Pakiet Rozgrywki z Magią

Główna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Pakiet Rozgrywki z Magią

• Makkev
    6 dni, 1 godzina temu #

Jak dobrze wiecie na E3 zapowiedziano nam pakiet rozgrywki z magią.  Ja myśle ze na pewno będą czarodzieje i czarownice. Może tez wróżki. A wy co myślicie ?

Pomyluna
    5 dni, 23 godz. temu #

Z tego najbardziej zależy mi na czarodziejach .

Luna101
    5 dni, 23 godz. temu #

Zawsze czekałam na czarownice (to jest moja ulubiona rasa w simsach💜), ale dodanie wróżek i dżinów nie byłoby złym pomysłem 😉

Czekam też na więcej ukrytych lokacji dostępnych TYLKO dla czarownic 💜💜💜

I czekam też na otoczenie nowe 😁

April
    5 dni, 22 godz. temu #

Chciałabym zobaczyć czarownice bo z tego co pamiętam te trójkowe nie były jakoś bardzo ciekawe. Zgadzam się z @luna101 byłoby fajnie gdyby dodali parcele tylko dla czarownic może takie Abrakadabrowo z jedynki ♥

Hejkasz
    5 dni, 22 godz. temu #

Skoro magia, to bez czarnoksiężników nie ma pakietu.

Wgl. to w tym roku dużo nadnaturalności -> Roślina z SV, Syreny z WŻ oraz czarodzieje w Realm of Magic

ArtSim
    5 dni, 21 godz. temu #

Według mnie połączą wróżki z czarodziejami w tym pakiecie. Ale i tak nie kupię bo ten temat mnie nie interesuję

Evaerynth
    5 dni, 20 godz. temu #

Najbardziej zależy mi na czarodziejach i jestem pewna, że będą w tym pakiecie. No bo pakiet o magii bez czarodziejów? Na drugim miejscu zawsze lubiłam wróżki, więc byłoby fajnie, jakby też były w pakiecie.

Zabłąkana Panda
    4 dni, 4 godz. temu #

NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIE!!!!! Gdzie w tej grze jest realizm?! I teraz nie będę miał pełnej kolekcji 😀

Przeglądasz 8 postów - 1 z 8 (wszystkich: 8)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.