Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzisz o The Sims 4 Uniwersytet?

ostatnio zaktualizowano przez Reymontt 4 lata, 2 miesiące temu
13 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #75751
    Fiolek
    Uczestnik

    Jakie są wasze przemyślenia o tym dodatku? 😀 Premiera już 15 listopada! <3

    #75753
    sensualitat
    Uczestnik

    Dlaczego na filmie data sprzedaży to 15 grudnia?

    #75756
    Hejkasz
    Uczestnik

    Wersja na konsole Xbox One i PlayStation w sprzedaży od 17 grudnia 2019 r.

    #75757
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja jestem bardzo miłe zaskoczony. Po pierwsze są dwa uńiwersytety w jednym mieście. Według mnie to jest idealne bo jest to miasto ładne. Mam wrażenie że to jest pomiędzy Wierzbową Zatoczką i Pormenadą Magnolii, oraz Newcrest. Po drugie rowery! Już jest kawałek otwartego świata! Jestem ciekaw jak rozwiążą to gdy mieszka się w Akademiku ale na grafice był oparty o ścianę a taki sposób by był super. Mam tylko nadzieję że będą na nie stojaki. Podobają mi się wynalazki np. roboty, tylko mam nadzieję że drony i inne rzeczy też będzie można robić. I to w czym się zakochałem  czyli tryb kupowania i truchę CAS. Meble są skarbem. Są z drewna, małe ale jakie ładne! To będzie chyba mój ulubiony dodatek pod względem mebli. A ubrania też są fajne chodź nie lubię tego stylu. Ale warto zwrócić uwagę na to że mamy nowe tatuaże (nie używam często i ich nie lubię jakby coś) i nowa opcja pirsingu! (jej też nie lubię)

    I jest mały minus że będą chyba 4 kierunki. I jeszcze że tylko jeden rower będzie ie lubię też okładki, jalb nie znał tematyki to bym się nie domyślił co to.

    Ogólnie to będzie chyba rozszerzenia które zajmie bardzo wysokie miejsce w moim rankingu?

     

    #75758
    ArtSim
    Uczestnik

    Zwrócmy Jeszce uwagę 0:39 minucie tego zwiastuna. Jak jest widok na dziewczynę która płacze są ja se cegły a chwilę później w luatrach są ciemnobrązowe :O

    #77014
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Jakie są Wasze wrażenia już po premierze? 😉 Mieliście okazję już pograć? Jak dla mnie rozgrywka ciekawa, a studia wcale nie takie łatwe. Narzekam trochę na obiekty z trybu budowania, ale to już chyba zależy od gustu 😉

    #77018
    Syrenka
    Uczestnik

    Miałam grę już w piątek, myślę że po ok. 10 godzinach rozgrywki wysunęły mi się już konkretne wnioski 😉 Faktycznie, studia nie są ani trochę łatwe! Zwłaszcza, jeśli weźmiemy opcję  FULL – wtedy w całkowitą odstawkę idą kontakty społeczne, jedzenie czegokolwiek wartościowego (i nie z mikrofali), porządne spanie czy nawet obejrzenie filmu. Niesamowicie podoba mi się to, że w weekendy można po prostu odwiedzić rodzinkę na domowym obiedzie, spotkać się ze starymi znajomymi w dawnej okolicy albo.. się uczyć jeśli jesteś ambitnym Simem 😀 Ubrania są genialne, to chyba najlepszy dodatek pod tym względem. Totalnie wpadają w mój gust, kolorstyka też jest strzałem w dziesiątkę. Współlokatorzy są wkurzający ale dodają trochę ruchu do życia samotnego sima. Nie rozpracowałam jeszcze tylko wersji praca na etacie + studia i nie wiem, jak dałoby się to pogodzić (dwie moje simki akurat dorastały do wieku MD, a że gram tą rodzinką od wielu pokoleń to ich konto domowe pęka w szwach). Czy ktoś z Was już próbował?

     

    PS Te roślinki w uśmiechających się doniczkach są ultra cute!

    #77907
    Marcin
    Uczestnik

    Po dłuższym ograniu myślę, że jest to jeden z ciekawszych dodatków, które zostały wydane do gry The Sims 4. Bardzo podoba mi się tryb tworzenia Sima (ładne, na czasie i przede wszystkim przydatne ubrania, które idealnie nadają się i dla młodych dorosłych, ale także dla nastolatków, a nawet emerytów) oraz tryb budowania, dzięki któremu w interesujący sposób możemy zaaranżować pokoje naszych nastoletnich i dopiero co wchodzących w dorosłe życie Simów. Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, to wielkim plusem jest poziom trudności. Dodatek naprawdę nie jest łatwy, a ukończenie całych studiów wymaga od nas sporo pracy i poświęcenia. Na plus również większa różnorodność w sposobie otrzymywania oceny końcowej. Nie jest tak, jak w poprzednich częściach, że wystarczy zaliczyć jeden egzamin końcowy lub napisać pracę semestralną i koniec. Tu należy troszkę bardziej się przyłożyć pisząc jednocześnie pracę semestralną, zdając egzaminy i dodatkowo przygotowując prezentację. A do tego jeszcze zadania domowe i zakuwanie przy komputerze lub książkach. Warto wspomnieć także o organizacjach (w tym o tej tajemniczej, aby do której się dostać trzeba nieco pogłówkować). W sumie jedyną rzeczą, do której mógłbym się przyczepić jest wygląd akademików, które wg mnie mogłyby wyglądać nieco lepiej, ale to możemy sami zmienić oraz do współlokatorów, którzy w niektórych akademikach zostają połączeni z naszą rodziną. Żałuję również, że nie ma więcej miejsc, w których nasi podopieczni mogliby się wyluzować po stresujących zajęciach, ale od tego mamy możliwość przemieszczania się między różnymi światami, więc to nie problem, aby wyskoczyć na dyskotekę do Windenburga, czy na karaoke do San Myshuno.

    Moja ocena w skali szkolnej: -5

    Aaaaa i jeszcze +100 pkt za moje ukochane siostry Przyjemniaczek z Dwójeczki hahaha… <3

    #77912
    bluesocks
    Uczestnik

    Od jutra w empiku najnowszy dodatek w cenie 99,99 zł 🙂 Niestety nie wiem ile czasu potrwa promocja oraz czy są jakieś dodatkowe warunki, żeby kupić w cenie promocyjnej (karta empik).

    #78398
    Ola
    Uczestnik

    Powiedzcie mi, jaki trzeba mieć poziom umiejętności żeby dostać się na kierunek prestiżowy?

    #78399
    ArtSim
    Uczestnik

    To ja się może wypowiem? Aktualnie jest to mój ukochany dodatek. Po pierwszej rozgrywce wiem żeby brać max. 2 kursy bo simowie się nie wyrobią. Najlepiej umnie wypadła robotyka – wszystkie ułatwienia, nowe istoty. Ja jako człowiek lubiący tworzyć się w tym zakochałem. Mamy nowe trzy kariery i dwie nowe ścieżki po klubach na studiach. Bardzo mi się spodobała machina archiwizująca – strasznie szybko się simowie uczą. Rowerów zbytnio nie korzystałem ale też fajne. I wreszcie są trwalsze choroby i urazy gdzie mamy bandaż. Jedynie mi przez dużo ilość niekontrolowanych simów mi się strasznie tnie i psuje gra w akademikach i wszystko się zaczyna pół godziny później a simowie nie umią nic zrobić. Ale na ogół mi się podoba?

    #78401
    ArtSim
    Uczestnik

    @ola chyba 3-5 poziom

    #78402
    Korgiś
    Uczestnik

    Ja też się wypowiem. Ten dodatek kupiłam na Mikołajki chciałam Miejskie Życie ale musiałam kupić Uniwersytet lub Witaj w Pracy. No to Wybrałam Uniwersytet i powiem że super dodatek , moja Simka 5-gwiazdkowa celebrytka zapisała się na Komunikację, a semestr skończyła z 3- i zawieszeniem w prawach studenta, od tej pory moich celebrytów nie zapisuje na studia , ale zwykłych Simów jak najbardziej i zawsze wybieram Foxbury. Teraz robię Prywatny Legacy Challenge i ten dodatek bardzo urozmaicił rozgrywkę. DLC oceniam na plus// Pozdrawiam

    #78494
    Ola
    Uczestnik

    Dzięki, @ArtSim – udało się 🙂 Chyba 5 jednak. Co do dodatku to trochę jestem zawiedziona systemem współlokatorów, ale może muszę się przyzwyczaić

    #79418
    m4rtynk4
    Uczestnik

    hejka, mam pytanie. Wybudowałam dom i chcialam mieć współlokatora. Zrobiłam mu tak jakby osobne mieszkanie ale nie wiem jak mam go przypisać do mojego domu. Mam go dodac do rodziny? Dałam ogłoszenie, zaprzyjaźniłam się z nią i nie wiem co dalej. POMOCY!:D

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.