Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzisz o The Sims 4 Uniwersytet?

ostatnio zaktualizowano przez Reymontt 4 lata, 2 miesiące temu
13 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #79424

    mega mi sie podoba ale nie wiem jaką umiejetnośc trzeba miec zeby dostać sie na psychologie ?

    #79425

    uiwersytey bardzo mi si podoba ale nie wiem jaką umiejetnośc trzeba miec zeby dostać sie na psychologie ?

    pomoze ktos?

     

    #79889
    Reymontt
    Uczestnik

    Witam

    niedawno udało mi się ukończyć studia młodym simem. Na pierwszy rzut oka cała okolica wygląda całkiem fajnie ale denerwuje mnie fakt (chyba, że jest to jakiś bug w mojej wersji gry), iż po wynajęciu miejsca w akademiku nie ma trybu budowania (nie można dokupić mikrofalówki czy innego kuchennego wyposażenia lub swoich mebli…)a nasz sim jest skazany na to co przyniosą do jedzenia jego towarzysze z akademika (na nic duże zdolności kulinarne naszego sima).

    Studia ukończyłem po trzech tygodniach (każdy semestr = 1 tydzień) i aby dostać dobry dyplom z wyróżnieniem trzeba było ukończyć  łącznie 12 kursów (4 kursy=1 semestr) i jak już ktoś wspominał trzeba było dużo zakuwać (odrabiać prace domowe na bieżąco lub robić prezentacje przez co niewiele czasu zostawało na rozrywkę, potrzeby fizjologiczne czy rozwijanie jakiejś umiejętności ). Jeśli chodzi o potrzeby fizjologiczne naszego sima to z pomocą przychodzi tu pakiet rozgrywki KRAINA MAGII – wystarczyło przygotować wcześniej przed pójściem na studia ( bo przecież nie można zabrać ze sobą kociołka do upr. magii)dużą liczbę eliksirów do zaspokojenia wszystkich potrzeb i wtedy mamy więcej czasu na życie towarzyskie:)

    Ważną rzeczą ( a usłyszałem to z filmiku na YouTubie)jest wyłączyć starzenie się naszego sima na czas studiów (dziwne, że twórcy sami nie wpadli na to by zatrzymać czas na cały okres nauki).

    Mój sim ukończył kierunek HISTORII SZTUKI z wyróżnieniem szkoda tylko, że z końcem studiów nie wiąże się jakaś fajna animacja (simy znikają na jakiś czas z ekranu podobnie jakby wychodzili do pracy albo na wykłady). Po ceremonii pozostaje tylko dyplom oraz fotka naszego sima z otrzymanym dyplomem. Jestem tylko ciekaw co dalej z karierą mojego sima, gdyż po powrocie z akademika jest obecnie bez pracy. Czy macie jakieś doświadczenia z lepszym wyborem pracy dla sima po studiach???

    Dodatek nie jest zły, ale kilka rzeczy można było poprawić (i co ważne na studiach może przebywać jednocześnie tylko 1 sim – bo i tak jest zbyt wiele zajęć jak dla jednego studenta)jak np. tryb budowania (owszem możemy kupować jakieś drobne ozdoby czy pomoce dydaktyczne jak laptop)czy możliwość kupna zaplecza kuchennego do swojego pokoju…

    Nie wiem jak wy ale ja nadal czekam na duży dodatek jakim był w każdej odsłonie serii: PODRÓŻE czyli możliwość wyjazdu do trzech różnych krajów (bo nadal na urlop można wybrać się tylko do dwóch światów przy czym PRZYGODA W DŻUNGLI bardzo szybko została przez mnie odkryta…).

    Pozdrawiam

     

Oglądasz 3 wpisy - 16 z 18 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.