Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Medale i odznaki

ostatnio zaktualizowano przez Michael 4 lata, 6 miesięcy temu
19 uczestników
44 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #51775
    Hiruko
    Uczestnik

    Cóż, ponieważ nie mogę aktualizować poprzedniego wpisu, to podbję wątek nowymi odznakami:

    • Pierwszy stopień srebrnego komentatora
    • Pierwszy stopień diamentowego forumowicza
    • reszta bez zmian

    A jak wam idzie? Może zebraliście jakiś ukryty medal?

    #52068
    xxKEBSONxx
    Uczestnik

    Tą odznakę ?Czekam cierpliwie? można było zdobyć po napisaniu na Facebook?u, że czekamy aż pojawi się forum????

    #52185
    Hiruko
    Uczestnik

    Tak, w ostatnich dniach (dniu?) kwietnia, kiedy miała być otworzona rejestracja dla pierwszych użytkowników społeczności, wyszły jakieś sprawy i społeczność otworzyła się w maju. Informacja o tym, że otwarcie się przesunie była właśnie na facebooku, a odznakę się dostawało za skomentowanie tamtego posta.

    #52271
    Evaerynth
    Uczestnik

    Ja mam odznakę „Czekam cierpliwie” i od dziś srebrną rangę „Forumowicz”.

    #52588
    Nierozlaczka
    Uczestnik

    ja nie mam nic czym mogę się pochwalić:( Mimo iż skomentowałam post nie dostałam odznaki (pewnie nie połączyłam konata z facebookiem) XD

    #52637
    Hiruko
    Uczestnik

    @Nierozlaczka Wtedy pytali Cię osobiście na fb, jaki masz login na DOTsim 🙂 Jest też opcja, że za późno się odezwałaś, ale na to nic się nie poradzi. Jak masz wątpliwości, to może napisz na fb lub na kontakt?

    U mnie kolejna aktualizacja odznak – drugi stopień brązowego miłośnika DOTsim 🙂

    #69030
    Kiyoko
    Uczestnik

    Odznakę 'Magnes towarzyski’ możemy zdobyć, kiedy przyciągniemy nowe osoby na DS, a one się zarejestrują? Hm, czy tak? 🙂

    #72205
    Kiyoko
    Uczestnik

    Czy ktoś orientuje się może, na czym polega odznaka 'Kinomaniak’? A może ktoś z Was już ją zdobył? 🙂 Będę wdzięczna za odpowiedź.

    #72207
    Fiolek
    Uczestnik

    @kiyoko Odznaka Kinomaniaka miała polegać na oglądaniu oznaczonych filmików na Dotce. Niemniej jednak, coś chyba źle poszło i nie działa do teraz 😛

    #72208
    Kiyoko
    Uczestnik

    Dzięki za odpowiedź. Może ona nie działa dlatego, że tutaj nie ma żadnych filmików. Przynajmniej ja ich nie zauważyłam. 😛

    #72211
    ArtSim
    Uczestnik

    @kiyoko filmy na przykład były w filmie o modyfikacji na magię (nie mylić z modnym piątkiem) lub w filmie @glossygem o tym jak The Sims zmieniło jego życie?

     

    • A moje odznaki to brązowy ankieter
    • Srebrny autor bestsellerów
    • Złoty komentator
    • I platynowy (niebieski) miłośnik DOTsim
    •  I platynowy z obwódką furomowicz
    #72220
    Kiyoko
    Uczestnik

    A skąd bierze się niebieski kolor odznaki? Czy pochodzi on od ulubionego koloru danego Dotsimera? Przynajmniej mi się tak wydaje. Bo sama mam odznakę niebieskiego forumowicza. A niebieski to mój ulubiony kolor.

    #72222
    ArtSim
    Uczestnik

    @kiyoko nie, niebieski wydaje mi się że to platyna ale żeby odróżnić od srebra

    #72223
    Puszkowata
    Uczestnik

    Zdobyte odznaki: (wiem trochę mało)

    • komentator (brązowa)
    • forumowicz (srebrna)
    • ankieter (brązowa)
    • Miłośnik DOTsim
    #72229
    Kamil
    Uczestnik

    Udało mi się zdobyć już:

    • Forumowicz (brąz)
    • Miłośnik DOTsim (brąz)

     

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 45)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.