Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Jak wyobrażasz sobie dodatek studencki w The Sims 4?

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 6 miesięcy temu
6 uczestników
8 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73200
    Pixeel
    Uczestnik

    Jak wiecie, już od jakiegoś czasu można doszukać się w grze sporo podpowiedzi do studiów. Chciałbym więc, abyście w tym temacie podzielili się jak powinny one wyglądać w czwórce 🙂

    CHODZENIE Z SIMAMI NA ZAJĘCIA
    Moje spojrzenie na ten dodatek jest trochę inne niż większości fanów. Sporo osób pisze że chce jak najwięcej kierunków studiów. Moim zdaniem fajnie by było, gdyby twórcy dodali tylko 3-4 ale za to interaktywne, tzn. moglibyśmy chodzić z simami na zajęcia i wykonywać na nich zadania, tak jak w otwartych karierach. Każdy kierunek miałby swoje specjalne obiekty, np. na zajęciach na kierunku ścisłym używalibyśmy stołu to alchemii, którego przecież jeszcze w grze nie ma. Z tego też powodu kierunków nie mogłoby być zbyt wiele, bo każdy byłby dość rozwinięty, a dla EA to zbyt wiele roboty przecież. Na parceli uczelni mogłyby odbywać się też wydarzenia specjalne takie jak rozpoczęcie roku i wręczenie dyplomów (coś jak wręczanie nagród w ZG)

    KIERUNKI
    Jak już wspominałem, mógłby pojawić się kierunek ścisły. Brakuje mi w simsach stołu do alchemii, a to byłaby dobra okazja do dodania go. Kolejny byłby kierunek sportowy, dzięki niemu mogliby dodać chociażby boisko do piłki nożnej. W dodatku ma dojść też tworzenie zespołów, więc fajny byłby też kierunek muzyczny.

    INNE
    Oprócz tego chciałbym zobaczyć akademiki, możliwość założenia bractwa (choć skoro mamy kluby w Spotkajmy Się to nie liczyłbym na to) i szkoły prywatne dla nastolatków dające jakieś korzyści na studiach (np. lepszą ocenę na start)

    Mam wrażenie, że akademiki, kilka otwartych kierunków i tworzenie zespołów to trochę zbyt wiele, patrząc na to ile dodawały poprzednie dodatki, ale zobaczymy. Czekam na wasze propozycje dotyczące tego dodatku 🙂

    #74922
    Unicorn
    Uczestnik

    Cóż, ciekawe masz sugestie które mogą być prawdopodobne widząc Krainę Magii. EA mogłoby dać to o czym mówić. Ja też bym chciała kierunki humanistyczne typu Polityk (Chyba że już jest ) lub to że jest kierunek lekarza to Sim który chce nim być niech wybierze dane studia  i tak jak będzie się uczył to tak będzie umiał 😉 Wiem masło maślane XD

    #74932
    Ginewra
    Uczestnik

    Hmm… Jak dla mnie jest to dubel tego tematu: https://sims.arhn.eu/forum/topic/jak-by-wygladaly-studia-w-the-sims-4/

    🙂

    #74933
    Shiaan
    Uczestnik

    No na tę chwilę, przeciek jest że nazywać się ten dodatek będzie Odkrywaj Uniwersytet, czyli można założyć, że główną atrakcją znowu będzie piękne, miasto szkolne w klimacie tych realnych Amerykańskich. I to będzie znając EA 80% tego co ten dodatek zaoferuje. Od jakiegoś czasu przyjęli taką tendencje, że 80% dodatku to świat, a grywalność , interakcje schodzą na ten ostatni plan.
    Dostaniemy pewnie jakiś interaktywny Uniwersytet, boisko do piłki nożnej, jakąś miejscówkę do ,,SZALONYCH IMPREZ” , bibliotekę i akademiki które nasz sim będzie mógł wynająć jak w lokacjach urlopowych.
    Dostaniemy pewnie możliwość wybrania się tam w przedziale wiekowym od nastolatka do seniora. Główną atrakcją będzie łażenie, zwiedzenie okolicy naokoło jakiegoś Uniwersytetu. Dodadzą przy dobrych wiatrach pewnie jakieś 2 nowe animacje, na moje : granie w piłkę nożną, siedzenie w ławce na wykładzie (jak to wyglądało w 3).

    Co do kierunku, to pewnie będzie to tak wyglądać : nie ważne jaki wybierzesz i tak kończysz studia zawsze tą samą drogą, czyli chodząc na wykłady, robiąc jakieś projekty( bo mają animacje gotowe z Być rodzicem, a EA lubi oszczędzać na animacjach),a  na koniec pisząc test( jak w 3).
    Mam nadzieję, że nie wprowadzą 2 karier typowo pod dodatek, bo jednak wolałbym żeby plusy skończenia studiów dotyczyły wszystkie kariery.
    Będę zadowolony jak wprowadzą coś w stylu : SIM PO STUDIACH ZARABIA JAKIEŚ 2000-5000 HAJSU WIĘCEJ W DANEJ KARIERZE NIŻ TEN BEZ STUDIÓW.

     

    #74939
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra to by wychodziło że to ja skopiowałem? nie miałem świadomości o tym temacie

    #74949
    Ginewra
    Uczestnik

    A Unicorn odkopała i należy jej się złota łopata? 😀

    Nie ładnie @ArtSim jak ludzi w błąd wprowadzać 😀

    #75073
    Ola
    Uczestnik

    To ja teraz nie wiem, na który wątek odpowiadać 😉 Zostanę już tutaj 😀

    Myślę, że bractwa są prawie pewne, u nas w Polsce raczej nie ma czegoś takiego, ale wydaje mi się że w USA bardzo mocno to funkcjonuje.

    I coś, co pisałam już w innym miejscu – mam głęboką nadzieję na dorzucenie możliwości współlokatora jak w TS3, bo przydałaby się nawet, kiedy nie jedziesz na studia. Normalnie jak się człowiek wyprowadza z dala od rodziców do innego miasta, to chcąc się utrzymać, na początek jednak mieszka z kimś. Więc (pomijając już że rachunki w TS4 są dość małe i tam nie ma tego problemu) bardzo bym się ucieszyła, mogąc udostępniać pokój albo łóżko jakiemuś NPC 🙂

    #75606
    Pixeel
    Uczestnik

    Ja się jeszcze zastanawiam jak będzie wyglądać miasto. W poprzednich częściach było ono zawsze takie puste i nieciekawe (wiadomo, chodziło o studia i naukę, a nie zwiedzanie świata) ale w czwórce zwykle miasta są zawsze bogate w szczegóły i w jakimś konkretym klimacie i jestem ciekaw czy w końcu studencka okolica też będzie ładna i warta zwiedzania

    #75608
    ArtSim
    Uczestnik

    Mam nadzieję że to będzie górzyste miasto pełne ciekawych miejsc ? ja ogólnie liczę że będzie min. 6 kierunków i normalne ubrania bo tych z ubrania z okładki nie są w moim guście?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.