Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zgłoś brak odznaki/monet

ostatnio zaktualizowano przez Adrian 2 lata, 6 miesięcy temu
17 uczestników
67 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71866
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @nolcanol, rozumiem, że chodzi o odznakę, o której była mowa wyżej 😉 Godzina, o której należy zostawić po sobie komentarz to północ. Wkradł się jednak mały błąd związany z tą odznaką, ale już wszystko powinno być ok. Spróbuj raz jeszcze 😉

    #71932
    nolcanol
    Uczestnik

    A tyle razy byłam tu o północy 😀 Ale jestem ponownie i zostawiam ślad, że byłam 😛

    #72411
    ArtSim
    Uczestnik

    Jestem o północy

    #72676
    bluesocks
    Uczestnik

    Bywałam często o północy i nawet specjalnie o 3 rano. Zatem 00:00 ponownie wita 🙂

    #75184
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Dusza godzina powinna działać poprawnie. 🙂 W tym czasie (o północy) należy zostawić komentarz pod dowolną nowinką, nie wpis na forum. Wilczy medal rozdawany jest natomiast podczas pełni – niedługo będziemy dawać Wam znać, kiedy dokładnie je rozdajemy. Pracujemy właśnie nad dodaniem kilku ciekawych medali. 🙂

     

    Dzisiaj na profilach pojawią się też wszystkie zaległości z ostatnich wyzwań. Mieliśmy problem z bazą danych – w wielkim skrócie: pracujemy nad nową odsłoną strony i przy tej starszej wersji czasami coś nie zaskakuje jak powinno.

    #75189
    Dana
    Uczestnik

    Zdaje się, że wygrałam jakieś konkursy na forum, czy cuś, a nic u siebie nie widzę…ciemno tu u  mnie wszędzie, co to będzie? ….;)

    #75191
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej @Dana(Danuta720-TSR, AHQ) z tego co kojarzę zwyciężyłaś dwa razy w wyzwaniu Remont tygodnia i odznaka Mistrz budownictwa jest już od dawna na Twoim profilu 🙂

    #76024
    Kiyoko
    Uczestnik

    Z kolei ja zauważyłam, że nie wpadają mi monety za wpisy na forach. Tak się czasem zdarza, że Evaerynth i ja piszemy na forach nowe odpowiedzi, jedna po drugiej. I widzę u siebie na profilu, że liczba zebranych dotcoinów się nie zmienia. Czyżby istniał jakiś limit udzielonych wpisów, za które wpadają dotcoiny? Czy ktoś się może orientuje?

    #76025
    Michael
    Uczestnik

    Nie otrzymałem odznaki za tegoroczne Halloween a z tego co widziałem inne osoby już ją dostali 🙁

    #76094
    Michael
    Uczestnik

    Witam w godzinę duchów ? jest 00:00

    Z tego co wiem to tutaj najlepiej napisać o odznakę Nocna Zmora ?

    A odznaka za Halloween ? wciąż nie pojawiła się na moim profilu ?

    #76095
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Kiyoko nie wiem nic o żadnych limitach, ale dzięki za zgłoszenie, dowiem się czemu tak jest.

     

    @Michael o jakie dokładnie odznaki chodzi? Nocna zmora i Wesołęgo Halloween?

    #76099
    Ginewra
    Uczestnik

    Michael – żeby dostać Nocną Zmorę, trzeba napisać komentarz na stronie głównej, przy nowince, a nie na forum. Chyba że nowinkę skomentowałeś, a tu o sobie przypominasz, to wtedy nie było tematu.

    #76108
    Michael
    Uczestnik

    @Ginewra aha no dobra


    @dzidziak86
    w takim razie chodzi mi tylko o odznakę Wesołego Halloween ?

    #76393
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

    A tak postanowiłam się odezwać, bo trochę czasu minęło… a odznaki Upiornego Budowniczego nie dostałam <smuta>

    punktów nie liczę, więc nie wiem czy przyznane zostały, ale odznakę chciałabym mieć bo ładna ^^

    #76397
    Fiolek
    Uczestnik

    Cześć. Nie dostałem jeszcze odznaki za wyzwanie wielkanocne ?

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 68)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.