Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Danuta-architecture

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 5 miesięcy temu
6 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #68726
    Dana
    Uczestnik

    Paweł Von -Tester nigdy nie lubił swojego imienia, ale kochał swoją matkę, więc przywykł do niego. Ojciec Pawła chciał mu dać inne imię, lecz matka stanowczo się sprzeciwiła.

    – Wystarczy już, że ma obce nazwisko po tobie – jak syn nie będzie Paweł to ja odchodzę i niemowlę zabieram ze sobą! – krzyknęła. W końcu ojciec Pawła ustąpił, lecz poprosił, żeby syn na drugie imię dostał – Dan, po jego dziadku. Paweł rósł, uczył się dobrze, więc ojciec postanowił, że pójdzie w jego ślady i kiedyś obejmie po nim miejsce w kancelarii prawniczej.

    Nauka na studiach szła Pawłowi równie dobrze i nudził się tam, więc po cichu postanowił zrealizować swoje największe marzenie, którym były studia lekarskie. Obydwa kierunki zakończył w tym samym terminie i ku zadowoleniu ojca rozpoczął praktykę prawniczą w jego kancelarii. Popołudnia na szczęście miał wolne, więc wymykał się z rodowej posiadłości ojca na drugi koniec rodzinnego Windenburga do małej kliniki, gdzie leczył biednych pacjentów oraz uczył się przeprowadzać operacje.

    Któregoś wieczoru, po bardzo skomplikowanej operacji, Paweł dostał nagle telefon… świat zawirował mu przed oczami – jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym!….

    Długo nie mógł się otrząsnąć z rodzinnej tragedii.   W końcu  postanowił:  czas coś zrobić ze swoim życiem.  Zapuścił włosy (które jeszcze bardziej zaczęły mu się kręcić), postanowił sprzedać rodzinną posiadłość… wspomnienia tego miejsca wciąż były bardzo bolesne.  Nie wiedział tylko, gdzie się uda – do chwili, gdy dowiedział się, że na wyspie Sulami potrzebują dobrego chirurga…

    Wtedy już wiedział, znalazł swoje miejsce na ziemi…

     

     

    #70234
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Świetna metamorfoza i przystojny sim! Widać, że Paweł wrzucił na luz 😉 Podoba mi się jego styl codzienny, bardzo kolorowy, pasuje akurat na wyspę 😉

    #72448
    Dana
    Uczestnik

    Dzięki dzidziak86 Moniko! 🙂

    Dawno mnie tu nie było. Ciągle nie mam czasu a tu kącik już przykryty kurzem. 😉

    Wprawdzie w planie miałam nowsze domy, ale w drodze wyjątku jeden ze starszych, ze stycznia tego roku, na konkursowy „Remont tygodnia”.

    Dom z filmu Piraci z Karaibów. Nieważne z jakiej części, bo statki są podobne, a gra nie ma za dużo odpowiednich narzędzi, więc powstało takie coś:
    <p style=”text-align: center;”>Lady Washington – No CC!</p>

    Download: http://www.thesimsresource.com/downloads/1438511

    Jako bonus rodzina piratów, można pobrać w Galerii: Pirates of the Caribbean

     

    #73866
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Twoje prace są zawsze takie prawdziwe 🙂 A tu kolejna perełka! Uwielbiam Piratów z Karaibów. Fantastyczny, piracki statek z ogromną ilością szczegółów. Maszty, liny, podoba mi się ten konik morski (?) na dziobie 😉 Super to wygląda. Wnętrza rewelacyjne, iście królewskie, szkoda, że nie można malować sufitów. Przepiękna praca z niesamowitym otoczeniem. 🙂

    #76820
    Ginewra
    Uczestnik

    Rozumiem, że gdzieś tutaj powinnam się rozglądać za barem? 🙂

    #76821
    ArtSim
    Uczestnik

    Wspaniałe prace! Szczególnie mi się spodobał statek?

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.