Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Pogaduszki Medale i odznaki

ostatnio zaktualizowano przez Michael 4 lata, 6 miesięcy temu
19 uczestników
44 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72233
    ArtSim
    Uczestnik

    A i dodam że mam:

    • Medal za remont tygodnia
    • (Jeszcze nieprzyznany) medal za zdjęcie tygodnia
    • (Jeszcze nieprzyznany) medal za zdjęcie miesiąca

    Przepraszam przypadkowo wcisnołem zgłoszoną treść

    #72235
    Ginewra
    Uczestnik

    To dobrze, że ją zgłosiłeś, bo masz niewybaczalny błąd w postaci braku laseczki i ogonka w „o” 😀

    O „wcisnąłem” mi chodzi 😉

    I tak, wiem że to się pojawiło po wciśnięciu. Widocznie przewidujesz przyszłość! 😀

    #74753
    Kiyoko
    Uczestnik

    Cześć!

    Ktoś, kto wie wszystko na temat odznak i medali, czy mógłby wyjaśnić – tak dokładniej, jak można zdobyć medale: Pomocna Dłoń, Pełnia (tu akurat wiem, że trzeba się zalogować podczas pełni Księżyca, ale czy jest jakaś godzina, aby się 'wstrzelić’, i jeszcze medal Nocna Zmora (podobno trzeba się zalogować o jakiejś późnej godzinie, tylko dobrze wiedzieć, jakiej. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, bo temat medali mnie zainteresował. Pozdrawiam. 🙂

    #74754
    ArtSim
    Uczestnik

    Pomocna dłoń trzeba pomagać na forum. Udzielać się w tematyce gdzie o nią proszą. Z północą to dobrze. A nocna zmora to o godzinie duchów czyli 0:00.

     

    I co do ostatniej mrocznej zmory chcę zapytać @dzidziak86 gdzie jest moja odznaka bo byłem dwa razy. Inni  z tego co widziałem też tak mają?

     

     

    #74760
    Ginewra
    Uczestnik

    Tyle tylko, że „Pomocna dłoń” nie jest automatycznie przyznawana, tylko subiektywnie przez redakcję 🙂 I jeśli się dobrze orientuję, to nie jest przyznawana za jednorazową pomoc.

     

    @ArtSim – bo do tej odznaki to trzeba być baaaardzo cierpliwym 😀 Sama na nią długo czekałam 😀

    #74773
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @ArtSim tak wiem, że powinieneś otrzymać tę odznakę i na pewno ją otrzymasz. Omówmy się tak, że jak ktoś był o północy to najlepiej będzie jak mi napisze posta w tym temacie: https://sims.arhn.eu/forum/topic/zglos-brak-odznaki-monet/page/2/. Wiem, że to uciążliwe, więc wybaczcie. @ArtSim nie musisz pisać kolejny raz 😉

    #74814
    Kiyoko
    Uczestnik

    Dziękuję Wam za odpowiedzi. Co się tyczy powtarzalności wpisów,to w sumie dobrze jest się powtórzyć, aby nasz wpis gdzieś nie zaginął i nie został zlekceważony.

    To raz jeszcze, na podsumowanie: Dwa z tych medali – Pełnia i Nocna Zmora możemy zdobyć, kiedy wdepniemy na portal o godzinie 00:00? Czy ta godzina tyczy się tylko drugiego medalu, a pierwszy ma dowolną godzinę, byleby tylko podczas pełni Księżyca?

    #75154
    Kiyoko
    Uczestnik

    Jeszcze się zapytam o medal 'Czekam cierpliwie’. Jak można go zdobyć? Bo z tego, co tu czytałam, to podobno trzeba połączyć swoje konto na Dotsim z tym na Facebook’u. Bardzo proszę i z góry dziękuję za odpowiedź. 🙂

    #75155
    Azari
    Uczestnik

    A jak ktoś nie ma facbooka to nie zdobędzie „czekam cierpliwie”? Czy da się jakoś inaczej?

    #75182
    Fiolek
    Uczestnik

    Hejka, co z odznakami (i nagrodami) za konkurs wielkanocny, który był ponad półtora roku temu? 🙂

    #75183
    GlossyGem
    Opiekun forum

    @fiolek – Nie mamy żadnej aktualizacji na ten temat.


    @kiyoko
    @azarii – „Czekam cierpliwie” była rozdawana tylko w określonym czasie. Nie było konieczne połączenie konta z Facebookiem – takiej opcji nie mamy na forum. Medal dostawało się w oczekiwaniu na powstanie społeczności lub coś podobnego.

     

    W przyszłości braki w odznakach proszę zgłaszać w odpowiednim do tego temacie na forum: https://sims.arhn.eu/forum/topic/zglos-brak-odznaki-monet/

    #75188
    Fiolek
    Uczestnik

    @GlossyGem A to ciekawe, bo z tego co wiem to pozostali dostali już swoje nagrody (jedyne osoby pominięte to ja, Hiruko oraz Cold z tego co kojarzę) ? Ja tylko chciałbym przypomnieć, że akurat byłem jedną z pierwszych osób, które ukończyły wyzwanie z pisankami i o ironio czekam najdłużej :/ Czy to trochę nie hańbiące nazywać się największą stroną o Simsach w Polsce, a jednocześnie mieć problem z wysłaniem nagród do 3 osób, które czekają ponad rok i przez ten czas nie przypiąć ani jednej odznaki za to? 😛

    #75536
    Fiolek
    Uczestnik

    Podbijam temat

    #75544
    Kiyoko
    Uczestnik

    Niestety, ja nie pomogę, gdyż ponad rok temu nie wiedziałam jeszcze o tym portalu, a co mówić o konkursie. 🙂

    #75556
    Michael
    Uczestnik

    Czy medal „Pełnia” otrzymuje się logując w czasie pełni czy jak ma się zaznaczone pamiętaj przez 14 dni to wystarczy być na stronie w czasie pełni???

Oglądasz 15 wpisów - 31 z 45 (wszystkich: 45)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.