Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników GlossyGem – Blog o wszystkim

ostatnio zaktualizowano przez Kiyoko 4 lata, 9 miesięcy temu
11 uczestników
32 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #55180
    GlossyGem
    Opiekun forum

    glossygem-na-youtube

    Cześć i czołem!

     

    Nadeszła pora na mojego własnego bloga, na którym będę dzielić się z Wami nowościami związanymi z moimi filmami i innymi, podobnymi sprawami. 🙂 Niebawem ruszam z własnym kanałem na YouTube, na którym dzielić się będę z Wami rozgrywką z moich ulubionych gier.

     

    Po latach zabawy z The Sims uznałem, że nie samymi Simami człowiek żyje. Czasami trzeba ruszyć do przodu i rozwijać też inne zainteresowania. Takim hobby jest własnie tworzenie materiałów wideo i interakcja z ludźmi na YouTube. Przyznam szczerze, że konto DOTsim na YouTube jest bardzo nijakie – niby jest tam seria jakaś, zwiastuny, first looki, gry na żywo i poradniki, ale jednak jest to kanał większego serwisu i nie może być tak takiego miszmaszu ?

     

    Od drugiego czerwcowego weekendu na kanale DOTsim pojawiać się będą wyłącznie poradniki dotyczące gry The Sims 4 oraz różne zwiastuny. Natomiast na moim kanale GlossyGem, już niebawem będziecie mogli zobaczyć serię z The Sims 4 oraz zabawę w Jurassic World Evolution. Głównym tematem nowego kanału będą gry symulacyjne, mobilne i strategiczne, do których wciąż mnie ciągnie.

     

    Co więcej, za oglądanie moich filmów na tym blogu będziecie otrzymywać dodatkowe monety. Dlaczego? Bo to poniekąd mój serwis, więc pozwolę sobie nagradzać Was za to w ten sposób. To widzowie przyczyniają się do rozwoju kanału, więc dlaczego im za to nie podziękować? 🙂 Pierwszy film już w najbliższy weekend!

     

    #55189
    Cold
    Uczestnik

    Widzę, że ktoś tu też lubi Jurrasic World 😉 A propos tego, to niebawem wybieram się do kina na najnowszą część.

    Co do filmików na youtube, to nie jestem zwolennikiem oglądania tego typu filmów na youtube, ale w końcu wszystkiego trzeba spróbować, więc w weekend jeśli oczywiście będę miał czas, to usiądę i obejrzę 🙂

    Co do konta DOTsim na youtube, to rzeczywiście jest takie nieobecne. Ostatnio wędrując po yt natknąłem się właśnie na DOTsim i pomyślałem sobie „o fajnie, to może sobie coś obejrzę, może będzie coś ciekawego”. Ale odwiedzając kanał miałem wrażenie, że nic tam nie ma, jest po prostu pusto (nie piszę tego, by obrażać, czy coś w tym stylu).

    Jeśli mogę spytać, jakie gry strategiczne zamierzasz pokazać w filmikach? To jest jeden z moich ulubionych gatunków gier i dlatego pytam, lecz jeśli jest to tajemnica, to ok 🙂

    #55194
    ASTRA
    Uczestnik

    @glossygem nie chce cie krytykować, ale sam pisałeś, że SIMY jako Awatary są WYMAGANE  A u cb widze rysunek. Nie to, że jestem wredna, jak coś. ???

    #55209
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @olexandra – Zgadza się, taki jest wymóg, dlatego właśnie mój awatar to… ja, zupełnie tak samo jak mój poprzedni Sim. Jeśli ktoś chciałby dodać swoją ludzką podobiznę jako obrazek, a nie jako Sima – może to zrobić. Regulamin wciąż wymaga dopracowania, dlatego nie ukaraliśmy jeszcze nikogo z powodu awatarów. Niedługo zaczniemy dyskusję na ten temat, aby każdy mógł się wypowiedzieć. Brzmi fair? 🙂

     


    @cold
    – Do kina na film wybieram się niebawem, a w Evolution będę grać od dnia premiery, czyli w najbliższy wtorek 🙂 Co do gier strategicznych, rozglądam się za ciekawymi, duchowymi spadkobiercami The Settlers, jeśli znajdę dobry tytuł, to z pewnością go ogram. A Ty? Masz swoje ulubione?

    #55225
    Cold
    Uczestnik

    @GlossyGem Ja obecnie gram w RimWorld, bardzo mnie się ta gra spodobała. Oprócz tej gry, to jeszcze Age of Empires (szczególnie 2) i Heroes 4 (uwielbiam za muzykę, a i rozgrywka jest całkiem przyjemna).

    RimWorld polega na tym, że prowadzisz kolonię. Wybierasz kolonistów, miejsce, gdzie założysz kolonię (np. na pustyni albo w dżungli), no i zadaniem jest przeżyć. Budujesz bazę, gotujesz posiłki, polujesz, uprawiasz rośliny, szyjesz ubrania itp. długo by gadać 😛

    Age of Empires i Heroes to chyba znasz 😉

    W Settlersów też grałem, głównie w 4 i pamiętam, jak denerwowałem się, że komputer rozniósł mi pół osady w ciągu 12 minut.

    Grałem też trochę w Anno, ale ostatecznie mnie nie przekonała. Chociaż czasami, jak oglądam zdjęcia z tej gry, to mam ochotę powrócić, ale wiem, że byłby to powrót na chwilę, bo rozbudowałbym się i dalej nic.

    Czasami gram też w Civilization 5 i 6, ale 5 bardziej mnie się podoba – przynajmniej dyplomacja jest lepsza, a nie w 6 Montezuma potępia Cię, bo mu zabrałeś pole z bananami 😛

    W zoo tycoon 2 też czasami zagram, tylko bardzo irytują mnie bugi. Zwłaszcza ten, gdy wczytuję grę i nagle tygrys siedzi przy ławce, ale da się to jakoś przeżyć.

    Co do Jurrasic World Evolution, to poczekam na recenzje lub w ostateczności jakieś filmiki (być może nawet Twój 😉 ), ale pewnie i tak prędzej, czy później ta gra wyląduje w moich rękach.

    Ogólnie, to nie gram za dużo, ale jak mam czas, a nawet więcej tego czasu, to oprócz spędzania go na zewnątrz odpalam sobie właśnie te wymienione gry, szczególnie wspomniany na początku RimWorld 😉

    #55246
    Fiolek
    Uczestnik

    @GlossyGem Ze strategii to polecam zdecydowanie Cywilizację! 😀 Mam 5 część ze wszystkimi dodatkami, ale zastanawiam się nad zakupem 6 😉 6 ma zdecydowanie jeszcze więcej gameplay’u i jeszcze więcej opcji 😀

    #55247
    ASTRA
    Uczestnik

    @glossygem Nie o to mi chodziło, po prostu zwróciłam uwage, nie wiedziałam po prostu, sorki, jak uraziłam :c

    #55248
    Ginewra
    Uczestnik

    Czy ja dobrze rozumiem, że jeśli ktoś ma w awatarze swoją podobiznę, to nie musi go zmieniać na Sima? To może ja poczekam ze zmianą na ten udoskonalony regulamin 😀

    #55258
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @fiolek – Dzięki!

     


    @olexandra
    – Nic się nie stało przecież 😀 Po prostu postarałem się to w miarę jasno wyjaśnić. 🙂

     


    @Ginewra
    – Warto poczekać. 🙂

    #55265
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @dawid1989Zapraszam do zapoznania się z tym tematem. Zgodnie z regulaminem, zdjęcia powinny nawiązywać do gry The Sims, zrobiliśmy również wyjątek na niektóre przedmioty w wyjątkowych sytuacjach oraz rysunki z podobizną. Nigdy nie były i nie będą akceptowane prawdziwe zdjęcia.

     

    #55739
    GlossyGem
    Opiekun forum

    NOWY ADRES kanału 😀 W pierwszym wpisie na blogu! 🙂

    #55740
    karolklima
    Uczestnik

    A wybierasz się na Jurassic World upadłe królestwo. ja jadę 16 z kolegą.

    #55747
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Widziałem już 🙂 Super film. Niedługo do gry dodadzą za darmo dinozaury z filmu. No i dzięki drugiej części wiadomo już, dlaczego tytuł to Jurassic World, a nie Jurassic Park 😉

     

    Nowe wideo już jest! Będzie mi bardzo miło, jeśli wpadniecie pooglądać 🙂

     

    https://www.youtube.com/watch?v=NEmMPHYF1E0

    #55819
    GlossyGem
    Opiekun forum

    No i kolejny się pojawił. 🙂 Zapraszam serdecznie.

    https://www.youtube.com/watch?v=cgv5IFLJJ4g

    #56261
    GlossyGem
    Opiekun forum

    Tym razem mam dla Was pierwszy odcinek z The Sims 4 🙂 Co sądzicie?

     

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 33)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.