Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zgłoś brak odznaki/monet

ostatnio zaktualizowano przez Adrian 2 lata, 6 miesięcy temu
17 uczestników
67 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #76402
    Oliwier
    Uczestnik

    Czy jest możliwość otrzymania po roku czasu odznakę: „Cukierek albo psikus”, którą można było dostać rok temu na Halloween w bonusie tygodniowym? Ja bonus wykonałem (rok temu w terminie), lecz nadal odznaki nie otrzymałem :\

    #76483
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Michael @Claymora @OliVer dzięki za informację, przyjrzymy się temu 🙂

     


    @Fiolek
    z tego co wiem te odznaki zostały przyznane, jeżeli nie wyświetla się ona na Twoim profilu, najwyraźniej jest to błąd.

    #76726
    Dana
    Uczestnik

    Mam pytanie do admina, czy zagląda na pocztę. 🙂

    #77320
    Michael
    Uczestnik

    A odznaki za Halloween jak nie było tak nie ma! 🙁

    #77321
    PurpleSim
    Uczestnik

    kiedy będą odznaki za hallowen i zdjęcie miesiąca PAŹDZIERNIK i zdjęcie tygodnia 34 ????

    #77404
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @PurpleSim z tego co widzę u Ciebie na profilu to posiadasz już odznakę za zdjęcie tygodnia. Jeśli chodzi o zdjęcie miesiąca to wybacz spóźnienie, zostanie dodana najszybciej jak to możliwe.

     

    @Michael wszystkie zaległe odznaki zostaną przyznane równocześnie, więc proszę o chwilę cierpliwości jeszcze 😉

    #77439
    Michael
    Uczestnik

    @dzidziak86 Dobrze 😀

    #78290
    Fiolek
    Uczestnik

    Hej! Wciąż nie mam swojej odznaki za wyzwanie wielkanocne 😀 Z tego co wiem to inni też jej nie widzą 😉

    #78292
    Claymora
    Uczestnik

    Nie lubię przypominać, ale… wciąż nie otrzymałam albo ja ich nie widzę… odznakę ?Mistrz budownictwa? za Remont tygodnia #23 oraz odznakę „Upiorny Budowniczy” za Remont tygodnia #21… a trochę naprawdę już minęło.

    #78293
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Fiolek tak jak pisałam powyżej, te odznaki zostały już rozdane, jeśli gdzieś się nie wyświetla to jest to najwyraźniej błąd forum.

     


    @Claymora
    wiem o tym, mam wszystko spisane i bardzo mi przykro, że musisz tak długo czekać na odznaki. Wszystko zostanie na pewno rozdane, ale nie potrafię w tej chwili podać żadnych dokładnych dat. 🙂

    #78312
    Fiolek
    Uczestnik

    Może mi jeszcze wmówicie, że nie widzę swojej nagrody wielkanocnej, i że to błąd forum? ?

    A nawet jeśli jest to błąd, to czy moglibyście pokazać, że jednak nie macie użytkowników w… poważaniu i to naprawić? Bo naprawdę nikt kogo się pytałem nie widzi tej odznaki u mnie 😀

    #78313
    Pquest
    Uczestnik

    Tak z ciekawości, odznaka za sekretne wyzwanie #1 – komnata wampira będzie kiedykolwiek przyznana?

    #78348
    Fiolek
    Uczestnik

    @pquest Niestety, ale szczerze w to wątpię 🙁

    #78350
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @fiolek – Z całym szacunkiem do wszystkich naszych użytkowniczek i użytkowników, naprawa błędu jednej oznaki nie jest obecnie najwyżej na naszej liście elementów do zrobienia. Jeśli dobrze czytam, kilka razy już było napisane, dlaczego dana odznaka się nie wyświetla. Na ten moment nie działamy nad jej naprawą, pracujemy nad innymi elementami na stronie.

     


    @claymora
    – Przepraszam, że musisz czekać. Dzidziak ma listę wszystkich odznak, aby nikogo nie pominąć. Gdy tylko przyznanie ich będzie możliwe, trafią na profile.

     


    @pquest
    – Będzie; Prawdopodobnie na nowej wersji strony.

    #78424
    Fiolek
    Uczestnik

    Ja tylko przypomnę, że ta odznaka była zapowiedziana jeszcze przed powstaniem społeczności na stronie, oraz że piszemy o tym problemie już od samego początku jej startu. Ale przynajmniej plus za szczerość – kiedyś pisaliście, że przyznanie odznak powodował jakiś błąd, i że strasznie długo się je dodaje itp., a teraz po prostu piszecie, że Wam się nie chce ?

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 68)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.