Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł PanLis – Przedstawia :))

ostatnio zaktualizowano przez PanLis 4 lata, 7 miesięcy temu
6 uczestników
27 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #67946
    PanLis
    Uczestnik


    Sul sul!

    Witam was bardzo serdecznie i dziękuje z góry za odwiedziny na tej stronie forum. Chciałbym się z wami podzielić swoimi wypocinami w budowaniu tworzeniu w CAS. Będę starał się dodawać zawsze coś ciekawego i z małą historia do danego projektu. Jeżeli zaciekawi was moja twórczość zapraszam do pobierania jest z galerii Origin: karllisek jak również na jednej ze stron gdzie link będzie podany pod daną prezentacją. Nie ukrywam że uwielbiam CC, ale tylko takie które współgrają z grafiką Simsów. Więc zapewne spotkacie się z meblami, bo takich używam najwięcej w moich prezentacjach. Oczywiście jeżeli korzystacie z „książkotwarzy” to zapraszam do polubienia strony: https://www.facebook.com/Pan-Lis-2274581772599957  gdzie będę się dzielił z wami filami które publikuje na YT 🙂

    #67968
    Dana
    Uczestnik

    Bardzo fajna zapowiedź. Czekam na zdjęcia domów. Pozdrawiam. 🙂

    #67969
    PanLis
    Uczestnik

    Posiadłość Elizy i Fabiana Stawowych.
    Ciotka Eliza zawsze słynęła ze swojego gustu i upodobania do stylu kolonialnego. Masa architektów chciało podjąć się próby buowy tej niewielkiej rezydencji, jednak szybko rezygnowali. Kiedy udało się Elizie i jej mężowi znaleźć odpowiednią osobę, budynek powstał. Jednak podczas prac zginęło kilka robotników w bardzo dziwnych okolicznościach, mówi się o wybuchach a nawet czarnej magii. Jak później okazało się w śledztwie na terenie budowy w nocy był widziany młody Mortimer Ćwir. Jednak nic mu nie udowodniono. Eliza wraz ze swoim mężem wprowadzili się i wiedli ciche życie w Wierzbowej Zatoce. Nie doczekali się potomków. Dom stoi teraz na sprzedaż a że sam Mortimer podobno stara się o zakup tego domu dla Aleksandra. Czy to nie podejrzane? Może coś jest pod fundamentami rezydencji? Kto wie…

    #67974
    Kasiunia
    Uczestnik

    Ciekawa historia domu jak i dom 🙂

    #67977
    Claymora
    Uczestnik

    Uuuu historia bardzo ciekawa, pełna mroku ^^ podoba mi się.

    Jeśli chodzi o posiadłość to bardzo ładna, lubię cegłę. Nigdy jej mało! Wszystko ze sobą kontrastuje, aż mnie ciekawi jak jest w środku ;P

    #68048
    PanLis
    Uczestnik

    Kolonialna Biel nr. Katalogu #2764

    Mały kolonialny dom, wyrafinowany i snobistyczny. Czytając to, co uważasz że Ty i twoja rodzina zasługujecie na ten dom? Oczywiście bo kto jak nie wy! Bądź pierwszy, złap za telefon i zamów już teraz. Firma budowlana Goth-building czeka właśnie przy słuchawce. Trzy nieskromne sypialnie, dwie wyrafinowane łazienki, zacina toaleta, biała kuchnia z kameralnym miejscem na śniadanie, elegancka jadalnia z bogatym barkiem oraz pokój dzienny z ciepłym kominkiem.Poddasze idealne do pokoju dla służby. Ogród ze sztucznym stawem, który wygląda jak właśnie z naszego katalogu, magicznie ozdabia posiadłość. Zamów teraz! Nie pozwól naszym pracownikom liczyć sobie gadzinówek siedząc na dupie! Ty byś nie pozwolił na to w swojej firmie!

    Pragnę zaznaczyć że pierwszy raz zrobiłem cały dom bez CC i tylko z samej podstawki. Było to dla mnie wyzwaniem nie ukrywam, nie mówiąc już o braku ozdób czy też samym moveobject. Wypociny 6h ma sa kra.

    #68203
    PanLis
    Uczestnik

    Nowoczesne Niebo

    Ku pamięci, wspaniałemu mężowi, kompanowi, przyjacielowi, opiekunowi a przede wszystkim, wielkiej miłości. Pamiętam o tobie Drogi Hugo -Heather Duncan


    W razie nie powodzenia w odczytaniu zdjęć proponuje prawy przycisk myszy na zdjęcie i otworzyć w nowym oknie 🙂 Have fun!

    #68206
    Dana
    Uczestnik

    Bardzo fajne wnętrza. Mogłabym się jedynie  przyczepić do bryły, bo coś mi się zdaje, że potrafisz lepiej budować, a tu poszedłeś po najmniejszej linii oporu.  Fakt,  że można postawić gotowy klocek, wydłużyć jego ściany…tak też można… i wnętrza są wtedy bardziej ustawne… 😉

    Zdjęcia za to świetne 🙂

    #68216
    PanLis
    Uczestnik

    @Dana, dziękuje za konstruktywną uwagę, mogę jedynie się usprawiedliwić tym że na początku napisałem w historii że to przerobiony budynek. Ta mini historia zawarta jest w poście z kawiarniami. Ale zgadzam się że łatwej jest stawić klocek itp, ale z drugiej strony… Jakoś przepadam za minimalizmem i takim jak by to powiedzieć skandynawskim stylem więc jakoś taka bryła bardziej mi się podoba zawsze. A jeżeli znasz inne bryły z takiej nowoczesnej architektury to chętnie zobaczę! Serio!

    #68221
    Dana
    Uczestnik

    Hej :),

    Prostota i minimalizm nie oznacza, że bryła ma kształt klocka, myślę, że doskonale o tym wiesz, tylko chciałeś „wyłgać” się łatwizną. 😉

    Lubisz skandynawski styl ?… to polecam obejrzenie paru moich domów:

    1. Martha – http://www.thesimsresource.com/downloads/1434525

    2. Skanska loft – http://www.thesimsresource.com/downloads/1427616

    3. Imagination – http://www.thesimsresource.com/downloads/1420723

    4. Sandra – http://www.thesimsresource.com/downloads/1417458

    5. Summer snack -http://www.thesimsresource.com/downloads/1427681

    6. Eco Loft – http://www.thesimsresource.com/downloads/1415322

    7. Eco modern – http://www.thesimsresource.com/downloads/1435421

    W tym stylu zrobiłam ich dużo więcej, niektóre z nich pokażę w moim kąciku, na pewno nie będą to wszystkie, bo nie starczyłoby miejsca.

    Przepraszam za spamowanie linkami. Pozdrawiam serdecznie.

    #68226
    PanLis
    Uczestnik

    @Dana hmmm… Wszystko co prezentujesz i mi pokazałaś ma pewnie dużo odbiorców, jednak mi kompletnie te dachy np się nie podobają nie lubie takich kształtów. Zbyt ozdobione jak na minimalistyczny styl. Ale to moje zdanie. Ja je tak widzę pod względem swojej estetyki 🙂 Dlatego z tych wszystkich linków Eco Loft to był by mój jedyny wybór, ze względu na beton który jest na zewnątrz w połączeniu z drewnem, gdzie  i tak w środku wiele bym zmienił :).  Gydby gra pozwalała na wiele więcej podczas budowania robiąc półpiętra, obniżanie sufitów itp to uwierz mi to jak nazwałaś wyłgiwanie się nie miało by miejsca.

    #68239
    PanLis
    Uczestnik

    A że nie mogę edytować psota, rustykalne które prezentujesz też są ok, ale to nie do końca mój klimat zastosowanie kija zamiast podobny mało mi się podoba już bym wolał tam ustawić dach jedno spadowy o szerokości 1.

    #68264
    Dana
    Uczestnik

    Panie Lis 😉 rozumiem Cię doskonale, ja także mam dużo zastrzeżeń do trybu budowy w czwórce. A najbardziej mi brak możliwości budowania półpięter, spiralnych schodów, apartamentowców (takich, jakie były w trójce z wieloma mieszkaniami i niezależnymi rodzinami), hoteli/kurortów, etc…

    Owszem, mam bardzo dużo pobrań na moich domach (w sumie teraz prawie 5 mln.). 😉

    Tak, stosuję ozdobniki, dachy, etc…, bo buduję według ogólnie przyjętych kanonów przez TSR,  ale i także przez graczy z całego świata, więc nie jest to tylko mój wymysł. Rozumiem też doskonale, że płeć męska lubi minimalizm, lecz trzeba brać poprawkę,  że to jest gra.

    Co w realnym świecie może być genialne to niekoniecznie dobrze będzie wyglądało w grze.  A gracze chcą ciekawych domów, nie tylko fajnie wyposażonych, lecz także ciekawych brył. Klocki sami potrafią sobie zbudować. 🙂

    Masz ten komfort, że potrafisz sam sobie zbudować dom, w jakim chcesz stylu i z ozdobami lub bez.   Jednak,  jeżeli chcesz wypłynąć na szersze wody, czy to w Galerii, czy na forach międzynarodowych, to w tym momencie nie budujesz już tylko dla siebie. Warto o tym pamiętać. 🙂

    Z moją poradą zrobisz co zechcesz, dodam tylko, że budowaniem zajmuję się od 18 lat, obecnie już zawodowo, a za każdy wybudowany dom dostaję x*$…

    Widzę, że masz duży potencjał, więc warto go wykorzystać na naprawdę dobre prace.

    Pozdrawiam cieplutko. 🙂

    PS. U mnie upalnie ponad 30 stopni.

     

    #68281
    PanLis
    Uczestnik

    @Dana no widzisz! Taka prawda, zajmujesz się tym od dłuższego czasu więc wiesz więcej, chętnie bym tą wiedzę przyjął i chłonął niczym gąbka. Ale brak PW na tym forum. Wydaje mi się że nawet ja zdołał bym to jakoś ugruść na swój sposób jeżeli chodzi o budowanie dalej w mojej estetyce.  Zgadzam się że nie koniecznie będzie dobrze wyglądać w grze, czy nie zawsze spodoba się innym graczom, sam testuje na ten moment co może a co nie podobać się innym. Np ten biały dom ma u mnie więcej pobrań niż coś co budowałem z innymi dodatkami, a prawda jest taka że to prosty biały dom z kwiatkami. Manipulować ludźmi można do woli jeżeli chodzi o przedstawianie im czegoś co chcą… Muszę się tylko przełamać i postarać się budować coś więcej. naprawdę powróciłem do gry po długiej przerwie. Na początku muszę poznać co ludziom się podoba i jak ogólnie budowane są domy w 4 części gry. Więc to co wam przedstawiam to moje pierwsze kroki. Mówisz że 18 lat tym się zajmujesz… hmmm tzn że masz pewnie mniej więcej tyle lat co ja… jeżeli zaczynałaś zabawę w podstawówce 😛 ? Jeżeli mówimy o budowaniu nie tylko w simsach 😉

     

    #68449
    PanLis
    Uczestnik

    Blue Bluff – nr. katalogu #1475
    Niebieski, duży, przestronny, rodzinny i pokoleniowy. Prezentujemy Państwu posiadłość która posiada wszystkie te cechy! Jeżeli Twoi Rodzice posiadają spadek, a Ty możesz go wykorzystać na co czekasz! Ten dom to Twoje marzenie którego nikt inny nie spełni jak tylko my. Za małą opłatą, oczywiście. Cztery przestronne sypialnie które pomieszczą Ciebie  z drugą połówką, rodziców oraz wasze wspaniałe uśmiechające się i brudzące pociechy. Sala kinowa zaaranżowana w domowy sposób przestronny salon z kominkiem. Biuro w którym będziesz mógł uciec od codziennego zgiełku i zasmakować spokoju od reszty domowników (tylko jeden komplet kluczy nie zgub ich!). Jadalnie z wyjściem na zadaszony taras oraz ogród z basenem i wanna która zaspokoi romantyczne potrzeby. Poddasze z możliwością zagospodarowania w kierunku każdego marzenia. Oczywiście może też być przeznaczone na pralnie oraz pokój dla służby. Nie zwlekaj złap za telefon i korzystaj z życia w wielkim stylu.

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 28)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.