Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zgłoś brak odznaki/monet

ostatnio zaktualizowano przez Adrian 2 lata, 6 miesięcy temu
17 uczestników
67 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #78433
    Oliwier
    Uczestnik

    Zostawiłem wczoraj komentarz pod nowinką o 00:00, a odznaki Nocna Zmora nie mam :/ (Nowinka pt. „Jak pobrać pakiet świąteczny do The Sims 4?”)

    #78974
    Oliwier
    Uczestnik

    Nadal czekam… :<

     

    #79237
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dzięki @OliVer za info, przyjrzymy się temu 🙂

    #79247
    Michael
    Uczestnik

    Jak tam moja odznaka za Halloween 2019? 🙁

    #81479
    Michael
    Uczestnik

    Hej 🙂

    Nie mam jeszcze odznaki Halloween 2019 oraz twórca tygodnia 🙂

    #81483
    Ginewra
    Uczestnik

    Ja nie mam miesięcznej odznaki (zdjęcie miesiąca) i monet za wygraną w tym konkursie.

    #81485
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra @Michael tak wiem, że ciągle brakuje tych odznak i monet. To nie tak, że ja o nich zapomniałam. Wszystko na pewno trafi na Wasze profile! Dzięki wielkie za Waszą cierpliwość 🙂

    #81488
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Moi drodzy! To nie wina naszej głównej moderatorki. Niestety, rozdawanie odznak i monet posypało się w tej wersji strony. Stale pracujemy nad nową wersją i gdy tylko będzie już gotowa do użytku – dodamy tam Wam wszystkie elementy, które do tej pory zebraliście. Dzidziak86 dba o każdego z Was i zapisuje wszystkie informacje w jednym pliku. 🙂

    #81970
    Igloc
    Uczestnik

    Nie dostałam odznaki za zdjęcie tygodnia #62 (zdjęcie z okna), lecz nie jestem pewna co do monet.

    #81993
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Igloc tak jak napisał @GlossyGem powyżej odznaki zostaną rozdane jak tylko będzie to możliwe 🙂

    #82000
    Igloc
    Uczestnik

    Dziękuję bardzo <3

    #82017
    Ola
    Uczestnik

    To jak i tak temat jest odświeżony to tylko napomknę, że nie mam odznak za wygrane Zdjęcie tygodnia #46 i #48 (monet nie liczę także nie wiem) – ale to tak przy okazji 🙂

    #82082
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Wiem o wszystkim 🙂 Bez obaw @Ola, na pewno odznaki oraz monety na pewno pojawią się na Twoim profilu.

    #83200
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Z radością mogę napisać, że odznaki i monety zostały rozdane! 😉 Gdyby jednak, jakimś cudem coś Wam brakowało, dajcie mi koniecznie znać i na pewno to sprawdzimy. Dziękuję za Waszą cierpliwość i zrozumienie. Pozdrowienia i udanego dnia!

    #83202
    Michael
    Uczestnik

    Jak fajnie 😀
    Dziękuję za moją odznakę za Halloween ?
    Brakuje tylko Twórcy tygodnia #16 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 46 z 60 (wszystkich: 68)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.