Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Kiedy wyjdzie zestaw 7: Stranger ville, Mój pierwszy zwierzak i Wielkie pranie

ostatnio zaktualizowano przez Nira 4 lata, 9 miesięcy temu
12 uczestników
19 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64657
    Lil Marti
    Uczestnik

    Poruszam ten temat ponieważ wiem że wyszły już dwa akcesoria (mój pierwszy zwierzak i wielkie pranie) oraz pakiet rozgrywki (stranger ville). Natomiast jestem ciekawa kiedy wyjedzie zestaw 7 do sklepów. Za jakąkolwiek przydatną odpowiedź bardzo dziękuję.?

    #64658
    Ginewra
    Uczestnik

    Wejdą za miesiąc – tak jak jest to wałkowane w komentarzach, odkąd Strangeville weszło do sklepów 😉

    #64662
    Azurrka
    Uczestnik

    Kurcze, bo dzisiaj aż liczyłam jak to było z przygoda w dżungli bo była taka sama sytuacja. Wtedy zwiastun zestawu był półtora tygodnia po premierze a tydzień po zwiastunie był zestaw. Liczyłam na to że skoro ostatnio nowe info było dodawane we wtorki to i dzisiaj pojawi się zwiastun – no ale trudno

    #65298
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    Szczerze mówiąc nie sądzę, że teraz wyjdzie pakiet. Gdyby dali do niego mój pierwszy zwierzak to nie opłacałoby im się (potrzeba psy i koty). A więc wyjdzie wtedy gdy wyjdą akcesoria

    #65299
    Luna101
    Uczestnik

    Też jestem zniecierpliwiona i czekam 🙂

    Analogicznie do tamtego roku to zestaw powinien być wydany gdzieś ok. 16 marca, ale przegrzebałam cały Internet na ten temat i niestety nic nie znalazłam ?

    Więc chyba będę uciekać się do kupna StrangerVille i Wielkiego Prania przez Origin (Akcesoriów Mój Pierwszy Zwierzak nie chcę mieć jak coś :p)

    Wiem, będę wtedy jakieś 20 złotych na minusie, ale to jest chyba jedyne wyjście.

    #65883
    ArtSim
    Uczestnik

    Według mnie zestaw 7 siódmy będzie gdy wyjdzie akcesoria bo by mieć pierwszego zwierzaka trzeba psy i koty.

     

    #65884
    Hejkasz
    Uczestnik

    Artsim, otworzyłeś mi oczy hah.

    #66204
    Nira
    Uczestnik

    Żeby mieć akcesoria „mój pierwszy zwierzak” nie potrzeba dodatku „psy i koty”, obiekty dla psów i kotów po prostu nie pojawią się w grze jak nie posiadamy dodatku, ale meble i ubrania dla ludzi będą dostępne 🙂 nie wiem czym spowodowane są opóźnienia premiery zestawu, ale mam nadzieję, że wkrótce się pojawi, bo jestem fanką pudełkach wersji i promocje wersji cyfrowych mnie nie urządzają. :p

    #66209
    Ginewra
    Uczestnik

    No kurczę, czekają na jakiś dodatek (/pakiet/akcesoria), by cebula nie mogła się pochwalić pełnym wyposażeniem TS4 😀 I zanim ktoś parsknie, że ludzi obrażam – sama czekam na siódmy zestaw 😛

    #67911
    eyvee
    Uczestnik

    Wiadomo może kiedy wyjdzie ten pakiet akcesoriów? Jest już zapowiedziany kolejny dodatek, a nic nie wiadomo o pakiecie 7? Jest już gdzieś jakieś info, bo to trochę przykre….mam nadzieję, że nie zrezygnowali już a zastawów w pudełkach?

    #67913
    Nira
    Uczestnik

    Nadal nie ma żadnej informacji, więc albo czekają aż wyjdą kolejne akcesoria, albo zrezygnowali z zestawów. Fani pudełeczek muszą być niestety cierpliwi. ?

    #67914
    ArtSim
    Uczestnik

    @nira jeśli w menu głównym w „mojej kolekcji” naciśniesz „mój pierwszy zwierzak” pisze ci czarno na białym (a w sumie czerwono na białym),że potrzebne są „psy i koty”

    #67917
    Nira
    Uczestnik

    „Psy i koty” są potrzebne żeby odblokować obiekty dla zwierzaków, ale akcesoria można kupić nie posiadając tego dodatku, wtedy dostajemy tylko meble i ubrania dla simów, a pozostałe obiekty zostaną odblokowane jeżeli kupimy „Psy i koty”. Było już to wałkowane na innym forum i byli gracze którzy to potwierdzają.

    #67925
    Azurrka
    Uczestnik

    Pisałam przed chwilą z supportem i facet nic nie wie na ten zestawu i ma odnotować moje zapytanie i przekazać dalej. Wszelkie informacje mamy szukać na ich stronie a jak zapytałam się czy jest jakakolwiek nadzieja to napisał, że tak. Ale chyba gościu mnie nie do końca zrozumiał, bo chyba myślał że mi chodziło o wersję na origin. I na koniec napisał, że gadali o tym ale żadnych konkretów. [link]

    Jedyne rozwiązanie to chyba zadręczyć ich zapytaniami na chat’cie…

    #67928
    Hejkasz
    Uczestnik

    Jeżeli potrzebujecie zawatości, bez pudełka, polecam karty podarunkowe, zwłaszcza ze teraz są przeceny

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 20)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.