Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł Moja twórczość w simsikach-Misiallke

ostatnio zaktualizowano przez dzidziak86 5 lat, 2 miesiące temu
5 uczestników
9 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #58996
    Misiallke
    Uczestnik

    WiP 

    No to pierwsza moja wypocinka idzie w świat. Została mi góra i piwnica do zrobienia, aczkolwiek zaczynam uważać, że potrzebuje dekoratora wnętrz bo potrafię zbudować całą bryłę, a środek wygląda jak pobojowisko. No cóż, na dniach wrzucę już w całej okazałości, a jak na razie poznam opinie jak zapowiada się po tym screenie 😀

    #59016
    agathea
    Uczestnik

    Czekam z niecierpliwością na efekt końcowy ?

    #59038
    Misiallke
    Uczestnik

    My family home. #Misiallke     in game

    Więc to też przychodzę z skończonym projektem. Zostawiłam wiele wolnego miejsca, bo zwyczajnie już nie chciałam robić „Zapychaczy”, które by nie pasowały. Jeśli kogoś będzie domek interesował to pod #Misiallke dziś się pojawi.  Używałam chyba każdego możliwego dodatku. Niestety oznaczyło mnie jako rzecz CC, aczkolwiek bez strachu nic z modów tam nie ma. Wystarczy zmienić na zawartość zmodyfikowana, a domek na pewno się pojawi 😀

    #59464
    Mandraghora
    Uczestnik

    Bardzo fajny domek! 😀 Wnętrze wcale nie wygląda jak pobojowisko, tylko momentami oświetlenie mi nie odpowiadało, ale to mój osobisty bzik, więc no. Bryła naprawdę dobra. Szczerze podziwiam, bo ja zawsze strasznie długo kombinuję, a potem i tak z którejś strony wygląda jak klocek :/ Za to ja uwielbiam dekorować wnętrza! I tak, zwykle dość mocno zapycham, ale mi się to podoba 😉 Fajny też pomysł z pomniejszonymi dużymi pluszakami na półce. Z pewnością wykorzystam gdzieś u siebie o ile się nie obrazisz 🙂

    #59471
    Misiallke
    Uczestnik

    Pewnie, korzystaj!  Szczerze, jeśli masz ochotę to na galerii domek stoi i możesz udekorować wnętrze <3 Chętnie zobaczyłabym jak ten dom wyglądałby pod okiem innego artysty 😀

    #59483
    Mandraghora
    Uczestnik

    Jej, super pomysł! Spróbuję, ale niczego nie obiecuję 😉

    #60040
    Mandraghora
    Uczestnik
    #64255
    Misiallke
    Uczestnik

    No to po półrocznej ciszy wrzucam następny domek 😛

    Luxury Home M

    #64257
    Dana
    Uczestnik

    Hej! 🙂  Fajnie się zapowiada, choć na razie trudno ocenić po jednym, niewyraźnym zdjęciu. Spróbuj robić zdjęcie, przybliżając bardziej bryłę budynku i poczekaj na lepsze światło.

    Pozdrawiam. 🙂

    #64309
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Podoba mi się, lubię kiedy tradycja miesza się z nowoczesnością 🙂 Fajny pomysł na ten garaż pod domem. Wnętrza luksusowe, pasują do takiego domu. Chyba niebieski pokój dla dziecka i nieskazitelnie biała kuchnia najbardziej rzuciły mi się w oczy. Świetna praca! 🙂

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.