Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Budowa OliVera

ostatnio zaktualizowano przez Oliwier 4 lata, 10 miesięcy temu
11 uczestników
43 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #48849
    Oliwier
    Uczestnik

    @agathea Dzięki 😉 Ja czasami lubię zostawić wolne miejsce tak po prostu, ale to już zależy od każdego gustu 😀

    #48889
    Oliwier
    Uczestnik

    [Głosowanie]

    Co następne? Piszcie, a chętnie zbuduję… 😀

    #48908
    Milah.
    Uczestnik

    W kolekcjach gier na swoim profilu masz Zjedzmy na mieście, więc byłabym za restauracją! W Galerii jest tak mało ładnych knajp, że mi smutno. Co Ty na to? ;>

    #48924
    Oliwier
    Uczestnik

    @milah Ooo… To niezłe wyzwanie! Postaram się jeszcze na dzisiaj, lecz nie obiecuje czy uda mi się utworzyć jakieś cudo restauracyjne 😀

    #48968
    Milah.
    Uczestnik

    Polecam się na przyszłość. 😀 Ja po prostu w Simsach to żyję tymi restauracjami, ale mało jest takich, które są przyjemne dla oka, więc liczę na Ciebie – a kiedy to zrobisz to inna bajka, ale fajnie, że się tego podejmujesz! Jaką ja mam teraz radochę to sobie sprawy nie zdajesz. xd

    #49032
    Oliwier
    Uczestnik

    [3 – Restauracja Królewska]

    Proszę nie bijcie 😀 Każdego kto myślał, że stworze cudo to przepraszam.. Restauracja mi kompletnie nie wyszła.. W tym poście daje wam zdjęcia z zewnątrz, ale w następnym pokaże restauracje wewnątrz.. Najlepiej mieć dystans do tej restauracji w ocenianiu, bo nawet mi się nie podoba, ale to już wam daje do oceny… Lepiej popatrzeć na wcześniejsze budowle, bo są o niebo lepsze! Dobra koniec gadania.. Łapcie zdjęcia:

    (Tym razem nie zepsułem jakości i zmieniłem na Ultra)

    #49068
    Milah.
    Uczestnik

    Nie bądź taki krytyczny wobec tego no. ;p
    Prezentuje się lepiej niż myślisz, bardzo mi się podoba to, że jest wokół niej tyle roślin. I to „oczko wodne” – nice! 🙂
    Mam kręćka na punkcie okien – jeżeli są ustawione na zasadzie „Jedno oko na Maroko, a drugie na Kaukaz” to zawsze mnie to denerwuje. A tutaj? Pełna symetria, dla mnie rewelacja. Cegła na ścianach, na „tyłach” bluszcz i kwiaty… klimat jest.
    A teraz czekam na zdjęcia ze środka i informację od Ciebie, że moi Simowie nie umrą z głodu i się tam wybiorą!
    A z ciekawości… jakie cechy parceli dodałeś? ;>

    #49113
    Oliwier
    Uczestnik

    @milah Patrząc z jednej strony nie jest zła ? Jutro ok. 18 pojawią się zdjęcia z wewnątrz z cechami bo teraz to pisze z telefonu ? I chce jeszcze podziękować za bardzo pozytywną opinię ?

    #49338
    Milah.
    Uczestnik

    Czekam z umiłowaniem, pamiętaj o mnie! Jak zapomnisz to wiesz, ktoś może paść z głodu w jakimś Simowym miasteczku, a tego byśmy nie chcieli! 😀

    #49361
    agathea
    Uczestnik

    Ja również nie uważam że sam budynek jest tragiczny… wcale nie. Ma ciekawą bryłę i podobają mi się skosy dachu 😉

    #49376
    Oliwier
    Uczestnik

    Nie rozumiem tego ;-; Mimo, że dodałem post nie widać go! 🙁

    Już 3 raz będę to pisać! DotSim – dzięki.

    #49414
    Oliwier
    Uczestnik

    Restauracja Królewska – Wewnątrz cz. 1] (Przepraszam za krótki post, lecz DotSims jedynie tak pozwala mi wstawić post :c)

    Mam nadzieję, że się podobało – lecz mam złą wiadomość – nie mam galerii, dlatego niedługo dam link do pobrania tej parceli i wrzucenia jej do Tray.

     

    Oraz na koniec kilka dodatkowych informacji: Cechy działki to:

    • Towarzyska atmosfera,
    • Żyła Złota,
    • Kuchnia z duszą.

    Całkowity koszt działki: 77377 simoleonów.

    Napiszcie kolejne pomysły na budowę i koniecznie oceńcie tą restaurację! Mam nadzieję, że przypadnie wam do gustu. Sul! Sul! Miłego dnia!

    #49419
    Oliwier
    Uczestnik

    [ 3 – Restauracja Królewska – Wewnątrz cz. 2]

    Tak! W końcu! Udało mi się ukończyć restaurację! I wygląda lepiej niż oczekiwałem! Chciałem po królewsku i jest! Naprawdę jestem zadowolony z tej restauracji! Zaczynając od kuchni – dodałem tam kilka szpargałów, półek bez, których nie była by to kuchnia m.in lista, menu, pudełka, garnki itp;. Sala! Jest z niej najbardziej zadowolony! Wszystko co chciałem jest i się zmieściło mimo nie dużego terenu jaki miałem do zagospodarowania. Jest bardzo królewska – złote żyrandole, krzesła, obrazy dawnych królów i dam dworu, barek i akwarium. W tym małym pomieszczeniu ledwie nie zauważalnym jest mini-kanciapa kelnerów. Nie miałem kompletnie pomysłu gdzie to umieścić bo pierwszy raz budowałem restaurację, lecz mniej więcej ogarniałem gdzie co ustawić. Z powodu, że miałem pomieszczenie do którego nawet toaleta by się nie zmieściła postawiłem tam 2 stanowiska – bo czemu nie? Całe piętro poświęciłem toaletom – są proste i nie zbyt chciałem, żeby wyglądały królewsko jak piętro niżej. Tak, tak w toalecie męskiej są pisuary! Nie chcę niczego reklamować, więc podam wam odcinek w którym opisie znajdziecie do pobrania ten pisuar. Jak można zauważyć w toaletach i kuchni są takie małe lampki są też z modów tylko na złość nie mogę znaleźć linku, można je zastąpić innym, a użyłem je, bo z nimi o wiele łatwiej mi się buduję. Napisałem się, ale proszę bardzo zdjęcia z wewnątrz:

    [PS: Zdjęć z toalet nie ma, ponieważ nie ma tam nic specjalnego – można je zobaczyć z zdjęcia z góry oraz ta pani co stoi przed restauracją to jest właścicielka restauracji – Magda Piętka]

     

    #49496
    Milah.
    Uczestnik

    A spróbuj mi chociaż jeszcze raz powiedzieć, że coś Ci się nie widzi albo nie jesteś zadowolony! No no! ;>

    Jest to jedna z lepiej prezentujących się restauracji, jakie widziałam. A przeglądając galerię widziałam ich sporo, większość z nich wyglądająca nijako. Bezbarwnie, szaro, buro, ponuro. U Ciebie tego nie ma. Jest i szyk, i elegancja.
    Wielkim plusem dla mnie jest niewielka ilość miejsc dla potencjalnych klientów. Nie przepadam za tłokiem w restauracjach, które prowadzę w grze. Doprowadza mnie to do szału, bo pracownicy jak to pracownicy nie wiedzą często co z czym się je.
    Jasne podłogi, jasne meble, jasne ściany – wszystko ze sobą dobrze się komponuje wg mnie. Nie lubię żółtego koloru, nigdy go nie lubiłam, ale tutaj mi w żaden choćby najmniejszy sposób nie dokucza. Masz poczucie „smaku”. 🙂

    I oczywiście czekam żeby móc ją mieć u siebie. <3

    #49500
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @OliVer Bardzo przepraszam za błąd na stronie 🙂 Postaramy się to naprawić. W przyszłości zajrzyj do nowego tematu na forum, gdzie można poprosić o odblokowanie. Przesyłam Ci 20 monet na przeprosiny 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 44)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.