Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 1 miesiąc temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73152
    Ginewra
    Uczestnik

    Co tam medale, co tam odznaki! Ważne że już wróciłaś i znów nastanie ład, porządek i dotrzymywanie terminów! Tylko ty się nami, wyzwaniaczami, interesujesz ^^ Pracuj sobie spokojnie, a jak ktoś będzie cię atakować (za opóźnienia chociażby), to go zasypię ścianą tekstu 😀

    #73163
    bluesocks
    Uczestnik

    @dzidziak86 super, że wróciłaś! Brakowało nam Ciebie 😉 Mam nadzieję, że urlop był udany 😀

     

    #73173
    Claymora
    Uczestnik

    Fajnie, że wróciłaś dzidziak86 wszyscy bardzo tęsknili ^^ bez Ciebie to tu nuda panuje xD

    #73174
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Haha 🙂 Dzięki wielkie moi drodzy! ? Ja też się cieszę, że już jestem, gorzej z powrotem jutro do pracy 😉 Dzięki raz jeszcze! Pozdrowienia 🙂

    #73178
    Fiolek
    Uczestnik

    Cześć! Kiedy zostaną przyznane nagrody za ubiegłoroczny konkurs wielkanocny? 🙂

    #73659
    bluesocks
    Uczestnik

    Co do pomysłu na specjalne zdjęcie tygodnia to może tematem będzie powrót do szkoły –  słynne „Back to school” ? 🙂

    #73661
    Ginewra
    Uczestnik

    @bluesocks – zadaniem będzie stworzyć nieszczęśliwego nauczyciela 😀

    #73665
    ArtSim
    Uczestnik

    A ja jak mówiłem wolę z okazji 5 urodzin czwórki coś. Po co sobie smucić życie szkołą?

    #73670
    Ginewra
    Uczestnik

    @ArtSim – byle tylko nie impreza, już coś podobnego było z okazji urodzin Dotki. Ale, ale… wymogiem może być ubranie dziecka, a nie dorosłego 😀 Np. jakaś personifikacja TS4.

    #73681
    bluesocks
    Uczestnik

    @Ginewra fajny pomysł 😀

    @artsim osobiście lubię powrót do szkoły 😀 Przestrzeń miejska jest znacznie spokojniejsza wtedy 🙂 Osoby chodzące do szkoły z pewnością nie lubią końca wakacji 🙂

    #73737
    Ola
    Uczestnik

    Ja też jestem za, coś mi mówi że nietrudno o „inspiracje z życia” do takiego wyzwania -btw. @bluesocks Końca wakacji jeszcze bardziej nie lubią nauczyciele 😉 Kiedy byłam uczniem, to nie cierpiałam aż takich katuszy – przynajmniej się z ludźmi spotkałam 😉

    #73740
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Czyli tak, temat zdjęcia tygodnia będzie związany ze szkołą 😉 Wyzwanie remontowe z 5 urodzinami The Sims 4 i naprawdę nie podsuwajcie mi pomysłów z nieszczęśliwym nauczycielem do Sima tygodnia 😉 Choć w sumie, spodziewajcie się i szykujcie 😉

    #73788
    ArtSim
    Uczestnik

    Mam pytanie do Sims tygodnia. Czy jak ma się skina dla simów to czy liczy się jako modyfikacja? Bo planuje pobrać dla moich simów?

    #73789
    Dana
    Uczestnik

    ArtSim – skiny to są CC, wiec taki Sim będzie potraktowany, jako Sim z CC. 🙂

    Przy okazji, patrz na daty utworzenia skina, gdyż skiny stworzone przed aktualizacją  z „Wyspiarskiego Życia” mogą Ci zepsuć grę, ponieważ nie są dostosowane do opalania. A poza tym, przy Twojej słabej karcie graficznej pobieranie CC nie jest dobrym pomysłem. 🙂

    #74756
    ArtSim
    Uczestnik

    Mam pytanie. Bo cały czas robimy jednego sima lub dom na jednego sima bądż jakiś pokój. I moje pytanie brzmi czy nie możemy zrobić coś trudniejszego jak zrobienie całej rodziny ,albo dom rodziny? I dawno nie było przeróbek ,a w simie tygodnia to przeróbek w ogóle nie było! 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 151 z 165 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.