Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Co was wkurza w TS4?

ostatnio zaktualizowano przez Scarlet Rain 4 lata, 11 miesięcy temu
18 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54856
    Chryzantem
    Uczestnik
    • lag czasowy, sim stojący 3 godziny zanim się zbierze i pójdzie do domu/zjeść to koszmar, teoretycznie są na to fixy/mody, ale mod nie jest zaktualizowany od poprzedniego dodatku.
    • animacja chodzenia podczas niskiego pęcherza/niskiej energii. wiem że to miało być pewnie „realistyczne”, ale simy ciągle mi mdleją kiedy wracają z parceli publicznej do domu i idą ten kawał drogi do „rabbit hole’a”. to samo z pęcherzem, nieraz mi się bardzo chciało siku i przebierałam nóżkami ile fabryka dała, jakbym się miała wlec tak jak simy to… nie byłoby wesoło.
    • simowie robiący sami z siebie złośliwe/wredne interakcje. gram z włączoną wolną wolą, bo nieraz alt-tabuję, i sim się jakoś sobą zajmie. ale nie mogę zrozumieć używania „skrzycz” albo „obraź” nagle w środku dyskusji. zrobiłam simkę z cechą „dobra”, a  i tak sama z siebie postanowiła obrazić i wygwizdać sima grającego na gitarze. oczywiście od razu nastrójnik „wstyd”, „ach czemu x to powiedziała?” NO WŁAŚNIE, CZEMU?
    • też związane z wolną wolą, opóźniona reakcja na anulowanie zrobienia czegoś. gdybym nie tego kontrolowała, to moje simy by żarły tylko chipsy i coca-colę. i wiecznie chodziły pijane.
    • nastroje zmieniające się dosłownie podczas spaceru przez dom. w jednym pokoju nieswoja, w drugim – skupiona, w kiblu szczęśliwa a na tarasie pogodna. nawet kobiety tak nie szastają humorkami.
    • kiedy postawisz Chez Lama, licz się z tym że każdy znajomy sim codziennie cię tam będzie zapraszał. koszmar.
    • brak palety kolorów z Trójki, przez to większość moich domów jest podobna do siebie, chcąc nie chcąc.
    • brak opcji pływania w morzu, tak mi się to podobało w Trójce, może to dodadzą kiedyś.
    • wyssanie przez Vladisława w pierwszą noc podczas nowej gry. i nigdy nie zmienia w wampira, bo „x ma taką dobrą plazmę”. ZA. KAŻDYM. RAZEM.
    #58296
    WhySoSerious?
    Uczestnik

    Mnie wkurza, gdy podczas gry wampirami kiedy chcę, aby pożywił się jakimś simem, dany sim odchodzi i żegna się mówiąc, że miło było spędzić razem trochę czasu ? oraz to, iż wampir musi wypić kilka woreczków plazmy, żeby się najeść czy zjeść kilka sztuk owoców plazmowych. Mogliby też coś zrobić, żeby sim tak często nie piły wody z kranu, bo to bardzo wkurzające. To są takie rzeczy, które rzucają mi się w oczy bardzo wyraźnie.

    #66100
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    Bezużyteczne akcesoria.

    Dodatki typu Dżungla – na jeden raz.

    Cena.

    Brak postępu historii bez modów.

Oglądasz 3 wpisy - 16 z 18 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.