Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Budowa OliVera

ostatnio zaktualizowano przez Oliwier 4 lata, 9 miesięcy temu
11 uczestników
43 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48584
    Oliwier
    Uczestnik

    ? [Powitanie] ?

    Cześć, hej, czołem! Z tej strony OliVer. W tym temacie będziecie mogli zobaczyć moje budowle i nie tylko. Może i nie jest zaawansowanym budowniczym, ale chce, żebyście ocenili i powiedzieli co mogę zmienić np. w tej budowli. Lubię w czwórce robić zdjęcia, więc co jakiś czas wstawię kilka mojej twórczości fotografa. Paa!


    (Zdjęcie ma charakter poglądowy, zostało wykonane przeze mnie)

    #48589
    Mała Mi
    Uczestnik

    Hej hej 🙂 Czekam na dalsze fotosie z gry 🙂

    #48597
    Oliwier
    Uczestnik

    [1]

    Na pierwszy rzut oka – ogród z grillem z tarasem, mini-altanką i ogródkiem. Nie jest może za specjalnie duży, ale bardziej postawiłem w rośliny. Znajduje się tam fontanna i ławka.

    Łapcie zdjęcia:

    To właśnie zdjęcie tego ogrodu dodałem na zdjęcie tygodnia. I to na tyle w tym poście. Mam nadzieję, że komuś się chociaż spodoba 😀 Sul! Sul!

    #48598
    Milah.
    Uczestnik

    Zapowiada się ciekawie. 🙂

    A podoba się bardzo.

    #48600
    Oliwier
    Uczestnik

    [1]

    Coś wyżej ucięło zdjęcia – jeszcze 2 pozostałe:

    #48672
    Oliwier
    Uczestnik

    [Co następne?]

    Co chcecie, żebym zbudował następne? Napiszcie poniżej, jeżeli nikt nie napisze sam wybiorę 🙂

    a) Domowe Spa, b) Domowa Siłownia, c) Zdjęcia (moja twórczość fotograficzna w Simsach) czy d) Inne (Napisz co) 😉

    #48777
    zaczarowana72
    Uczestnik

    Zbuduj domowe spa.

    Bardzo fajnie budujesz 🙂

    #48788
    Wanilia
    Uczestnik

    Taras jest bardzo ładny. Możesz zbudować domowe spa. 😀

    #48805
    ASTRA
    Uczestnik

    Zbuduj jakiś mały Modern Loft

    #48819
    Oliwier
    Uczestnik

    [Głosowanie]

    Za kilka minut pojawi się Domowe Spa, bo jeszcze muszę zdjęcia obrobić 😉

     

    #48821
    Oliwier
    Uczestnik

    @Olexandra Nie długo na pewno podejmę się wyzwania 😀

    #48830
    Julia
    Uczestnik

    Super ci to wyszło ! Masz talent !

    #48831
    Oliwier
    Uczestnik

    [2 – Domowe Spa]

    Domowe Spa, może i duże, ale w piwnicy domu zmieści się 😀 Spa posiada Saune w osobnym pokoju, 2 „łóżka” do masażu i jeden fotel siedzący do masażu. Ma również 2 szafki, kącik odpoczynku z fotelami.

    (Z góry przepraszam z jakość zdjęć – przy przycinaniu zdjęć zauważyłem, że są wykonane w jakości Średniej zamiast Ultra)

    Tak wiem… [Jakość], ale przy następnym już postaram się naprawić ten problem 😀 Piszcie co mam kolejnego budować 😉 Sul! Sul! Miłego Dnia! 😀

    #48834
    Oliwier
    Uczestnik

    @Julia Dziękuje za miłe słowa 😉

     

    #48845
    agathea
    Uczestnik

    Domek prezentuje się bardzo przyjemnie, fajnie zagospodarowana przestrzeń. Osobiście bardzo zwracam na to uwagę, bo nie lubię pozostawiania dużych niewyposażonych przestrzeni czy to wew. domu czy na zew., no ewentualnie wyjątkiem może być prosty, zamierzony trawnik na froncie domu to zależy od koncepcji… 🙂

    Co do zdjęć bardzo lubię fotografie z simowego świata więc chętnie popatrzę.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 44)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.