Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników GlossyGem – Blog o wszystkim

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 4 lata, 9 miesięcy temu
11 uczestników
32 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #56262
    Hejkasz
    Uczestnik

    Z chęcią zobaczę, może się zainspiruje 😀

    #56319
    SimPaulina
    Uczestnik

    Super pomysł z Kocią Mamą! Coś nowego na polskim Youtube. Życzę powodzenia w prowadzeniu swojego kanału.

    Piękny wybrałeś ten domek. Niektórzy ludzie mają talent do budowania, nie to co ja. Nawet szopy nie umiem zbudować ?

    #56396
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dinozaury to raczej nie moje klimaty, ale wyzwanie „Kocia mama” zapowiada się fajnie, będę oglądała. 🙂 Ciekawy pomysł z zasadami – spodziewałam się, że trzeba będzie mieć po prostu jak najwięcej zaprzyjaźnionych kotów, a tu trzeba mieć duchy. Właściwie jak sobie to wyobrażam, to trochę smutny obraz, ale może jestem po prostu przewrażliwiona – zawsze jak widziałam ducha kota czy psa w „The Sims 3”, to oczy robiły mi się szkliste, więc wszystkim przedłużałam życie w nieskończoność. xD W czwartej części serii jeszcze żaden mi nie umarł.

    #56408
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Bardzo dziękuję za komentarze! 🙂

     

    Kocia mama to faktycznie nowość, nie widziałem jeszcze takiego wyzwania. Podobnie z poprzednim Wyzwaniem przetrwaniem, to też była nowość. Tym razem postaram się wygrać. 😀

     

    Co do duchów – cóż, nasze futrzaste pociechy też kiedyś odchodzą. Na szczęście, w The Sims 4 możemy bawić się z nimi jeszcze dłużej, dzięki ich duchom 🙂

    #56661
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jest i First Look 🙂 Zapraszam do oglądania .

     

    #56677
    aga5myszka
    Uczestnik

    @GlossyGem z chęcią bym zobaczyła twój FIRST LOOK, nie chcę sobie sama psuć niespodzianki jak wreszcie doręczenia dodatek ?

    Na pewno obejrzę wkrótce ?

    #56733
    Evaerynth
    Uczestnik

    Obejrzałam first look’a i jestem już pewna, że kupię ten dodatek. Niektóre obiekty są naprawdę fajne, tak jak na przykład łóżko z baldachimem, czy ozdoby świąteczne.

    #57946
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Jest i drugi odcinek kociej mamy! 😀

    #58141
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Wleciało kolejne wideo 🙂 tym razem wydajemy monety w The Sims Mobile

     

    #58719
    Cold
    Uczestnik

    Wreszcie znalazłem czas, by obejrzeć filmy z JWE.

    Podoba mnie się ta seria. Mam nadzieję, że będziesz ją kontynuował? Wiem, że trochę czasu minęło od wstawienia tych filmów, ale nie miałem czasu, by je obejrzeć wiesz jak to jest z czasem 😉

    No i w sumie między innymi dzięki Tobie kupuję tę grę, bo nie byłem do końca przekonany tak na 100 %, a teraz już jestem 🙂

    #68146
    Kiyoko
    Uczestnik

    Hm, skoro Kocia mama, to może i Psia mama? 🙂

    #68151
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Kocia mama dała sobie spokój, ale zachęcam do obejrzenia początku nowej serii:

     

    Są też inne ciekawe 🙂

     

     

    #68158
    Kiyoko
    Uczestnik

    Brzmi fantastycznie. Czy to wszystko Twoje dzieła, GlossyGem? <3

    #68302
    Kiyoko
    Uczestnik

    Wg mnie, GlossyGem, jesteś Guru Simowej Wioski. Wiesz wszystko na ten temat, znasz go od podszewki i udzielasz wielu przydatnych rad.

    #71500
    Kiyoko
    Uczestnik

    Jakiś czas temu pomyślałam sobie, co by to było, gdyby przy avatarze każdego z Dotsimerów pojawił się graficzny symbol jego rangi. I jeszcze coś, co znamy z Facebooka – informacja na profilu, kiedy dany użytkownik dołączył do DS.

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 33)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.