Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Pakiety rozgrywki Pakiet Rozgrywki z Magią

ostatnio zaktualizowano przez Mrs. Tracz 4 lata, 9 miesięcy temu
14 uczestników
17 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #68384
    Makkev
    Uczestnik

    Jak dobrze wiecie na E3 zapowiedziano nam pakiet rozgrywki z magią.  Ja myśle ze na pewno będą czarodzieje i czarownice. Może tez wróżki. A wy co myślicie ?

    #68391

    Z tego najbardziej zależy mi na czarodziejach .

    #68404
    Luna101
    Uczestnik

    Zawsze czekałam na czarownice (to jest moja ulubiona rasa w simsach?), ale dodanie wróżek i dżinów nie byłoby złym pomysłem 😉

    Czekam też na więcej ukrytych lokacji dostępnych TYLKO dla czarownic ???

    I czekam też na otoczenie nowe ?

    #68413
    April
    Uczestnik

    Chciałabym zobaczyć czarownice bo z tego co pamiętam te trójkowe nie były jakoś bardzo ciekawe. Zgadzam się z @Luna101 byłoby fajnie gdyby dodali parcele tylko dla czarownic może takie Abrakadabrowo z jedynki ?

    #68415
    Hejkasz
    Uczestnik

    Skoro magia, to bez czarnoksiężników nie ma pakietu.

    Wgl. to w tym roku dużo nadnaturalności -> Roślina z SV, Syreny z WŻ oraz czarodzieje w Realm of Magic

    #68418
    ArtSim
    Uczestnik

    Według mnie połączą wróżki z czarodziejami w tym pakiecie. Ale i tak nie kupię bo ten temat mnie nie interesuję

    #68422
    Evaerynth
    Uczestnik

    Najbardziej zależy mi na czarodziejach i jestem pewna, że będą w tym pakiecie. No bo pakiet o magii bez czarodziejów? Na drugim miejscu zawsze lubiłam wróżki, więc byłoby fajnie, jakby też były w pakiecie.

    #68728

    NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIE!!!!! Gdzie w tej grze jest realizm?! I teraz nie będę miał pełnej kolekcji 😀

    #70224
    Przemek
    Uczestnik

    Ja liczę, że dostaniemy tak dobry pakiet jakim był „TS3 Nie z tego świata”, gdzie moglibyśmy pokierować wilkołakami, wiedźmami, wróżkami itp. (lub TS Abrakadabra). 🙂 Jako miłośnik klimatu Halloween, to tego najbardziej brakuje mi w TS4. Obym się nie rozczarował… Bo odnoszę wrażenie że wszelkie dodatki do TS3 była bardziej dopracowane i rozbudowane niż do TS4. 🙁 🙁

    #70227
    Przemek
    Uczestnik

    Tak sobie pomyślałem że w temacie magii twórcy mogliby nieźle poszaleć i zrobić z niego najlepszy i najbardziej rozbudowany pakiet z TS4.
    Np:
    1) mogliby się pokusić o dodanie jakichś magicznych stworzeń dla nadnaturalnych simów:  nietoperze, jednorożce, feniksy czy gnomy (które mogły by zamieszkać w simowych domach i wspierać w codziennych pracach).

    2) oprócz czarownic, mogliby dodać wilkołaki (skoro są wampiry!). Podobała mi się ta rasa w TS3. 😀

    3) magowie mogliby mieć specjalną lokację gdzie co jakiś czas byłby organizowany zlot (ala festiwal), na którym można wymieniać się czarami, miksturami, składnikami czy kupować nowe przedmioty typu różdżka, księga zaklęć itp. 🙂

    4) tak jak w TS3 niech czarownicy mają swoje specjalne środki lokomocji typu miotła. 🙂

    Eh… Można by tak wymieniać i wymieniać pomysły na to co mogłoby się znaleźć w tym pakiecie. 😛 Mam tylko obawy że nie dostaniemy tak fajnego pakietu jak ten z TS3. 🙁

    #70229
    Anonim
    Nieaktywny

    Jak pakiet magiczny to obowiązkowo czarownice i czarodzieje – najlepiej z tabelką umiejętności do rozwoju by były jak w wampirach, na dokładkę miłe by było gdyby dali wróżki psotne i latające – mogą być bez tej tabelki jak w syrenach….

    Najlepszy by był nie pakiet rozgrywki a dodatek z światem magicznym większym niż ten z wampirów – i wszystkimi brakującymi postaciami nadnaturalnymi…..no ale to ma być pakiet wiec pewnie coś okroją ….eh

    ale z samych czarownic w pakiecie jeśli zrobią je tak jak wampiry też będę zadowolona

    #70230
    Anonim
    Nieaktywny

    @Przemek gnomy fajny pomysł  ….

    #70317
    Claymora
    Uczestnik

    A mi się marzy otoczenie, które miałoby własną historię coś w stylu pakietu SV. Mroczne, ciemne ze sporą ilością miejsca na tereny mieszkalne. NPC nadnaturalne. I jakieś fajne rodziny z ciekawą historią.

    Oczywiście doszliby czarodzieje full wypas a’la pakiet wampirów. Dobrze, gdyby to nie była tylko różdżka i możliwość użycia dwóch zaklęć. Chcę coś podobnego do czarownic z TS2, zmiana koloru skóry, możliwość zmiany w ropuchy. Złośliwości i zabawa. Kocioł, wielka księga magii, miotły, różdżki, eliksiry, magiczna kula, chowańce – do wyboru (kot, szczur, sowa). Zaklęcia potężniejsze od zmniejszenia paska z energią czy pęcherzem… bo to nudne.

    Oooo… druga strona sima, jak mroczna postać O.o pełna magii. To byłoby dobre. Całkowicie inny wygląd złego i dobrego czarodzieja.

    Wróżki i Wilkołaki mogłyby powrócić do serii.

    Ale nie wiem.. czy jak na pakiet to nie za duże wymagania…

    #70327
    Nira
    Uczestnik

    W magicznym pakiecie czarownice i czarodzieje muszą pojawić się obowiązkowo. Fajnie gdyby miały drzewko umiejętności podobne do tego, które mają wampiry oraz rangi zależne od poziomów. Liczę na jakiś magiczny świat w stylu Harrego Pottera, który będzie posiadać nowe rodzaje parcel np sklep alchemiczny, tak liczę na to, że pojawi się alchemia, ale bardziej rozbudowana niż ta z trójki. Może nawet pojawi się jakaś szkoła dla młodych czarodziejów?

    Co do innych postaci nadnaturalnych to chciałabym zobaczyć wróżki, wolkołaki i dżiny, ale nie wiem czy pojawia się akurat w tym pakiecie rozgrywki, a jeśli tak to nie będą one bardzo rozbudowane.

    #70333
    Przemek
    Uczestnik

    Mnie dziwi że twórcy kiedyś potrafili tworzyć bardziej rozbudowane i pełne smaczków pakiety. Dziś dostajemy raczej okrojone wersje tych z dawnych lat. Dajmy na to TS4 „Wampiry”, w których aż prosiło się o dodanie wilkołaków… Bo to dwie nadnaturalne rasy które zawsze ale to zawsze są ze sobą połączone (filmy, książki, komiksy itp). Dodatek byłby zdecydowanie ciekawsze, gdyby pojawiły się w nim wilkołaki, które przecież mogły prowadzić ala wojnę (np simy mogły by dołączyć do wybranej grupy i toczyć pojedynki z rasą przeciwną) z wampirami. No ale eh dostaliśmy tylko jedną rasę z naprawdę mini osiedlem. Wielka szkoda… 🙁

    Co do pakietu o magii to nie mogę się doczekać jakichś informacji. Oby twórcy nie kazali nam długo czekać i na dniach uchylili rąbka tajemnicy. 🙁

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 18)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.