Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Dodatki Jaki dodatek po porach roku?

ostatnio zaktualizowano przez Agnes 5 lat, 10 miesięcy temu
22 uczestników
22 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #54911
    North
    Uczestnik

    Mam szczerą nadzieję, że kolejnym dodatkiem będą studia. Parę miesięcy temu zakupiłam The Sims 3, właśnie z tym dodatkiem i dwoma innymi, jestem z niego bardzo zadowolona. Ciekawi mnie jak będzie wyglądać to w czwórce.

    #54916
    Pquest
    Uczestnik

    Ja najbardziej liczę na dodatek w stylu „Nie z Tego Świata” z TS3. Nowe rasy, to jest coś czego najbardziej brakuje mi w Czwórce, na chwilę obecną (oczywiście nie licząc, zbliżających się Pór Roku). Ale idąc tym obecnym tokiem wydawania dodatków przez EA, najpewniej kolejne będą studia.

    #54918
    Oski
    Uczestnik

    Ja myślę, że w tym roku wyjdą dwa dodatki i tym drugim będzie dodatek o wsi lub o morskim klimacie, a studia za rok dopiero

    #55169
    kapselek
    Uczestnik

    Mam nadzieję że będą to studia albo rajska wyspa.?

    #55172
    Sherlocked
    Uczestnik

    Także obstawiam studia, na które zresztą osobiście liczę. Chętnie ujrzałabym też więcej nadnaturalnych stworzeń i w sumie to by mi już wystarczyło.

    #55229
    agathea
    Uczestnik

    Nie będę oryginalna, nie mam pojęcia jakie kolejne rozszerzenie teraz mogłoby wyjść alee gdyby to były studia to bym się mega cieszyła ! Uwielbiałam ten dodatek, w TS3 naprawdę dobrze im to wyszło 🙂

    #55235
    Agnes
    Uczestnik

    Najbardziej ucieszyłabym się chyba z dodatku związanego ze studiami, takiego typowo wakacyjnego z plażą, morzem i hotelami oraz czymś związanym z życiem na wsi.

    #55232
    Larissa
    Uczestnik

    Ja obstawiam tak jak Evaerynth 🙂 Na pewno nie wydadzą dwóch dodatków jeden po drugim.

Oglądasz 8 wpisów - 16 z 23 (wszystkich: 23)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.