Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Danuta-architecture

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 5 miesięcy temu
6 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67895
    Dana
    Uczestnik

    Witam serdecznie wszystkich fanów gry The Sims 4. 🙂

    Idzie lato, wiec na początek pokażę parę moich praw związanych z tą tematyką.

    Jako pierwszy – Yacht klub – to restauracja.  Posiada:  duży basen, 3 łazienki, kręgielnię, salę kinową oraz dwie sale rozrywkowe i rekreacyjne. Ponadto na trzecim piętrze znajduje się duży taras, z którego można podziwiać piękne, nadmorskie widoki. Dom nie zawiera CC.   Do pobrania/obejrzenia tutaj: http://www.thesimsresource.com/downloads/1419162

    Zapraszam. 🙂

    Yacht Club 2

     

    #67897
    PanLis
    Uczestnik

    Nice. Nigdy bym tego nie użył w swojej grze ale naprawdę dobra robota!

    #67898
    Dana
    Uczestnik

    Nie można edytować…powinno być zamiast praw –  prac.

    Club powstał w Bridetlon Bay na miejscu klubu Kaliko, na działce o wymiarach 40×30.

    #67900
    Dana
    Uczestnik

    Dzięki @PanLis 🙂

    Lubię na jednej działce łączyć różne rodzaje parcel publicznych. Ten klub powstał z myślą o  założeniu klubu w grze. Wtedy stwierdziłam, że moja grupa nie ma gdzie spędzać wolnego czasu.

    Oczywiście okolica to Brindleton Bay 😉

    #67903
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Jak zawsze perfekcja 😉 Trudno szukać innych słów, podobają mi się te wszystkie poziomy, podział na strefy. Nawet sala kinowa jest 🙂 Zawsze uważałam budowanie parceli publicznych za trudną sztukę. Yacht klub niczym z realu i na pewno zaspokoi potrzeby najbardziej wybrednych simów 🙂

    #67904
    PanLis
    Uczestnik

    @Dana
    No widzisz to tak jak ja ostatnim razem, też chciałem stworzyć restauracje ale uznałem że jednak będą grać w pokera, to jeszcze saunę dorzuciłem, bar do tego stanowisko sceniczne.

    Więc według mnie brakuje takich miejsc bo sam je tworzę, ale wiadomo każdy stara się tworzyć pod siebie że tak się wyrażę. Brakuje takich parceli chociaż zawsze się zastanawiałem skoro parcela jest nieokreślona to może być tam restuaracja, bar i DJ np?

    #67907
    Dana
    Uczestnik

    Dziękuję Moniko 🙂

    Bardzo lubię budować takie miejsca. 🙂


    @PanLis
    , słuszna uwaga, już w trójce tworzyłam takie powiązane parcele. Tam były jeszcze lepsze możliwości, gdyż w Apartamentowcu (który sama zbudowałam) mogłam na parterze  zbudować cukiernie oraz restaurację.   Moje Simy to głodomory, więc stąd wziął się pomysł żeby klub był restauracją. Może wybrałabym inny rodzaj działki jako główny, lecz tylko w restauracji można zaprosić do stołu całą grupę klubową, wybrać im dania i nakarmić. A potem to już do białego rana… w tym samym miejscu korzystają z innych form rozgrywki. 😉

    #67908
    Dana
    Uczestnik

    To jeszcze jedna restauracja, tym razem w budynku znajduje się mieszkanie. Może mieszkać w nim właściciel restauracji wraz z rodziną, na podstawową działkę mieszkalną wystarczy wybrać najmniejszą (i najtańszą) – niezabudowaną.  Wtedy czynsz będzie znikomy, a rodzina i tak przebywa cały czas na działce restauracyjnej.

    Restaurację-dom zrobiłam w dwóch wersjach, z CC i No CC.
    <p style=”text-align: center;”>Nocturne No CC</p>

    Link: http://www.thesimsresource.com/downloads/1386935

    #67970
    Dana
    Uczestnik

    Dzisiaj dom mieszkalny – TINA.

    • Value: 178873
    • Furnished: Fully
    • Decorated: Throughout
    • Bedrooms: 3
    • Bathrooms: 2
    • Stories: 2
    • Lot Size: 30×20
    • Custom content: No CC used

     

    http://www.thesimsresource.com/downloads/1429360

     

    #67971
    PanLis
    Uczestnik

    świetny pomysł ze ścianką działową i schodami „ala” ewakuacyjne <3

    #67972
    Dana
    Uczestnik

    I dom zawierający CC: Nature Valley

    • Value: 186322
    • Furnished: Fully
    • Decorated: Throughout
    • Bedrooms: 2
    • Bathrooms: 2
    • Stories: 3
    • Lot Size: Other
    • Custom content: CC used

    Linki do stron CC oraz plik do pobrania:

    http://www.thesimsresource.com/downloads/1442818

    http://www.thesimsresource.com/downloads/1442818

     

     

    #67984
    Claymora
    Uczestnik

    Śliczne budowle tworzysz, pełne przepychu. Dopracowane. Wiele wkładasz również pracy w zrobienie zdjęć. Bardzo mi się podoba ^^

    #68100
    Dana
    Uczestnik

    Dziękuję @Claymora, za to mi płacą. 🙂

    Wprawdzie w planie miałam inny dom, ale może czas na kawiarnię? 😉

    Ta  kawiarenka powstała dosyć dawno, gdy nie bylo jeszcze dodatku Seasons, a moje Simy  zatęskniły za morzem. Dlatego zbudowałam ją w morskich klimatach.
    <p style=”text-align: center;”>At the Marina – Cafe [No CC]</p>

     

    Miłego oglądania! 🙂

     

    #68491
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dawno nie miałam okazji tak blisko przyjrzeć się Twoim pracom i cieszę się, że mogę ponadrabiać 🙂

    TINA wygląda niesamowicie z tym falującym dachem, pięknie łączy się z tym szklanym „pawilonem” 😉 Czekoladowa elewacja dodaje elegancji, często moderny są białe, aż za białe, więc dobrze zobaczyć coś zupełnie innego. Też podoba mi się pomysł z klatką schodową na zewnątrz 🙂 Pokój dla dzieciaków jest cudny, jak z reala. Wszystko jak zawsze dopracowane do najmniejszego szczegółu.

     

    Nature Valley to jakaś wyższa szkoła jazdy 🙂 Podziwiam budowę takiego domu, zawsze jak oglądam gdzieś fotki w google takich budynków, myślę sobie to takie proste, chyba spróbuję, a potem nie mam pojęcia co wyprawiam i kończę budując kolejny wiejski starter 🙂 Bryła wygląda fantastycznie, podobnie taras. Wiesz, że ja na CC to jestem na nie nie 😉 Jednak zawsze z przyjemnością mi się patrzy na takie projekty, choć kusi trochę 😉

     

    Do takiej kawiarni wybrałabym się z radością, przyciąga wzrok, wnętrza mają swój charakter i klimat. Świetny jest ten taras na dachu z parasolkami 🙂 Wszystkie prace są rewelacyjne i naprawdę przyjemnie było popatrzeć 🙂

    #68723
    Dana
    Uczestnik

    Dziękuje Moniko – @dzidziak86 , za fantastyczny komentarz :).

    Co do CC – w grze, w której gram także ich nie mam,  nie dlatego, że mogą zepsuć mi grę, czy ich nie lubię, uważam tylko, że nie mam takiej potrzeby.

    Jednak ze względu na zasady obowiązujące na TSR, od czasu do czasu buduję domy z CC (służy mi do tego osobny folder). 🙂

    Fajne projekty z reala można czasem przenieść do gry, problem w tym, że efekt końcowy często odbiega od oryginału ze względu na brak w grze odpowiednich narzędzi budowlanych. Szkoda, że EA  nie pomyślała choćby o tym, żeby  wprowadzić do gry okna o szerokości trzech-czterech ścian, okna wysokie na dwie/trzy kondygnacje – mogłyby być podzielone na części, wysokie pojedyncze drzwi w średniej ścianie i wiele innych…

     

     

     

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.