Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Po premierze – Co sądzisz o The Sims 4 Wyspiarskie Życie?

ostatnio zaktualizowano przez Fijał 4 lata, 10 miesięcy temu
16 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70126
    Anonim
    Nieaktywny

    Tak jak pisała Takusa dużo modów i MCC psuł grę na razie z nich zrezygnowałam i gra się super. Według mnie to najlepszy dodatek jak na razie i współgra z czterema porami roku…nie brakuje jednak mi tam tego śniegu ale natryskaczka ogrodowa i wiadro z wodą itd zyskały nowe życie przy tym dodatku.

    W nowym dodatku podoba mi się ta wyspa, możliwość skakania do wody z tarasu bezpośrednio, dodatkowa praca (czasem się idzie do pracy i sim znika ale nie zawsze czasem trzeba wykonać jakieś zadanie)

    Syrene i prace ekologa zostawiam sobie na następne pokolenie – planuje w syrenę zmienić simke za którą wyjdzie dziecko simowe które (chłopczyk) jest teraz jeszcze mały. …nie wiadomo na kogo wypadnie.

    Jaskinia z wyspy przypomina tą z the sims Średniowiecze – spoko

    Żywiołaki są spoko. Aktywność wulkaniczna hm zastanawia mnie czy może zabić sima. Na razie widziałam jedną śmierć na zielonej wodzie 2 simów zaraz koło wulkanu.

    Zauważyłam też popękaną ziemie po erupcji wulkanu koło domku – z prześwitującą lawą z szpar.

    Co do syreny z zwiastuna nie naprzykrza się jeszcze nie odkryłam że to syrena – nie zdradziła się z tym.

    #70147
    Nukersona
    Uczestnik

    Odjazdowy super na te upały ?? nie srać mnie na wyjazd na wakacje….. odpalam wyspe w grze i sobie pływam, opalam sie hahaha niesamowicie wciąga…..??

    #70166
    Fijał
    Uczestnik

    Jestem w trakcie tesowania dodatku i z wielką przykrością muszę przyznać, że mimo ogromnego „napalenia się” na nowa zawartość jestem dość zawiedziony.

    Zaczynając od pozytywów jestem zachwycony wyglądem i klimatem Sulami. Bardzo podoba mi się woda w której widać koralowce i kolorowe ryby oraz możliwe do zauważenia „zjawiska naturalne” jak skupiska alg czy porosty na ścianach. Szkoda tylko, że jaskinia w rezerwacie okazała się króliczą norą, a nie dodatkową, ukrytą parcelą. Dużym plusem jest też wprowadzenie dodatkowej pogody typowej dla tropikalnej wyspy. Sulami ma swój m to coś, a ubrania i fryzury wprowadzone w dodatku skradły moje serduszko. Prace dorywcze i nowe cechy parceli? Cudo! Tworząc parcelę z cechą „Bez przyłącza” i korzystając z prac dorywczych możemy stworzyć prawdziwego Sima pustelnika, którego wprowadzić możemy do podziemnego mieszkania ulokowanego pod wrakiem statku. Wielki ukłon w stronę EA za wprowadzanie możliwości sprzątania wyspy i wpływania na jej kondycję.

    Nie powielając poprzednich komentarzy, nie będę wspominał o modach pasujących grę. Największym zawodem dla mnie okazała się chyba postać syreny. Liczyłem, że po pojawieniu się drzewka umiejętności u wampirów, każda nowa postać okultystyczna będzie miała możliwość rozwoju umiejętności. Rozumiem, że kosmici go nie posiadają, ponieważ pojawili się przed wampirami, które w porównaniu do swoich poprzedników w serii The Sims, były najlepiej dopracowaną i dopieszczoną postacią okultystyczną, która mogła zapoczątkować nowy nurt. A tu razem z pojawieniem się syren EA zrobiło krok wstecz. Mam nadzieję, że z pojawieniem się nowej aktualizacji czy dodatku skupionego na postaciach okultystycznych twórcy zdecydują się na doprcowanie postaci syreny. Nowe oczy czy odcienie skóry dodane do tworzenia syren, są według mnie mocno nijakie. Przyjemną niespodzianką okazało sie jednak pojawienie syreniego ogona, w trakcie kąpieli w wannie. Byłem bardzo ciekawy opcji opalania i pojawiania się opalenizny odpowiadajacej odzieży, w której Sim się opala, ale niestety (nie wiem czy jest to wina gry czy coś jest nie tak u mnie) moi Simowie nawet przy skwarnej pogodzie bez zachmurzenia nie mogą skorzystać z opcji kąpieli słonecznej, ponieważ ciągle pojawia się komunikat o zbytnim zachmurzeniu. Nowa ścieżka kariery „ekolog” również nie wprawiła mnie w zachwyt. Liczyłem na coś więcej.

    Każdy dodatek sprawił, że kupując go od razy w dniu premiery mogłem spędzić całą noc grając i odkrywając jego tajemnice. Ten okazał się dla mnie dość… Nudny. Jednak ostateczny osąd pozwolę sobie wydać po następnej aktualizacji i instalacji kompatybilnych modów. „Wyspiarskie życie” ma jeszcze u mnie szansę!

Oglądasz 3 wpisy - 16 z 18 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.