Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Jaki dodatek po porach roku?

ostatnio zaktualizowano przez Agnes 5 lat, 9 miesięcy temu
22 uczestników
22 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54494
    Vince1994
    Uczestnik

    Jak myślicie jaki dodatek powstanie po czterech porach roku? ja dla przykładu chciałbym rajską wyspą bardzo podobały mi się hotele domki na wodzie niestety mój laptop nie ogrania tej pięknej grafiki ale 4 działa mi w miarę okej i chciałbym ten dodatek w 4 a wy jaki dodatek chcielibyście?

    #54496
    SimPaulina
    Uczestnik

    A moim zdaniem będą to studia. Zauważyłam nawet pierwszą podpowiedź: w tym opowiadaniu na stronie TS4 o rodzinie Climate (nie wiem czy czytaliście) było coś takiego, że Vlad wybiera się na medycynę :p może to tylko moja fantazja, ale rzuciło się to w oczy 😀

    #54498
    Pixeel
    Uczestnik

    Może studia? To ostatni dodatek, który „musi” wyjść do czwórki, poźniej będą mogli kombinować z np. dodatkiem morskim, wiejskim albo o podróżowaniu do przeszłości 😉

    #54500
    ripbellacwir
    Uczestnik

    Tak jak poprzednicy, myślę, że będą to studia. Po porach roku i zwierzakach to chyba kolejny ulubiony dodatek fanów, więc to by było dobrym wyborem! Po tym już twórcy mogą robić co chcą.

    #54504
    MufinekQQ
    Uczestnik

    Ja tak jak większość chciałabym studia chociaż nie jestem pewna czy zrobiliby trzy 'podstawowe’ dodatki (zwierzaki, cztery pory roku i studia) zaraz po sobie. Więc może Rajska Wyspa?

    #54509
    Vegox
    Uczestnik

    Jak dla mnie na bank studia.

    #54510
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    według mnie będzie to coś z studiami, lub wakacjami. Dlaczego? Patrząc na kolejność dodatków z 3 i 4, widać podobieństwo, które wzkazuje, że coś takiego powstanie

    #54511
    Hiruko
    Uczestnik

    Ja bym chciała coś górskiego. Koniec końców plaże już są, tylko opalania i hoteli brak oraz kąpieli w morzu by mieć typowy letni wakacyjny dodatek, a gór(w dowolnej formie) nie ma chyba od TS2.

    Szczerze? Ja uważam, że teraz wstrzymają się z dodatkami i wrzycą albo pakiet albo ze dwa akcesoria. Biorąc pod uwagę, jak się rozdrabniają, to pewnie będzie pakiet uniwerkowy i akcesoria ze szkołami prywatnymi 😛

    #54512
    Vince1994
    Uczestnik

    Na wakacje nie licz przecież powstały 2 pakiety rozgrywki ucieczka w plener/przygoda w dżungli może powstanie 3 np w stylu rajskiej wyspy.

    #54550
    Evaerynth
    Uczestnik

    Myślę, że po „Czterech porach roku” wyjdzie pakiet z morskim światem/wyspą, żeby rozbudować w grze czynności związane z latem, a po pakiecie dodatek związany ze studiami. W międzyczasie pewnie pojawią się ze dwa razy akcesoria.

    #54551
    ASTRA
    Uczestnik

    Jak inni uważam, że po porach roku będą Studia, bo by tak pasowało, a po studiach niech robią co chcą, ale liczę na coś takiego jak Skok w przyszłość.

    #54738
    Milah.
    Uczestnik

    Obstawiam Studia, tak jak powyżej. Nie wiem, jaki inny dodatek by mogli stworzyć, mi by to odpowiadało. W TS3 Studiami się nie nacieszyłam, to może tutaj by mi to wyszło. 🙂
    Chociaż … mogą nas jeszcze wiele razy zaskoczyć, nawet i z dodatkami. 🙂

    #54855
    Tokusa
    Uczestnik

    Ja bym bardzo się ucieszyła na „Studia” 🙂 Jako zwolenniczka rodzinnego trybu gry zawsze kochałam wszystko co tyczyło się rozwojowi naszych simów, lubiłam ten dodatek w dwójce jak i kochałam w trójce, miło by więc było, gdyby i do czwórki zawitał.

    #54903
    Chryzantem
    Uczestnik

    Studia, i może coś jak „Abrakadabra” z jedynki albo „Nie z tego Świata” z dwójki. i może coś wakacyjnego, z opalaniem, pływaniem w morzu i hotelami? bo Granitowe Kaskady to pożal się boże.

    #54907
    Ravgreend
    Uczestnik

    Studia lub dodatkowe „rasy” simów bo wampiry i kosmici to stanowczo za mało 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 23)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.