Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Zgłoś brak odznaki/monet

ostatnio zaktualizowano przez Adrian 2 lata, 6 miesięcy temu
17 uczestników
67 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67339
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! Myślę, że takiego tematu nam brakuje na forum. Jeśli zauważycie, że na Waszym profilu brakuje czegokolwiek, odznaki lub monet za udział w wyzwaniach, koniecznie napiszcie o tym tutaj. Staramy się, aby wszystko trafiało do Was jak najszybciej, ale gdybyśmy coś jednak przeoczyli to czym prędzej nam o tym przypomnijcie 😉 Pozdrowienia!

    #67344
    kapselek
    Uczestnik

    Mi brakuje odznaki za 10 remont tygodnia

    #67345
    cd ??
    Uczestnik

    Hej, mam pytanie. Co się dzieje, jeżeli się wygrało 2 razy w tym samym temacie: np. w Zdjęciu Tygodnia? Czy wtedy odznaka zmienia kolor, ma inny znaczek, czy dostajesz drugą odznakę?

    #67346
    Ginewra
    Uczestnik

    Jak można zdobyć ukryty medal za duszną godzinę? Byłam na stronie o 3 w nocy, napisałam komentarz (żeby w razie czego był dowód 😉 ), a medalu i tak nie otrzymałam. Już jakiś czas temu zgłosiłam to Karolowi (zanim objęłaś pieczę nad forum) i po dziś dzień nie widzę postępu.

    #67349
    cd ??
    Uczestnik

    @Ginewra Wow, to takie są ciekawe odznaki?? :O

    #67350
    Evaerynth
    Uczestnik

    Podłączam się do pytania Ginewry, też wchodziłam na forum o północy i o 3 w nocy i nie mam odznaki.

    #67352
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Ok, już odpowiadam 🙂

    @kapselek tak, wiem o tym, prowadzę dokładny spis odznakowy 😉 W tej chwili na przyznanie czekają odznaki i monety z Remontu 10 i 11 oraz ze Zdjęcia tygodnia 14 i 15. Wszystko zostanie rozdane jak najszybciej, jak zawsze wybaczcie poślizg 🙂

     


    @Ginewra
    @Evaerynth dzięki wielkie, że dajecie znać, te odznaki zostaną przyznane równo z odznakami za te wyzwania, o których napisałam wyżej. O wszystkim będę informować tutaj jak tylko będę wiedzieć, że są już na Waszych profilach 🙂 Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości 🙂

     


    @kreatywnynaparstek
    jest podział na medale i odznaki. Tylko odznaki mają większe poziomy, medale nie zmieniają swoich poziomów, są jednorazowe. Jeśli ktoś wygrał dwa czy trzy razy Zdjęcie tygodnia to wciąż ma jedną odznakę 😉

    #67355
    ArtSim
    Uczestnik

    A ja słyszałem że jest odznaka za 20 postów pod tematem. Czy to prawda?

    #67356
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim jest taka możliwość, ale obowiązuje tylko w jednym dziale „Inne gry”, szczegóły znajdziesz pod tym linkiem: https://sims.arhn.eu/forum/topic/14-02-2019-co-nowego-na-dotsim/ 🙂

    #67562
    bluesocks
    Uczestnik

    @dzidziak86 kiedy mogę się spodziewać monet i odznaki za zdjęcie tygodnia 15? 🙂

    #67571
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @bluesocks najszybciej jak to możliwe 🙂 Wiem, że jest poślizg, ale wszystko będzie na Waszych profilach 🙂

    #67573
    Ginewra
    Uczestnik

    @kreatywnynaparstek – są, są… Karol czasem rzucał podpowiedzi, jak coś zdobyć (jak to było np. z medalem za wizytę podczas nowiu) i podobnie było z duszną odznaką. Tyle tylko, że nie powiedział, co rozumie pod „godzina duchów”, a w internecie znalazłam, że to równie dobrze może być północ (w Simsach o tej porze najczęściej duchy wychodzą 😉 ) i trzecia w nocy. O północy wielokrotnie na forum/stronie byłam, więc wychodzi, że chodzi o tę trzecią godzinę – dlatego raz się poświęciłam i zarwałam nockę dla tego medalu 😀

    #71713
    ArtSim
    Uczestnik

    <p style=”text-align: left;”>Kiedy dostanę nagrody za zdjęcie miesiąca i tygodnia? Czy to normalne że tyle się czeka?</p>

    #71719
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim tak, to normalne 🙂 Nie martw się, na pewno wszystko trafi na Twoje konto jak najszybciej. Nic nie przeoczę 😉 W tej chwili są rozdane monety i medale za wyzwania do zdjęcia tygodnia 19, do remontu tygodnia 13 oraz do sima tygodnia 3.

    #71784
    nolcanol
    Uczestnik

    Zgłaszam, że byłam o 3 tutaj dzisiaj 😀

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 68)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.