ginewra
    Uczestnik

    O… Pomysł na odświeżenie wyglądu budynków w grze byłoby super! W sumie już mamy kilka propozycji – były bary do zmiany, były prywatne domy, gdyby to pociągnąć, to byłabym za. Stworzyłoby się wtedy stare-nowe otoczenie, które by można było wypromować i dać na stronę główną Dotki (zamiast ogłoszenia chociażby o „Upiornym Budowniczym”, które jest już lekko… nieświeże 😉 ). W tym save’ie byłyby wygrane prace, ale jakby się ktoś nie zgodził z wyborem, to będziemy mieli innych biorących udział, żeby poprosić o parcelę, która nam się spodobała. Tyle tylko że musiałby być warunek „zwycięzca MUSI udostępnić swój projekt w Galerii, albo w inny sposób”.  Po udostępnieniu monety i odznaka. Brak udostępnienia – nagradzamy drugie miejsce pod tym samym warunkiem 😉

     

    W razie czego mogę się np. zabrać za zaktualizowanie domu państwa Pancakesów – bo mam teraz więcej dodatków, w tym Sulani, to może zrobię fajniejszą piaskownicę 😉 Może udałoby się ten dom spasować ze zwycięzcą „starszego pokoju” dzieci Naleśników? Ewentualnie ustalamy, że czas się o tyle do przodu nie posunął 😉

    Dodatkowo save taki można będzie uzupełnić o nowe postacie – czyli Simów osób, które wygrały „Sim Tygodnia”. Więc save odświeżony, z trochę postarzonymi Simami oryginalnymi, z nowymi buźkami luźnymi i nowymi, albo odświeżonymi, budynkami w dzielnicach. W sumie to by chyba było fajnie mieć wybór, czy chcemy np. odświeżoną siłownię w któreś miejscowości, czy jednak nową, od podstaw. Ja np. bardzo lubię styl siłowni w San Myshuno, a jak ściągnęłam sobie „poprawiony save” (myślałam, że zmiany będą niewielkie – usunięcie obiektów, które przeszkadzają w dojściu do jakiegoś pomieszczenia/rzeczy, czy naprawienie relacji między Simami), to okazało się, że budynki są od podstaw przebudowane i „moja” siłownia w ogóle stylem nie pasowała do miasta.

    #80583
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra to też był super pomysł! Ja kiedyś też myślałem na takim „DOTsim tworzy miasto”. A stare grafiki na stronie są, dlatego że będzie nowa wersja strony. Karol już trochę pokazał w swoim filmie?

    #80584
    Evaerynth
    Uczestnik

    Podpisuję się pod pomysłem, żeby remont był remontem, czyli przerabianiem istniejącego domu/pomieszczenia, a nie tworzeniem nowego. Tak jak to było chyba na początku 🙂

    #80745
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Ok, czyli zamiast budowy od podstaw, wolicie remonty. Nadal problemem w głosowaniu jest to, że może być tylko jeden zwycięzca i tego obejść się nie da. Jak zauważyliście, głosów w zdjęciu tygodnia, czy miesiąca nie ma zbyt wiele, więc na tę chwilę wątpię, żeby tu było jakoś inaczej.

     

    Możemy zacząć po kolei przerabiać światy, zaczynając od tych z podstawki, jeśli chcecie 🙂 To nie jest żaden problem. W przyszłości możemy również zabudować od podstaw dowolny świat. Organizowałam już coś takiego i wyszło to naprawdę fajnie 🙂

     

    #80747
    ArtSim
    Uczestnik

    Czy rezygnować ogólnie z budowy? Nie. Według mnie można by był zrobić że tak co druga edycja budowa od podstaw a drugie to budowa?

Oglądasz 10 wpisów - 181 z 190 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.