Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd/prośba (?) – Zaginione odznaki

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 4 lata, 10 miesięcy temu
4 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64682
    Laiczi
    Uczestnik

    Hej!

    Jestem ciekawa co z medalami z wyzwania haloweenowego (sry jak źle napisałam) oraz świątecznego. Chodziło w nich o to , aby do wpisu na swoim blogu wpleść słowa powiązane z daną okazją. Haloween przebolałam, bo wplotłam słowo „dynia” we frazę „w kolorze dyniowo-karmazynowym” i mogło być to niezaliczone (chociaż nie było doprecyzowane jak wpleść te słowa). Za to na drugie wyzwanie już się rozpisałam chyba w miarę porządnie, a i tak odznaki nie dostałam.

     

     

    I teraz mam pytanie – co z tymi odznakami i ew. innymi nagrodami (nie pamiętam, czy było coś oprócz odznak)? Czy nie zostały one jeszcze rozdane? I czy jest tu osoba, która również brała udział w wyzwaniach i także nie dostała „medali”? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂

    #64688
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie tych, ale innych nie dostałam. W sumie, to z żadnej okazji/konkursu nie dostałam jeszcze nagród. Chyba jeszcze trtzeba poczekać na ich wprowadzenie.

    #64723
    Laiczi
    Uczestnik

    Możliwe  :/

    #65087
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Zostały dodane i rozdane, ale coś się z nimi wydarzyło i zrobimy to jeszcze raz. Dzięki za tę wiadomość. Wraz z koordynatorką społeczności – @dzidziak86 – czuwamy nad tym, żeby każdy dostał to, co ma dostać. 🙂 A raczej to ona czuwa, ja tylko klikam. Zakładamy też temat, w którym możecie zgłosić braki. Dzięki temu będziemy mogli szybciej to zweryfikować.

    #65161
    Laiczi
    Uczestnik

    Dzięki za odpowiedź. Rozumiem i czekamy 🙂

    #66150
    Laiczi
    Uczestnik

    @GlossyGem @dzidziak86 Nie wiem, czy coś przeoczyłam, czy coś, ale ani nie ma dalej tematu na zgłaszanie braków, ani odznak (przynamniej na moim koncie) :/ Dacie znać jak z pracami? I czy „temat” aktualizacje dotsim (czy coś w tym stylu) Będzie aktualizowany?

    #67340
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Laiczi sorry za tak długi czas odpowiedzi, tutaj jest założony temat, gdzie możecie zgłaszać braki: https://sims.arhn.eu/forum/topic/zglos-brak-odznaki-monet/ Pozdrowienia!

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.