Co sądzisz o The Sims 4 Uniwersytet?

Główna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzisz o The Sims 4 Uniwersytet?

• Fiolek
    1 miesiąc, 3 tygodnie temu #

Jakie są wasze przemyślenia o tym dodatku? 😀 Premiera już 15 listopada! <3

sensualitat

Dlaczego na filmie data sprzedaży to 15 grudnia?

Hejkasz

Wersja na konsole Xbox One i PlayStation w sprzedaży od 17 grudnia 2019 r.

ArtSim

Ja jestem bardzo miłe zaskoczony. Po pierwsze są dwa uńiwersytety w jednym mieście. Według mnie to jest idealne bo jest to miasto ładne. Mam wrażenie że to jest pomiędzy Wierzbową Zatoczką i Pormenadą Magnolii, oraz Newcrest. Po drugie rowery! Już jest kawałek otwartego świata! Jestem ciekaw jak rozwiążą to gdy mieszka się w Akademiku ale na grafice był oparty o ścianę a taki sposób by był super. Mam tylko nadzieję że będą na nie stojaki. Podobają mi się wynalazki np. roboty, tylko mam nadzieję że drony i inne rzeczy też będzie można robić. I to w czym się zakochałem  czyli tryb kupowania i truchę CAS. Meble są skarbem. Są z drewna, małe ale jakie ładne! To będzie chyba mój ulubiony dodatek pod względem mebli. A ubrania też są fajne chodź nie lubię tego stylu. Ale warto zwrócić uwagę na to że mamy nowe tatuaże (nie używam często i ich nie lubię jakby coś) i nowa opcja pirsingu! (jej też nie lubię)

I jest mały minus że będą chyba 4 kierunki. I jeszcze że tylko jeden rower będzie ie lubię też okładki, jalb nie znał tematyki to bym się nie domyślił co to.

Ogólnie to będzie chyba rozszerzenia które zajmie bardzo wysokie miejsce w moim rankingu🙂

ArtSim

Zwrócmy Jeszce uwagę 0:39 minucie tego zwiastuna. Jak jest widok na dziewczynę która płacze są ja se cegły a chwilę później w luatrach są ciemnobrązowe :O

dzidziak86
    Redakcja
    3 tygodnie, 3 dni temu #

Jakie są Wasze wrażenia już po premierze? 😉 Mieliście okazję już pograć? Jak dla mnie rozgrywka ciekawa, a studia wcale nie takie łatwe. Narzekam trochę na obiekty z trybu budowania, ale to już chyba zależy od gustu 😉

Syrenka
    3 tygodnie, 3 dni temu #

Miałam grę już w piątek, myślę że po ok. 10 godzinach rozgrywki wysunęły mi się już konkretne wnioski 😉 Faktycznie, studia nie są ani trochę łatwe! Zwłaszcza, jeśli weźmiemy opcję  FULL – wtedy w całkowitą odstawkę idą kontakty społeczne, jedzenie czegokolwiek wartościowego (i nie z mikrofali), porządne spanie czy nawet obejrzenie filmu. Niesamowicie podoba mi się to, że w weekendy można po prostu odwiedzić rodzinkę na domowym obiedzie, spotkać się ze starymi znajomymi w dawnej okolicy albo.. się uczyć jeśli jesteś ambitnym Simem 😀 Ubrania są genialne, to chyba najlepszy dodatek pod tym względem. Totalnie wpadają w mój gust, kolorstyka też jest strzałem w dziesiątkę. Współlokatorzy są wkurzający ale dodają trochę ruchu do życia samotnego sima. Nie rozpracowałam jeszcze tylko wersji praca na etacie + studia i nie wiem, jak dałoby się to pogodzić (dwie moje simki akurat dorastały do wieku MD, a że gram tą rodzinką od wielu pokoleń to ich konto domowe pęka w szwach). Czy ktoś z Was już próbował?

PS Te roślinki w uśmiechających się doniczkach są ultra cute!

Przeglądasz 7 postów - 1 z 7 (wszystkich: 7)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.