Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 1 miesiąc temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67255
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Hejkasz @ArtSim przeniosłam Wasze komentarze tutaj 🙂 Dokładnie tak jak @ArtSim napisał uważam, że cotygodniowe tematy w Zdjęciu tygodnia mogą się znudzić. Myślę, że największym plusem tej zabawy jest właśnie swoboda 🙂 Jeśli macie jakiś pomysł na kolejny temat w czerwcu to dajcie znać, chyba, że wolicie niespodzianki 😉

    @ArtSim podoba mi się „Sim tygodnia” 🙂 Czy ktoś ma inną propozycję? Jeśli chodzi o udostępnienia rodzin do przerobienia przeze mnie, nie będę ukrywać niczego, więc napiszę wprost, że mój profil w galerii jest, nazwijmy to z braku innego słowa, prywatny. Służy mi do udostępniania moich własnych prac i wolałabym nie wykorzystywać go w innych celach. Na pewno jest to jakiś pomysł na przyszłość i dowiem się jak inaczej mogłabym to rozwiązać, bo jest to coś co można wykorzystać 🙂

    Ciekawy pomysł z edycją dostępnych rodzin i tych, które są udostępnione przez Maxisa 🙂 Zaraz poszperam w tych Maxisowskich! Jeśli macie jeszcze jakieś propozycje to piszcie śmiało 🙂

    #67256
    Fiolek
    Uczestnik

    Ja proponuję, aby w Zdjęciu Tygodnia głosować o zwycięzcy mogli wszyscy userzy DOTki, a nie tylko ci wybrańcy z Redakcji 😉 Może pora wprowadzić system oceniania postów na forum (*ekhm* babeczki *ekhm*)? Jeżeli nie, to zawsze można robić ankiety w Google Forms czy na innym Strawpollu – i tak często wyniki podawane są z opóźnieniem, więc co za różnica jednego, czy dwóch dni 😀

    EDIT: Chapeau bas, z tego co teraz zobaczyłem to ostatnio wyniki są na czas. 😀 Szkoda, że tak się nie dzieje z naszymi nagrodami za Wyzwanie Wielkanocne 🙁

    #67259
    bluesocks
    Uczestnik

    Może z racji, że w czerwcu zaczyna się lato, to w tygodniu gdy ono wypada (21 czerwca)  zrobić wyzwanie „Znowu przyszło lato” czy coś podobnego, gdzie chodziłoby o zdjęcie simów wykonujących jakieś typowo letnie formy spędzania czasu 🙂

    #67260
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Fiolek dzięki za edit 😉 Ze swojej strony mogę obiecać, że wyniki zawsze będą na czas, a jeśli coś miałoby się wydarzyć to na pewno o tym prędzej poinformuję 🙂

    Zapytam wprost, czy chcecie sami wybierać zwycięzcę wyzwań? Jeśli chodzi o ankiety to niestety w tej chwili jest to niemożliwe, ale co sądzicie o głosowaniach? Po prostu po zakończeniu wyzwania piszecie na kogo głosujecie? Możemy zacząć eksperymentalnie od Zdjęcia tygodnia 🙂 Czy będziecie chcieli oddać głos, czy znajdziecie na to dodatkowy czas? Czy wolicie taką formę wybierania zwycięzcy? Mam wiele pytań 🙂

     


    @bluesocks
    super pomysł! Mogę już zapowiedzieć, że odsłona Zdjęcia tygodnia, która zacznie się 17 czerwca będzie tematyczna, a temat to „Znowu przyszło lato” 🙂

    #67264
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja bym wolał głosowanie lecz redakcja ma podwójną wartość głosu

    #67268
    Ginewra
    Uczestnik

    Skoro był temat związany z mamą, to czemu mamy poszkodować tatę? Może lato lepiej na lipiec przenieść?

     

    Co do głosowań – można zrobić test np. przez miesiąc, żeby sprawdzić jak to będzie wyglądać, czy się sprawdza, czy wieść się roznosi (przykro by było, gdyby zagłosowała tylko jedna osoba – chyba że uczestnicy też będą mogli zagłosować?) itp. Niekoniecznie z przekonaniem, że tak to już zostanie.

    #67279
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Jeśli @bluesocks nie ma nic przeciwko temu, żeby przenieść jej pomysł na lipiec to możemy zrobić w następnym miesiącu „Nie ma jak u taty” 😉


    @Ginewra
    każdy mógłby zagłosować, oczywiście nie na siebie 🙂 W takim wypadku nawet ja mogłabym wziąć udział w zdjęciu tygodnia i głosowaniu 😉

    @ArtSim nie wiem jak z tym podwójnym głosem, w tym wypadku musiałabym poznać zdanie większej liczby forumowiczów, więc dajcie znać co o tym sądzicie 🙂

    #67307
    bluesocks
    Uczestnik

    @dzidziak86 jasne żaden problem! Kompletnie mi wypadł z głowy ten dzień taty 😉 Czerwiec „Nie ma to jak u taty”, lipiec „Znowu przyszło lato” a może ostatni tydzień sierpnia „Czas do szkoły”, a wtedy we wrześniu motyw jesieni „Czas zbiorów” ? 🙂 To tylko takie luźne propozycje 🙂

    Co do głosowania to mam mieszane uczucia, czasem mam więcej czasu, aby zajrzeć, a innym razem zapominam o terminach. Pomysł @ginewra o głosowaniu na próbę jest dobrym sposobem sprawdzenia czy to się przyjmie 🙂 Także ja nie mam nic przeciwko odgórnemu podejmowaniu decyzji kto wygrał, ale też nie będę mieć problemu gdy wygrana będzie opierała się na głosowaniu użytkowników.

    #67359
    ArtSim
    Uczestnik

    Czemu nie można robić posklejanych paru zdjęć w Simie tygodnia? Można by było pokazać resztę mniej ważnych strojów

    #67360
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim w sumie nie wiem, skopiowałam zasady i nie pomyślałam 😉 Od następnego razu będzie można 🙂

    #67361
    ArtSim
    Uczestnik

    A czy mogę już teraz wykorzystać połączenia paru zdjęć do oznaczenia odpowiednich strojów?

    #67390
    kapselek
    Uczestnik

    Co do głosowania uważam, że na próbę można spróbować.

    #67397
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Mam dla Was jeszcze trochę inną propozycję 😉 Co Wy na to, żeby z zebranych zwycięskich zdjęć w Zdjęciu tygodnia, urządzać głosowanie na zdjęcie miesiąca, w takim wypadku Wy wybieracie Zdjęcie miesiąca i nie „musielibyście” ( nie mogę znaleźć lepszego słowa ) głosować raz w tygodniu, a jedynie raz w miesiącu.  Jeśli jednak wolicie spróbować z tym cotygodniowym głosowaniem to też nie widzę problemu. Dajcie znać co o tym sądzicie!

    #67399
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja wolę miesięczne

     


    @dzidziak86
    jeśli nie przeczytałaś mojego powyższego komentarza to przeczytaj bo nie wiem czy mam sobie darować z tym

     

     

    #67402
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim nie zauważyłam! 🙂 Proszę wstrzymaj się do następnej edycji, przepraszam za niedopatrzenie w tej odsłonie 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.