Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Po premierze – Co sądzisz o The Sims 4 Wyspiarskie Życie?

ostatnio zaktualizowano przez Fijał 4 lata, 10 miesięcy temu
16 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #68093
    Makkev
    Uczestnik

    Możecie tutaj pisać o tym co myślicie już o pokazanym nam dodatku ?wyspiarskie życie ? do The Sims 4. Ja sadze ze będzie to super dodatek i nie mogę doczekać się premiery. Zwiastun bardzo mi się spodobał. A wy co sądzicie?

    #68094
    April
    Uczestnik

    Ja nie mogę się już doczekać ^^ Cieszę się, że dojdą syreny, bo to moje ulubione nadnaturalne stworzenia. Obawiam się tylko o to pływanie w morzu i nurkowanie,  dlatego mam nadzieję że nas nie zawiodą. Trzymam kciuki aby ten dodatek mnie nie zawiódł, bo kocham takie klimaty ?

    #68096
    Dana
    Uczestnik
    #68111
    Makkev
    Uczestnik

    W tamtym wątku chodzi o to co by chcieli gracze w ?rajska wyspa?, nawet wątek powstał przed pokazaniem wyspiarskiego życia na E3.

    #68125

    Według mnie najlepszy dodatek do czwórki.

    #68127
    ArtSim
    Uczestnik

    Kocham w nim wszystko!!!??

    #68130
    Puszkowata
    Uczestnik

    zapowiada sie bardzo ciekawie juz nie moge sie doczekac

    #68131
    Kasiunia
    Uczestnik

    Ojj czekam i czekm 😀

     

    #68160
    Eper
    Uczestnik

    Wygląda ciekawie… Z drugiej strony każdy dodatek wydaję się ciekawy do momentu premiery :P. No nic, ale i tak kupię.

    #68220
    PanLis
    Uczestnik

    1. Mieszkanie na wyspie może być ciekawym doznaniem, budowanie <3 domów nad wodą w stylu hawajskim czy coś podobnego będzie miłym urozmaiceniem.
    2. Wiem że wszyscy jarają się syrenkami i będzie od zawalenia w galeri Arielek i innego shajsu ale co tam też pewnie coś takiego stworzę żeby mieć w świecie heh. Tak samo jak z kosmitami mało kiedy ich wykorzystuję, częściej wampiry.

    3. Ciekawi mnie cały proces ekologii. Edukacja pod tym względem na całym świecie leży może ta gra czegoś nas nauczy a na pewno najmłodsze pokolenie. Na to liczę.
    4. Opalanie i interakcje na wsypie będę na pewno chciał znaleźć wszystkie możliwe. Już teraz wiem że Aspiracja mojego sima będzie na początku pisanie bo będzie pisarzem. Ale potem od razu idę w Koktail z Palemką 😀

    5. Na początku byłem nie pocieszony bo moimi ulubionymi porami roku są jesień i zima. A że to są tropiki to wiadomo brak śniegu, jednak dali huragany i zachmurzone niebo więc jestem w raju. Może jakieś deszcze ala monsunowe będą było by najs.

    6. Ciekawi mnie fakt że każdy tak na początku psioczył na to że musi być studenckie życie jakaś wieś itp… A teraz nagle wszyscy się zachwycają… Jak ludzie są zmieni… jednak… zawsze.

    #68530
    KleuDie
    Uczestnik

    Uważam że twórcy w tym dodatku wykorzystali wszelkie swoje siły, żeby dodatek był niesamowity i tym samym pokazują nam na co ich stać i to jest dopiero początek tego co dla nas mają, na dobrą sprawę cały czas w aktualizacjach dochodzą rzeczy, które 'powinny’ być od podstawki ale zamiast marudzić trzeba się cieszyć, że nie ściągają z nas masy pieniędzy tylko dają to za darmo i że nie odpuszczają rozwijania gry. końcówka 2018 i cały 2019 to przełomowy moment rozwoju gry !!! Czekam jeszcze na studia 😀 Ciesze się że kupuje legalnie The Sims i wpieram ich, czy tylko ja mam wrażenie, że simsy łączą i rozumieją ludzi ? 😀

    #68538
    Hejkasz
    Uczestnik

    To najlepsze rozszerzenie do 4

    #68544
    sensualitat
    Uczestnik

    Zapowiada się bardzo ciekawie. Coś zupełnie nowego.

    #68628
    PanLis
    Uczestnik

    @Klaudia masz rację, społeczność danych gier zawsze trzyma się razem nie muszą siebie zawsze rozumieć dlatego są takie fora tworzone. Gdzie wymieniają się swoimi pomysłami, i dyskutują na różne tematy. Zawsze należy mieć umysł szeroko otwarty 🙂

    #70125
    Tokusa
    Uczestnik

    Póki co jest dobrze, trzeba jednak uważać na mod UI_Cheats, zaktualizować WW i MC, inaczej gra się będzie kraczyć. Przez to, że zapomniałam że w ogóle mam UIC, zniszczył mi się zapis gry, więc no. Mea culpa.

    Tak to póki co powolutku badam dodatek, ale jak na razie jest bardzo fajnie. Przede wszystkim podoba mi się plażowa okolica.

    Smutno mi jedynie z powodu STRASZNIE MAŁEJ ILOŚCI fryzur i ubrań. I szkoda, że ta fryzura z kwiatami nie ma odpowiednika bez kwiatów, albo że kwiaty nie są nakryciem głowy.

     

     

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.