Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Kocia nora: witajcie w świecie Kiao!

ostatnio zaktualizowano przez Kiao 4 lata, 9 miesięcy temu
9 uczestników
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66207
    Scarlet Rain
    Uczestnik

    Super domek *.* Ja tak nie umiem 🙁

    #66217
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Z zewnątrz równie ładny 🙂 Fajnie wygląda ta biała ukwiecona ściana i lampki nad drzwiami. Całość jest bardzo urokliwa 🙂

    #67890
    Kiao
    Uczestnik

    Znowu minęło 100 lat od mojej ostatniej odpowiedzi tutaj, no ale szkoła wysysa mi duszę :/

    Aczkolwiek w wolnych chwilach pogrywam na tym zapisie i powiem Wam, że jestem z niego naprawdę zadowolona!! ^^

    Dziś przedstawiam Wam Olę Eason.

    Jest ona wielką fanką archeologii i ogrodnictwa oraz… kotów. Ola niedawno zabrała ze schroniska dwa kotki – ciekawską Justice i ciągle wystraszoną Nacho. Kiedy nie zajmuje się swoim ogrodem lub nie czyta książek o archeologii, ogląda filmiki z kotami. Kumpluje się z Boh i ma swojego najlepszego przyjaciela – Nicka (o którym postaram się wkrótce coś więcej napisać).

    Pracuje jako ogrodniczka i poza zajmowania się własnym ogrodem, pielęgnuje też ogrody swoich klientów. Dorabia sobie sprzedając swoje plony oraz miód.

    Nienawidzi gotować i zbyt często zostaje u Nicka na śniadanie. Uwielbia lody pistacjowe.

    Jest uznawana za tą „miłą sąsiadkę”, od której pożycza się cukier. Mimo wszystko, poza Nickiem, nie ma zbyt dobrych kontaktów z sąsiadami. Niestety, nie z jej winy…

    Jest molem książkowym i uwielbia czytać ksiązki fantasy. Bardzo często bierze udział w wymianach książek, a poza nimi około 1/10 swojej wypłaty przeznacza na nowe książki. Powoli niestety kończy jej się miejsce w biblioteczce..

    Była niedawno na wycieczce w Salvadoradzie. Przywiozła stamtąd wiele pięknych wspomnień… i wysypkę.

    #67892
    Kiao
    Uczestnik

    Porobiłam też od razu zdjęcia domku~~

    Tak wygląda z zewnątrz:

    A w ogródku… kocimiętka :p

    Po wejściu do domu znajdujemy się w korytarzu, ale nie robiłam jego zdjęć, bo właściwie nic w nim nie ma poza drzwi do innych pomieszczeń.

    Pierwsze miejsce, które Wam pokażę to kuchnia.

    (tak, tam jest brudny talerz, którego nie zauważyłam, dopóki nie edytowałam zdjęć… no cóż)

    To drugi domek na tym zapisie, który stworzyłam i możliwe, że kojarzycie tę kuchnię, bo przerabiałam ją z gotowego pokoju z Kuchni na wypasie. Inne domki już są w pełni robione przeze mnie, poza tym i domkiem Boh 🙂

    Starałam się, żeby ta kuchnia choć trochę oddawała charakter Oli i chyba mi się udało.

    Następnie mamy mały pokój dzienny!

    Ciekawostka – dach nad tym pokojem to dach do szklarni! Bardzo fajnie to wygląda w ciągu dnia ^^

    Następna jest sypialnia i łazienka!

    Jej sypialnię zmieniałam chyba 20 razy i jestem pewna, że jeszcze kilka razy ją poprawię.

    …i to właściwie tyle jeśli chodzi o ten domek. Piszcie co sądzicie! Będę mieć już teraz spokój od nauki, więc postaram się robić dłuższe, ciekawsze i – co najważniejsze – częstsze posty! Następny post będzie o przyjacielu Oli, albo jej sąsiadach – rodzinie Choo. Kogo chcielibyście zobaczyć najpierw?

    Miłej nocy kochani!

     

Oglądasz 4 wpisy - 16 z 19 (wszystkich: 19)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.