Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Dzieła mniej i bardziej udane by Mandraghora

ostatnio zaktualizowano przez Mandraghora 5 lat, 5 miesięcy temu
6 uczestników
13 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #59621
    Mandraghora
    Uczestnik

    Hejka! Miło mi was gościć w mojej galerii 😉 Będę wrzucać tu moje wypociny: budowle i simów. Nie jestem jakimś mistrzem w budowaniu, znacznie bardziej lubię meblować, jednak coś od czasu do czasu mi wyjdzie. A simów tworzę okazjonalnie, lecz z przyjemnością^^ Welcome!

    #59855
    Darkwish
    Uczestnik

    Hejo, czekamy na Twoją twórczość 🙂

    #59902
    Mandraghora
    Uczestnik

    Hejka! Dzisiaj zaprezentuje mój domek z ts4, który budowałam już dość dawno temu.

    Niestety mój poprzedni post zniknął i mimo że napisałam o tym tydzień temu w temacie: ,,Wpis się nie dodał? Zgłoś to!”, to nadal nie dostałam żadnej odpowiedzi. 🙁 Może powinnam o tym napisać na kontakt DOTSim? No, ale przepraszam za to  ironizowanie.

    Autumn Dream to XIX/XX-wieczny budynek porośnięty bluszczem na samym skraju Windenburga.

    Jest odwzorowaniem pewnego budynku z rzeczywistości, co prawda tylko z zewnątrz, ale gdy na niego patrzę przynosi ze sobą ciepłe wspomnienia. ? Dlatego ma tak ciekawą bryłę (sama bym takiej nie wymyśliła 🙂 ) i dość pusty ogród.

    Wnętrze domu starałam się zrobić w stylu Biedermeier. Tak sobie wymyśliłam i potem męczyłam się by wyłuskać jak najlepsze przedmioty z ts4. Oto co mi wyszło:

    Parter

    Piętro

    Strych

    Piwnica

    Styl Biedermeier to głównie styl wnętrz i według mnie raczej niezbyt urokliwy. Charakteryzuje się mdłą, jasną kolorystyką: głównie żółcie, beże, jasne zielenie i dość jasne drewno. Występują tam pasiaste lub kwieciste tapety. Stawia się w nim na wygodę i użyteczność (oczywiście jak na XIX w.) oraz zdobi pomieszczenia masą bibelotów z wielu stron całego świata. Występował od 1815 do 1848 w głównie Niemczech i  Austrii.

    Hol wejściowy:

    Salon bez telewizora, za to z fortepianem:

    Jadalnia z barkiem:

    Lustrzana łazienka na dole:

    Na piętro wchodzimy po schodach. Powstało tu takie dziwaczne miejsce, do którego nie da się dojść, ale postanowiłam je jakoś udekorować. Dlatego mamy tu fotel, obraz i roślinkę, która, gdyby nie była w Simsach, uschłaby. 🙂

    Gabinet znalazł miejsce w korytarzu:

    Pokój córki:

    Własna łazienka przy pokoju dla dziecka:

    Główna sypialnia:

    Prywatna łazienka przy sypialni:

    Strych z nieużywanymi już rzeczami:

    Piwnica, w której znajduje się kuchnia:

    Pralnia:

    W piwnicy znajduje się też sypialnia dla lokaja:

    Własna łazienka dla lokaja:

    Mam nadzieje, że podoba się wam moja próba odwzorowania historii w grze. Czy próbowaliście kiedyś coś takiego? Ja starałam się jak najlepiej uchwycić ducha epoki. Dom jest funkcjonalny, ale raczej ciężko jest grać bez większości elektronicznych przedmiotów. 🙂 Znajdziecie go w mojej simsowej galerii: Si_sebol

     

    #60023
    Mandraghora
    Uczestnik

    Hejka! Dzisiaj postanowiłam napisać jeszcze raz posta, który zniknął.

    Oto moja wersja wnętrza domku @Misiallke ! Całość domku znajdziecie tu: https://sims.arhn.eu/forum/topic/moja-tworczosc-w-simsikach-misiallke/

    Zacznę od podziękowania Misiallke za to, że zaproponowała mi przeróbkę tego domu. Świetnie się bawiłam! Dzięki.

    Pozmieniałam trochę układ ścian i przeznaczenie różnych pomieszczeń. Niektóre zaś przedmioty pozostawiłam na swoim starym miejscu. Ogrodu i całego zewnętrza nawet nie tknęłam.

    Piwnica

    Parter

    Piętro

    Kuchnia w stylu industrialnym:

    Mała spiżarka:

    Salon w takim lekkim różowiutkim boho:

    Łazienka na dole z wanną (dla toddlersów) i przepięknymi płytkami:

    Główna sypialnia w stylu selvadoradyjskim 😛 :

    Podróżniczy gabinet przy sypialni:

    Wejście do domu i korytarzyk przy schodach:

    Korytarz na piętrze:

    Pokoik dla toddlersów na wzór miasta/drogi:

    Kosmiczny pokój dla dziecka:

    Łazienka na górze:

    Atelier:

    Pralnia w piwnicy (lewitujący gramofon pozdrawia^^) :

    Jakość zdjęć niestety nie powala, ale były one robione po felernej aktualizacji… Wyszedł trochę miszmasz stylistyczny, ale meblowałam według nastroju jaki wtedy odczuwałam. Przez kilka dni. Raczej domku nie udostępnię, bo jest własnością Misiallke. Może pojedyncze pomieszczenia, ale jeszcze nie wiem. Moja simsowa galeria: Si_sebol

    #60028
    Darkwish
    Uczestnik

    OMG, kocham ten Twój dom w stylu Biedermeier, cu-do-wny! Poprawka domu @misiallke też fajna.

    Czekam na więcej! 🙂

    #60042
    Mandraghora
    Uczestnik

    @Darkwish dziękuję ślicznie za komentarz^^

    #60051
    Sandra
    Uczestnik

    piękne domy  czekam na więcej??

    #60056
    kapselek
    Uczestnik

    Zakochałam się w tych domkach!!! Fajny pomysł z gwiazdami w kosmicznym pokoju dla dziecka .

    #60058
    Mandraghora
    Uczestnik

    @Sandra @kapselek Dzięki 😉 miło czytać, że komuś się podoba

    #60078
    Misiallke
    Uczestnik

    Woooooooow! Dobra z nas drużyna haha. Piękna poprawka

     

    #60080
    Mandraghora
    Uczestnik

    Hejka!

    Super @Misiallke , że Ci się podoba!

     

    Dzisiaj niestety ostatni dzień wakacji i jutro dla wszystkich uczniów kończy się wolność. 🙁 Ja też niestety czuję powoli zew matury (XDDDDDDDDDDDD) więc póki mam jeszcze trochę czasu, przedstawię wam moją przeróbkę mieszkania Studio Medina 920 z Dzielnicy Sztuki w San Myshuno.

    Mieszkanie przed przeróbką wygląda tak:

    To jest to mroczne nawiedzone mieszkanie z nieusuwalną cechą: ciche.

    Ja przerobiłam je na jasną kawalerkę:

    Znajduje się w nim salon z jadalnią i otwartą kuchnią:

     

    Uwielbiam wysokie ściany w tych mieszkaniach. Zawsze marzyło mi się mieszkać w starej kamienicy z sufitem 3 m od podłogi. <3 Często spotykam się z tym, że ludzie w simsach na nie narzekają. Ja nie widzę problemu. 😉

    Sypialnia:

    Łazienka, w której można zrelaksować się po ciężkim dniu w wielkim mieście:

    Mam nadzieje, że wam się podoba. 🙂 Życzę powodzenia w szkole i w pracy^^

    Moja simsowa galeria: Si_sebol

    #60081
    Misiallke
    Uczestnik

    Udostepniaj, udostepniaj. Jest super, zresztą takze z Niego skorzystam <3

    #61327
    felix44felicis
    Uczestnik

    Klasa, mógłbym przewijać w nieskończoność, same zdjęcia inspirują, pomieszczenia zachwycają. Czekam z niecierpliwością!!! ?

    #61341
    Mandraghora
    Uczestnik

    Wow. Dzięki za miłe słowa. ? Niestety ostatnio nie mam czasu, ni chęci by w ogóle grać…

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.