Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Claydzieła

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 7 miesięcy temu
8 uczestników
75 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67357
    Claymora
    Uczestnik

    Sul Sul!

    Witaj przechodniu, miło że zatrzymałeś się właśnie tutaj. Nie jestem dobra w początkowych przemowach, więc ominę większą część nie zabierając Ci czasu.

    Będę wstawia tu mniej lub bardziej udane „dzieła” oczywiście niektóre (bo nie każde zasługuje) będę udostępniała w galerii.

     

    Zacznę od dwóch simek. Zwą się Maja i Julia (z pewnością skojarzysz je szybko z dwóch wyzwań). Stworzyłam oraz chwilkę pograłam dwiema bohaterkami obecnego posta, więc posiadają dodatkowe umiejętności.

    Jak wiecie Maja potrafi gotować dodatkowo spełnia się w karierze  kulinarnej. Julia za to uwielbia jeść wszelkie potrawy przygotowane przez siostrę. Przez to troszkę zmaga się z kilkoma zbędnymi kilogramami, ale spokojnie.

     

    Można również znaleźć je w GALERII

    Dagg dagg!

    #67455
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Też nie lubię tych przedmów, nigdy nie wiem co powiedzieć 🙂 Bliźniaczki są wyjątkowe urocze i mają swój styl, szczególnie Julia. Podoba mi się jej fryzura i okulary, sama noszę okulary, więc to może przez to 😉 Dzięki wielkie za udział 🙂

    #67517
    Claymora
    Uczestnik

    @dzidziak86 a wyzwanie wyjątkowo przypadło mi do gustu. Simki potrafią ciekawie namieszać w mieście. Więcej takich wyzwań! ^^ Okularnicy łączmy się!

     

    Sul Sul!

    Ostatnio jednym z simów (Caleb’em Vatore) zawędrowałam na leśną polanę i wtedy wzięło mnie coś na zbudowanie wizualnie bajkowego domku dla wróżek.

    Głównym powodem oczywiście była możliwość spędzenia na lokacji więcej czasu (ah te potrzeby). Pałacyk miał ładnie się prezentować od zewnątrz (w moim mniemaniu), więc nie całkiem tak samo jest w środku.

     

     

    Jak dla Caleb’a zbyt różowo, ale na szczęście nie marudzi. xD

    Skorzystałam z kodu, by móc tu budować: bb.enablefreebuild

    GALERIA

    Dagg Dagg!

    #67520
    ArtSim
    Uczestnik

    Dzięki za wiadomość, może jak będę gwiazdą zbuduję tam domek i nie może paparazzi ?

    #67794
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Super! 🙂 Nigdy nie próbowałam budować na tej polanie, światło wygląda pięknie, od razu widać, że to zaczarowany domek dla wróżki 🙂 Myślę, że nie ma czegoś takiego jak „za różowo” jedynie może być „za mało różowo” 😉

    #67885
    Claymora
    Uczestnik

    @ArtSim nie ma sprawy ^^ dziękuję, że tu zajrzałeś

    @dzidziak86 masz rację, zaróżowienie cecha wrodzona xD ciągle brak różu.

     

    Sul sul!

    A teraz coś dla lubujących się w kawusi!

    Niedługo pojawi się tu również właścicielka kawiarni, a mianowicie Silvia Divino!

    GALERIA

    #67891
    Dana
    Uczestnik

    Fajna kawiarenka 🙂

    Dodawaj więcej światła i rób zdjęcia w trybie życia, wtedy możesz ustawić kolor światła na białe i kawiarenka będzie lepiej wyglądać. Gdy robisz zdjęcia w trybie budowy, najpierw likwiduj kratkę na podłodze klawiszem „g”.

    Udana praca 🙂

    #67899
    PanLis
    Uczestnik

    Dom wróżek mega. Nie mój gust ale dobra robota 😉
    Przyda się jesienią wraz z Pakietem rozgrywki :]

    #67906
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Urocza i przytulna kawiarenka! Ma swój klimat, podobają mi się kremowe ściany i drewniany wystrój. Z przyjemnością napiłabym się tam kawy 😉

    #67976
    Claymora
    Uczestnik

    @Dana(Danuta720-TSR, AHQ) hehe dziękuję za przypomnienie o tej możliwości xD całkiem mi się zapomniało, że można likwidować te wstrętne kratki ^^

    @PanLis mało kto lubuje w takich odcieniach xD ale dziękuję

    @dzidziak86 dziękuję za miłe słowa ^^

    #68033
    Hejkasz
    Uczestnik

    Podoba mi się to jak stylowo tworzysz ubrania, łączenie kolorów jest super!

    #68190
    Claymora
    Uczestnik

    @Hejkasz dziękuję za tak przemiły komentarz ^^

     

    Sul sul!

    Tak jak wcześniej wspominałam w końcu zebrałam się za oprawienie zdjęć i pokazaniu w całej okazałości Silvii Divino.

     

     

    Silvia jest również dostępna w GALERII

    #68191
    Dana
    Uczestnik

    Całkiem miła ta Twoja Simka. I fajne dobrałaś jej ubrania.  🙂

    #68197
    April
    Uczestnik

    Bardzo podobają mi się twoje simki i budowle ^^  Szczególnie podoba mi się codzienny strój Silvi (chyba dobrze napisałam jej imię) Lubię ten odcień zieleni, szczególnie u simek z czerwonymi/rudymi włosami

    #68493
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Simka prezentuje się świetnie, podoba mi się jej styl 🙂 Wygląda na sympatyczną i miłą dziewczynę, super!

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 76)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.