Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Blogi użytkowników Kocia nora: witajcie w świecie Kiao!

ostatnio zaktualizowano przez Kiao 4 lata, 9 miesięcy temu
9 uczestników
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #64624
    Kiao
    Uczestnik

    Aloha~!

    Jestem Kasia (znana również jako Kiao) i mam 16 lat.
    Po kilkumiesięcznej przerwie wróciłam do czwóreczki i postanowiłam gdzieś publikować to co sobie w niej tworzę, więc dlaczego nie wrzucać by tego tutaj? ^^

    Postanowiłam stworzyć wszystkich simów i parcele na moim świecie od zera, więc jeśli jesteście ciekawi jak mi idzie to zapraszam tutaj.

    (nawet stworzyłam takie coś, naprawdę mi się nudziło)
    kocia norka

    Enjoy ;>

    #64626
    Kiao
    Uczestnik

    Zdjęcie się nie chce dodać, wrr.

    kocia nora

    #64634
    Fiolek
    Uczestnik

    Spróbuj dodać zdjęcia z linkiem z końcówką .png 😉 Wtedy na pewno zadziała 🙂

    #64635
    Mandraghora
    Uczestnik
    • Na pewno korzystałaś z imgura dodając zdjęcie?

    Tu jest instrukcja, którą pewnie widziałaś^^:

    Jak dodać zdjęcie do wpisu?

    • Czy dodałaś linka do tego posta od zdjęcia otwartego w osobnej karcie?

     

    #64647
    Kiao
    Uczestnik

    dobra, teraz działa, dziękuję

    #64655
    Hejkasz
    Uczestnik

    Bardzo ładna grafika

    #64661
    Puszkowata
    Uczestnik

    Ale śliczna grafika

    #64675
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Rzeczywiście grafika jest cudna 🙂

    #64889
    Kiao
    Uczestnik

    Poznajcie Boh Nessumi – pierwszego mieszkańca mojego świata.

    Boh to towarzyska kobieta uwielbiająca wszelkiego rodzaju sztukę. Mieszka w Zapomnianej Kotlinie i jest jej tu bardzo dobrze. Ma szczura o imieniu Georgy, którego traktuje jak swojego najlepszego przyjaciela. Chciałaby w przyszłości zaadoptować jakiegoś psa.

    Jest krytykiem sztuki i bardzo lubi czytać książki, zwłaszcza science fiction. W wolnym czasie pisze też swoje powieści oraz prowadzi dosyć znanego Simstagrama. Stała się rozpoznawalna głównie przez jej odmienny wygląd, ale także przez je słynne wypieki!

    Jest wielką fanką pieczenia, a jej dieta składa się wyłącznie ze słodyczy (które w 99% są domowej roboty!). Kocha nad życie brownie i ciastka z cukrem, a ciastek z dżemem szczerze nienawidzi.

    Tutejsze dzieciaki nazywają ją „ciocią Boh” i traktują jak członka rodziny. Często można zobaczyć jak razem pichcą coś w kuchni. Nessumi zdarza się prowadzić warsztaty piekarskie dla rodziców z dziećmi lub sprzedawać słodycze (w celu zarobienia pieniędzy na wszelakie akcje charytatywne).

    Raz do roku bierze udział w „Dniu Deserów” organizowanym przez radę miasta, gdzie organizuje konkurs na najsmaczniejsze babeczki.

    Co sądzicie o Boh? 🙂

    #64891
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Wygląda na niezwykłą osobę 🙂 Nie zgadłabym, że jej pasją jest pieczenie. Rozumiem doskonale jej awersję do ciastek z dżemem 😉

    #64893
    Ksaw
    Uczestnik

    Ciekawe! Z chęcią będę tu zaglądać.

    #65900
    Kiao
    Uczestnik

    Wracam po małej przerwie! Dziś podrzucam domek Boh, a w następnym poście przedstawię kolejną osobę z Kociej Nory ;P

    Salon:

    Pierwsze pomieszczenie, które zobaczymy po wejściu do domu. Znajduje się tutaj kuchnia i stół do układania kompozycji z kwiatów~

    Możemy z niego dostać się do łazienki:

    Wisi tutaj obraz namalowany przez Boh. Z salonu możemy także dostać się do sypialni:

    Trochę tutaj poszalałam z modami, w przeciwieństwie do reszty domu. Jestem zakochana w tych obrazach na lewo od łóżka!

    Zapraszam Was jeszcze do pracowni:

    Tu Boh pisze swoje felietony oraz wpisy na bloga z przepisami. Na biurku znajdziemy jej przepiśnik oraz książkę znanego szefa kuchni z Oazy Zdrój, Jerome Abbadie. Jest tutaj też bardzo często używana przez nią sztaluga oraz klatka jej szczura. Z tego pomieszczenia możemy przejść do pralni:<b></b>

    Tylko trochę zmieniłam jeden z gotowych pokoi, bo idealnie pasował do jej domu.

    ***

    Co sądzicie? Szczerze mówiąc, nie jestem w 100% zadowolona z tego domku, ale nie chcę go już zmieniać, bo myślę że teraz bardzo pasuje do naszej bohaterki. Mam już zbudowane kilka kolejnych budynków oraz stworzonych kilku simów, wkrótce Wam ich pokażę. Miłej niedzieli! 🙂

    #66045
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Wnętrza wyglądają super 🙂 Są jasne i przestronne. Drewno na ścianach dodaje uroku i ociepla całość. Chętnie zobaczę też jakieś fotki z zewnątrz 😉

    #66159
    Kiao
    Uczestnik

    Szczerze nie wiem jak to zrobiłam, że nie dodałam zdjęć z zewnątrz..

    Mimo, że mam je zgrane na imgura to jakoś mi wyleciały z głowy.

    Łapcie;

    #66162
    Laiczi
    Uczestnik

    Fajny domek 😀 Ciekawy pomysł dania stołu do robienia bukietów do salonu 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 19)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.