Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Wyzwania forumowe – dyskusja ogólna

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 1 miesiąc temu
17 uczestników
189 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71091
    bluesocks
    Uczestnik

    @dzidziak86 Jeżeli mielibyśmy się decydować na zdjęcie roku to bardzo podoba mi sie pomysł @Ginewra i zrobienie całego podium 😀

    #71102
    ArtSim
    Uczestnik

    Mi się spodobał sposób na kolaż od @nolcanol – przejrzysty, ładny, prosty. Nikomu nie powinno przeszkadzać?

    #71331
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Podoba mi się pomysł z całym podium w zdjęciu roku, ale i tak ewentualna odznaka byłaby tylko dla zwycięzcy 😉

     

    Wrócę jeszcze do tych kolaży. Tak jak pisałam, jeśli sobie na nie pozwolimy to już będzie zależeć od forumowicza ile miniaturek wstawi w jednym zdjęciu 😉 Jeśli chcecie kolaży to nie ma problemu, od środy wpiszę w zasadach, że można ich używać, ale wygląd kolażu będzie zależał już od każdego indywidualnie. Choć byłoby super, jakbyście korzystali z przykładu @nolcanol, ale nic nie narzucam 😉 To jak? Wpisać w środę te kolaże w zasady?

    #71332
    ArtSim
    Uczestnik

    Tak?

    Wiem, że Sim tygodnia za tydzień i czy można by było zrobić z okazji 10 lat The Sims 3 rodzinę z tej części gry? Bo nie trzeba mieć gry bo rodziny są na Simspedii. Więc co wy na to?

     

    #71465
    PanLis
    Uczestnik

    Czy mi się wydaje czy może coś przeoczyłem że nie ma remontu tygodnia?

     

    #71466
    ArtSim
    Uczestnik

    @panlis remont tygodnia i Sim tygodnia zaczynają się w środę wieczorem ?

    #71564
    ArtSim
    Uczestnik

    Czyli będzie można używać kolażu? (Pytam  bo nikt to specjalnie chyba nie zagląda)

    #71567
    Ginewra
    Uczestnik

    Wychodzi, że od środy będzie można używać. Ale co ty taki niecierpliwy, znany jest temat, czy co? 😀

     

    A z resztą… w regulaminie będzie, czytać, a nie pytać i w ciemno wierzyć 😛

    #71578
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Zagląda, zagląda, nawet jeśli nie odpisze od razu to zawsze zagląda 😉

     

    Jeśli chcecie kolaży to nie ma problemu, zobaczymy jak nam to wyjdzie 🙂

    Co do sugestii z The Sims 3, zostańmy na razie przy czwórce tylko, ale sam pomysł jest ciekawy. Wiele osób nadal działa przy trójce i szkoda trochę ograniczać się tylko do czwórki. Pomyślę o tym 😉

    #71579
    ArtSim
    Uczestnik

    Źle to powiedziałem :/ Chodziło mi że np. w ts4 robimy Agnieszkę Zadek z TS3. Ale opcja z robieniem w The Sims 3 jeden raz może być chodź mi nie sprzyja.

    #71582
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Oki, teraz rozumiem 🙂 Pewnie, podoba mi się, możemy spróbować 🙂

    #72431
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Sama nie wiem gdzie to napisać, więc napiszę tu 😉 W końcu zaczęłam upragniony urlop, więc przez najbliższe dwa tygodnie mogę mieć poślizg w odpowiadaniu na pytania. Będę zaglądać wiadomo, ale może być, że dłużej trzeba będzie czekać na to, żeby znikający post pojawił się z powrotem na forum 😉 Wyzwania bez zmian, ale nie ja będę je prowadzić, przez najbliższe dwa tygodnie zajmie się tym @GlossyGem 🙂 Bawcie się dobrze! Pozdrowienia ?

    #72498
    nolcanol
    Uczestnik

    dzidziak86 udanego urlopu 🙂

    #73130
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej wszystkim! 🙂 Wróciłam i jestem 😉 Już zabieram się za pracę. Wyniki za Zdjęcie tygodnia #25 już są, Zdjęcie tygodnia #26 trwa do poniedziałku 19 sierpnia, Remont tygodnia # 16 trwa do 21 sierpnia. Jeśli chodzi o głosowanie na Zdjęcie lipca zaczniemy wyjątkowo jutro tj. 18 sierpnia. Zwycięskie zdjęcie #26 będzie brało udział we wrześniu 😉 Dużo liczb, dużo terminów, jak macie jakieś pytania to pytajcie 🙂 Wszystkie monety i odznaki za Zdjęcie tygodnia ( do #24 ), Remont tygodnia ( do #15), Sim Tygodnia ( do #5 ), Stop nienawiści są rozdane, gdyby jednak coś brakowało to dajcie mi znać w temacie: https://sims.arhn.eu/forum/topic/zglos-brak-odznaki-monet/page/2/

    Dodatkowo @ArtSim został wyróżniony odznaką Pomocna dłoń za pomoc i zaangażowanie na forum 😉

    Jak pisałam wyżej jak coś to piszcie tutaj bądź w temacie, który podałam. Jeśli o czymś zapomniałam to przypomnijcie mi i wytknijcie. Raz jeszcze sorry za opóźnienia i dzięki za cierpliwość. Powoli będę ogarniać! Pozdrowienia i udanego weekendu, dnia, tygodnia, wieczoru bądź dobrej nocy! 😉

    #73151
    ArtSim
    Uczestnik

    Wow, zaskoczyliście mnie. Dziękuję?

Oglądasz 15 wpisów - 136 z 150 (wszystkich: 190)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.