Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Porozmawiajmy o grze Kiedy wyjdzie zestaw 7: Stranger ville, Mój pierwszy zwierzak i Wielkie pranie

ostatnio zaktualizowano przez Nira 4 lata, 9 miesięcy temu
12 uczestników
19 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67929
    Nati
    Uczestnik

    Gdzie takie karty mogę kupić ?

     

    #67941
    bluesocks
    Uczestnik

    @Nati empik, media expert, saloniki kolportera 🙂 Tu wstawiam Ci link do strony origin, na której możesz zobaczyć jak wyglądają. https://www.ea.com/pl-pl/games/the-sims/the-sims-4/pc/gifting

    Oczywiście w Polsce ceny na nich są w złotówkach. Do wyboru jest karta 60 i 120 zł. Gdy uzupełnisz tymi środkami swoje konto origin są one ważne (jeśli dobrze pamiętam) przez 3 lata, więc nie ma obawy, że stracisz je gdy zostanie Ci reszta z zakupów 🙂

    Można również skorzystać z takich kart z napisem „origin” w kwocie 50 i 100zł. Działa na takich samych zasadach

    #68829
    Azurrka
    Uczestnik

    W związku z moim wcześniejszym pomysłem (tym o zadręczaniu ich) napisałam jeszcze raz – i babeczka że nic nie wiadomo i żebym sprawdziła na xbox store (gdzie pisałam że na PC) a później że na origin (pisałam że nie że wersja pudełkowa z wielkie pranie) i pisałam że kolekcjonuję wersje pudełkowe to zaczęła nagle że nie wydają pudełek do pakietów rozrywki XD. I kazała mi pisać na tweeterze. XDDD
    A kto ma wiedzieć jak nie ci z obsługi – to ich jedyne zadanie…
    PS. Sorka za formę i możliwe błędy ale to z nerwów

    #68901
    Dana
    Uczestnik

    @Azurrka , gra The Sims jest grą w pełni cyfrową, co oznacza, że nie zagrasz w nią bez platformy Origin.  Pudełko to tylko opakowanie-ozdoba, którą możesz sobie postawić na półce…i tyle.

    Być może takie nowe zestawy nie będą już dostępne w sklepach, gdyż  jakiś czas temu na platformie Origin pojawiła się możliwość stworzenia własnego zestawu do The Sims 4: https://sims.arhn.eu/2018/05/04/stworz-swoj-zestaw-na-originie/

    Obecnie na Origin trwa bardzo duża promocja sięgająca do 60% . Takich promocji obecnie nie dostaniesz w żadnym sklepie.

    Warto więc  skonfigurować sobie już teraz taki zestaw, jaki chcesz.

     

    #70768
    Nira
    Uczestnik

    Myślę, że twórcy nie zrezygnowali z wersji pudełkowych zestawów, ponieważ w sklepach jest dostępny zestaw The Sims 4 + The Sims 4 Wyspiarskie życie. Teraz pozostaje pytanie kiedy się pojawi i jaki skład będzie miał Zestaw 7. Mam nadzieję, że macie rację i „Mój pierwszy zwierzak” będzie poza zestawem, ponieważ ten pakiet mnie nie interesuje i wolę żeby w Zestawie 7 były te nowy akcesoria Moschino. ?

Oglądasz 5 wpisów - 16 z 20 (wszystkich: 20)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.