Co sądzisz o The Sims 4 Wyspiarskie Życie

Główna Fora THE SIMS 4 Dodatki Co sądzisz o The Sims 4 Wyspiarskie Życie

• Makkev
    1 tydzień, 1 dzień temu #

Możecie tutaj pisać o tym co myślicie już o pokazanym nam dodatku „wyspiarskie życie „ do The Sims 4. Ja sadze ze będzie to super dodatek i nie mogę doczekać się premiery. Zwiastun bardzo mi się spodobał. A wy co sądzicie?

April

Ja nie mogę się już doczekać ^^ Cieszę się, że dojdą syreny, bo to moje ulubione nadnaturalne stworzenia. Obawiam się tylko o to pływanie w morzu i nurkowanie,  dlatego mam nadzieję że nas nie zawiodą. Trzymam kciuki aby ten dodatek mnie nie zawiódł, bo kocham takie klimaty ♥

Dana(Danuta720-TSR, AHQ)

@makkev, już taki temat został tutaj założony 🙂 : https://sims.arhn.eu/forum/topic/co-sadzicie-o-the-sims-4-rajska-wyspa/

Makkev

W tamtym wątku chodzi o to co by chcieli gracze w „rajska wyspa”, nawet wątek powstał przed pokazaniem wyspiarskiego życia na E3.

Pomyluna
    1 tydzień temu #

Według mnie najlepszy dodatek do czwórki.

ArtSim
    1 tydzień temu #

Kocham w nim wszystko!!!😆😆

Puszkowata
    1 tydzień temu #

zapowiada sie bardzo ciekawie juz nie moge sie doczekac

Kasiunia
    1 tydzień temu #

Ojj czekam i czekm 😀

Eper
    1 tydzień temu #

Wygląda ciekawie… Z drugiej strony każdy dodatek wydaję się ciekawy do momentu premiery :P. No nic, ale i tak kupię.

PanLis
    1 tydzień temu #

1. Mieszkanie na wyspie może być ciekawym doznaniem, budowanie <3 domów nad wodą w stylu hawajskim czy coś podobnego będzie miłym urozmaiceniem.
    2. Wiem że wszyscy jarają się syrenkami i będzie od zawalenia w galeri Arielek i innego shajsu ale co tam też pewnie coś takiego stworzę żeby mieć w świecie heh. Tak samo jak z kosmitami mało kiedy ich wykorzystuję, częściej wampiry.

3. Ciekawi mnie cały proces ekologii. Edukacja pod tym względem na całym świecie leży może ta gra czegoś nas nauczy a na pewno najmłodsze pokolenie. Na to liczę.
    4. Opalanie i interakcje na wsypie będę na pewno chciał znaleźć wszystkie możliwe. Już teraz wiem że Aspiracja mojego sima będzie na początku pisanie bo będzie pisarzem. Ale potem od razu idę w Koktail z Palemką 😀

5. Na początku byłem nie pocieszony bo moimi ulubionymi porami roku są jesień i zima. A że to są tropiki to wiadomo brak śniegu, jednak dali huragany i zachmurzone niebo więc jestem w raju. Może jakieś deszcze ala monsunowe będą było by najs.

6. Ciekawi mnie fakt że każdy tak na początku psioczył na to że musi być studenckie życie jakaś wieś itp… A teraz nagle wszyscy się zachwycają… Jak ludzie są zmieni… jednak… zawsze.

Klaudia
    4 dni, 22 godz. temu #

Uważam że twórcy w tym dodatku wykorzystali wszelkie swoje siły, żeby dodatek był niesamowity i tym samym pokazują nam na co ich stać i to jest dopiero początek tego co dla nas mają, na dobrą sprawę cały czas w aktualizacjach dochodzą rzeczy, które ‘powinny’ być od podstawki ale zamiast marudzić trzeba się cieszyć, że nie ściągają z nas masy pieniędzy tylko dają to za darmo i że nie odpuszczają rozwijania gry. końcówka 2018 i cały 2019 to przełomowy moment rozwoju gry !!! Czekam jeszcze na studia 😀 Ciesze się że kupuje legalnie The Sims i wpieram ich, czy tylko ja mam wrażenie, że simsy łączą i rozumieją ludzi ? 😀

Hejkasz
    4 dni, 21 godz. temu #

To najlepsze rozszerzenie do 4

sensualitat
    4 dni, 20 godz. temu #

Zapowiada się bardzo ciekawie. Coś zupełnie nowego.

PanLis
    4 dni, 15 godz. temu #

@klaudia masz rację, społeczność danych gier zawsze trzyma się razem nie muszą siebie zawsze rozumieć dlatego są takie fora tworzone. Gdzie wymieniają się swoimi pomysłami, i dyskutują na różne tematy. Zawsze należy mieć umysł szeroko otwarty 🙂

Przeglądasz 14 postów - 1 z 14 (wszystkich: 14)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.