Błąd/prośba (?) – Zaginione odznaki

Główna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Błąd/prośba (?) – Zaginione odznaki

 • Laiczi
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Hej!

  Jestem ciekawa co z medalami z wyzwania haloweenowego (sry jak źle napisałam) oraz świątecznego. Chodziło w nich o to , aby do wpisu na swoim blogu wpleść słowa powiązane z daną okazją. Haloween przebolałam, bo wplotłam słowo “dynia” we frazę “w kolorze dyniowo-karmazynowym” i mogło być to niezaliczone (chociaż nie było doprecyzowane jak wpleść te słowa). Za to na drugie wyzwanie już się rozpisałam chyba w miarę porządnie, a i tak odznaki nie dostałam.

   

   

  I teraz mam pytanie – co z tymi odznakami i ew. innymi nagrodami (nie pamiętam, czy było coś oprócz odznak)? Czy nie zostały one jeszcze rozdane? I czy jest tu osoba, która również brała udział w wyzwaniach i także nie dostała “medali”? Z góry dzięki za odpowiedź 🙂

  Hiruko
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Nie tych, ale innych nie dostałam. W sumie, to z żadnej okazji/konkursu nie dostałam jeszcze nagród. Chyba jeszcze trtzeba poczekać na ich wprowadzenie.

  Laiczi
  2 miesięcy, 1 tydzień temu #

  Możliwe  :/

  GlossyGem
  Administrator
  1 miesiąc, 4 tygodnie temu #

  Zostały dodane i rozdane, ale coś się z nimi wydarzyło i zrobimy to jeszcze raz. Dzięki za tę wiadomość. Wraz z koordynatorką społeczności – @dzidziak86 – czuwamy nad tym, żeby każdy dostał to, co ma dostać. 🙂 A raczej to ona czuwa, ja tylko klikam. Zakładamy też temat, w którym możecie zgłosić braki. Dzięki temu będziemy mogli szybciej to zweryfikować.

  Laiczi
  1 miesiąc, 3 tygodnie temu #

  Dzięki za odpowiedź. Rozumiem i czekamy 🙂

  Laiczi
  1 miesiąc temu #

  @glossygem @dzidziak86 Nie wiem, czy coś przeoczyłam, czy coś, ale ani nie ma dalej tematu na zgłaszanie braków, ani odznak (przynamniej na moim koncie) :/ Dacie znać jak z pracami? I czy “temat” aktualizacje dotsim (czy coś w tym stylu) Będzie aktualizowany?

Przeglądasz 6 postów - 1 z 6 (wszystkich: 6)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.