Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Claydzieła

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 6 miesięcy temu
8 uczestników
75 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73120
    Claymora
    Uczestnik

    Osobiście ArtSim mam nadzieję, że otoczenia powstają na tle jakiś niesamowitych historii jak na przykład Forgotten Hollow. Tylko żałuję trochę, że pozostałe nie mają tego dokładnie wypisanego dzięki historiom simów.

     

    Ahh brakuje mi wspomnień… dzięki nim TS2 pięknie ukazywało pełną i co najważniejsze spójną całość otoczenia.

    #73122
    ArtSim
    Uczestnik

    No tak, chodź ja w The Sims 2 grałem w wieku sześciu lat i to raz czy dwa razy i to było ” ej pomósz mi” co sekunda to wiem że to było bardzo dobre. Wspomnienia, kupne ubrania i edycja terenu.  Jakby to powróciło to można by było dać jakiś pomnik w centrum miasta i nagrobek z duchem z historią w opisie i dać jej wspomnienia jak pożar czy utonięcie.

    #73124
    Claymora
    Uczestnik

    Oj tak, to było by coś!

    Hmm… może ktoś modyfikacje kiedyś stworzy ze wspomnieniami, skoro jest tworzona już z chemią ^^ bo na twórców nie ma co liczyć 😛 Oni chyba widzą trochę inaczej ts4 niż fani.

    #73125
    ArtSim
    Uczestnik

    Mod na chemię! GIVE ME THAT!

    #73474
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!!

     

    Wraz z pojawieniem się wyzwania szczerze mówiąc nie miałam pojęcia jakby mógł wyglądać lub czym cechować się sim jakiegokolwiek żywiołu. I nagle mnie oświeciło, kiedy przypomniałam sobie jakie to cudowne uczucie, kiedy można popluskać się w wodzie. Wszystko się rozjaśniło.

    Czemu wampir? To jest przemyślany krok! Wszystko wina oczu jak i uszu, których nie potrafiłam w żaden inny sposób otrzymać.

    Dlaczego wygląd elfa, a nie syrena? Syrena nie jest uosobieniem żywiołu (to moje zdanie), natomiast elfy całkowicie poświęcają się temu do czego zostały przyporządkowane.

    Odpowiednie cechy. No woda główne kojarzy się mi z radością, kocham kąpać się godzinami xD Przychodzą mi wtedy najlepsze pomysły oraz lubię kojący dźwięk kropel uderzających o cokolwiek. Dlatego cechy: dobra czy infantylna pasuję doskonale!

     

     

    Dlaczego jednak te elfki wyglądają jakby nie miały specjalnego wyrazu twarzy? Hmm… dobre pytanie w sumie. Elf to elf, musi być specyficzny, a nie wyglądać jak pospolity sim. I kropka!

    Czemu podkreślam posiadanie przez nią córki? Woda zbliża, otula nas i pozwala się odprężyć. Jednak by nauczyć się z nią koegzystować potrzebna jest pomóc. Dlatego uważam, że żywioł wody to zdecydowanie matka. Dobra i kochająca, ale również surowa i nauczająca.

     

    Mam nadzieję, że simki przypadły wam do gustu.

    Oczywiście można znaleźć je w GALERII.

     

    Dagg dagg!

    #73571
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    A dziś postanowiłam zaprezentować moją wersję rodziny Kapulet. Jednocześnie mojej najukochańszej rodziny z serii TS2. Ah! Werona.

     

    Oczywiście starałam się jak najbardziej odwzorować postacie które pamiętam. Jednocześnie trzymać się zaledwie jednego pakietu: Być rodzicem. Dlaczego? Taki kaprys.

     

     

    A oto jak mi wyszli. Czy są idealnymi kopiami? Oczywiście, że nie. Starałam się utrzymać podobieństwo, ale stworzyć ich pod siebie. Jednocześnie dałam żyć Kordelii oraz Kalibanowi – rodzicom Julii. Zawsze można ich samemu zabić xD albo zostawić przy życiu, by matka mogła wspierać córki w wyborze przyszłych partnerów. Może wtedy historia potoczy się całkiem inaczej?

     

    Jednocześnie wrzuciłam rodzinkę do GALERII.

    Można komentować ^^ Niedługo wstawię rodzinę Montek, bo bez nich nie ma zabawy.

     

    Jednocześnie polecam budowlę „Capp Estate” w wykonaniu gullymoe. Pięknie odwzorowaną z serii TS2.

     

    Dagg dagg!

    #73867
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cataracta i Oceania tworzą niesamowity duet! Wyglądają magicznie, a do tego pięknie je zaprezentowałaś. 🙂 Podoba mi się również opis. Nie wiem, czy czytałaś Czerwoną Królową? Świat podzielony tam jest na srebrnych i czerwonych. Srebrni mają różne moce, jedną z nich jest właśnie władza na wodą. Twoja praca kojarzy mi się właśnie z bohaterką, która ma takie moce. Co prawda nie była to zbyt dobra postać, opisano ją jako surową i bezlitosną, ale była kochająca dla swoich córek 😉 Jakoś tak mi się to przypomniało 😉

    Fajny pomysł na odwzorowanie postaci z 2 części. Wyglądają świetnie, czekam w takim razie na kolejną rodzinę 🙂

    #73888
    Claymora
    Uczestnik

    Cześć dzidziak86, a nie czytałam. Jednocześnie zachęciłaś mnie do lekturki ^^

    I bardzo dziękuję za przychylne słowa. Ah, ta magia. Nie mogę się po prostu już doczekać pakietu xD Żałuję tylko, że twórcy pewnie nigdy nie wpadną na pomysł dodania prawdziwych elfów.

     

    Sul sul!

     

    I witam z powrotem na wspominkach z serii TS2, tym razem zaprezentuję rodzinki nie mniej sławną od poprzedniej. Oczywiście rodzinę Montek!!

     

     

    I tu również życie odzyskali życie rodzice głównego bohatera dramatu. Wszystko zależy teraz od chęci stworzenia im historii.

    Oczywiście rodzina Montek ma swoje miejsce w GALERII.

     

    Jednocześnie polecam budowlę ?Monty Ranch? w wykonaniu gullymoe. Pięknie odwzorowaną z serii TS2.

     

    Dagg dagg!

    #73901
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja osobiście nigdy nie lubiłem wygląda Romea z dwójki. Jego strój jest tak samo zły jak tłumaczenie Verony. A rodziny bardzo fajne?

    #73993
    Claymora
    Uczestnik

    ArtSim, co do wyglądu Romea z TS2 to muszę się z tobą zgodzić. On wygląda bardzo źle, ale co do ciuszków nie mam specjalnych zastrzeżeń.

    Sul sul!

     

    Moje super podejście do tematu! Nie ma co się tutaj specjalnie rozdrabniać, zielona łazienka. Duuuuuża z wieloma możliwościami dla wyjątkowych i bogatych simów.

    Oczywiście można ją znaleźć w GALERII.

     

    Dagg dagg!

    #74595
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Wpadłam pogratulować Maxisa za zieloną łazienkę 😉 Gratulacje! W pełni zasłużone wyróżnienie, bo praca jest naprawdę świetna! ?

    #74596
    Claymora
    Uczestnik

    Hehe Bardzo dziękuję dzidziak86

    Właściwie teraz to do mnie dotarło xD ale z pewnością nie udałoby się to bez twojego polecenia oraz wymyślnego zadania ^^ Jeszcze raz dziękuję ^^

    #74652
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    I kolejne pomieszczenie na wyzwanie.

    Tym razem uznałam, że idealnym miejscem na odpoczynek od magii jest sypialnia!

    Glowing Corner, taki świecący kącik. Skąd pomysł na nazwę? Od tej ilości światełek xD

    Nie patrząc nie ważne jak, czarownica nie ucieknie od otaczającej ją magicznej atmosfery. Dlatego sypialnia w jakiś sposób musiała wyglądać niesamowicie, czy mi wyszło ocenicie sami.

     

    Wszędzie oczywiście można zobaczyć fiolki, buteleczki czy kolby z miksturami na młodość a nawet zauroczenie swoją osobą. Nooo w końcu czarownica! Chce być wiecznie młoda i wzbudzać zachwyt.

     

    Ważnym elementem jest również magiczne miejsce do przyglądania się sobie oraz wybierania idealne ubioru na pojedynek.

     

    I nie można zapomnieć o tzw sanktuarium, czyli łoża, gdzie można oddać się wypoczynkowi i chrapaniu przez 10h – dla piękna.

     

     

     

    Glowing Corner jest również udostępnione w GALERII.

    Co myślicie?

     

    Dagg dagg!

     

    #74654
    ArtSim
    Uczestnik

    Magicznie!

    #74655
    Claymora
    Uczestnik

    Ah dziękuję ArtSim ^^ cieszę się, że użyłeś właśnie tego słowa xD To znaczy, że mi się udało osiągnąć cel ^^

Oglądasz 15 wpisów - 61 z 75 (wszystkich: 76)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.