Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Galeria dzieł PanLis – Przedstawia :))

ostatnio zaktualizowano przez PanLis 4 lata, 7 miesięcy temu
6 uczestników
27 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #68495
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej! 🙂 Z przyjemnością obejrzałam Twoje prace 🙂 Bardzo lubię takie klasyczne domy i sama też często w takim stylu buduję. Tworzysz ciekawe bryły i podoba mi się jak bawisz się dachami. Wnętrza są nieprzesadzone i przestronne. Z chęcią zobaczę więcej 🙂

    #68907
    PanLis
    Uczestnik

    Monolit Architektury – nr. katalogu #247
    Prosty. Naturalny. Spokojny. Trwały. Prostota jest dla nas najważniejsza, przestrzeń i światło miałą ze sobą współgrać. Patrz. Oglądaj. Delektuj się. Naturalne materiały. Jasność kamieni. Spokój. Tak daleko od miasto. Tak blisko natury. Monolit.

    Ps. Współtwórcą opisy był młody artytsta z SimUniversity, Fabian Gżegżółka poeta…

    #68918
    bluesocks
    Uczestnik

    Naprawdę fajnie budujesz. Podobają mi się zarówno bryły jak i wystrój wnętrza. Coś czuję, że budując w najbliższym czasie dom zainspiruje się Twoimi propozycjami 🙂

    Czekam na kolejne propozycje! 🙂

    #69337
    PanLis
    Uczestnik

    @bluesocks czekam w takim razie na twój dom! Chętnie go zobaczę i oczywiście dziękuje za miłe słowa! 🙂

    #69406
    Dana
    Uczestnik

    @PanLis –  wracając do naszej starej rozmowy,  zabawę w Simsach zaczynałam, gdy byłam już pełnoletnia. 😉

    Z pokazanych przez Ciebie ostatnich domów, wpadł mi w oko dom  „Blue Bluff” . Widzę, że masz lepsza rękę do klasycznych brył i myślę, że w takim stylu powinieneś częściej budować.  Widać,  że zarówno ten dom, jak i „Kolonialna Biel”  został starannie wykonany – z przyjemnością obejrzałam oba domy, jedyny minus to stanowczo za skromnie oświetlasz wnętrza. W realnym świecie – dobrze oświetlone  wnętrze domu to podstawa, gdy przygotowujesz dom do sprzedaży, a pokazanie domu na forum to także forma „sprzedaży” :). Warto o tym pamiętać.

    Pozdrawiam. 🙂

    #70144
    PanLis
    Uczestnik

    Countess’s Residence – nr. katalogu #667

    Jeżeli nie straszne Ci pławienie się w luksusie nad brzegiem morza, wspaniałe widoki. Spokojny i wyrafinowany ogród w stylu francuskim jak i ociekające złotem wnętrza. Wspaniale trafiłeś oglądając ten katalog i zatrzymując się na tej stronie.  Jeżeli nie chcesz przebywać między plebsem w miejscowych kurortach spa ten dom wyposażony jest we własne odmładzające źródła odnowy biologicznej, dodatkowo sala balowa która może zostać zaaranżowana na potrzeby koncertów pianistycznych. Obszerny salon, idealny na spotkania przy herbacie i ciasteczkach o godzinie 17. Powierzchnia na użytek dżentelmenów, która swoimi naturalnymi kolorami idealnie dopasowuje się do zapachu cygar i szlachetnych trunków. Dom posiada miejsce dla służby, gdzie po ciężkim dniu usługiwania właścicielom mogą odpocząć. Kwota to jedyne 750 000 simelonów. Skoro takie grosze to nie majątek wyślij swojego prawnika do nas już teraz abyśmy z uniżeniem mogli oddać tą rezydencje w twoje wspaniałe ręce.

    #70235
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Prawdziwa rezydencja 🙂 Zawsze podziwiam jak ktoś buduje coś tak ogromnego, ja się zmęczę przy starterze nawet 🙂 Podobają mi się te wszystkie detale, a ogród wygląda imponująco. Wnętrza luksusowe, prawie królewskie, świetnie pasują do całości.

    #70237
    Claymora
    Uczestnik

    Piękna posiadłość, godna prezentowania w magazynie dla miliarderów.

    Bardzo w moim guście xD Przepych wylewa się bokami.

    #70242
    PanLis
    Uczestnik

    @Dzidziak86 jednak masz duże grono widzów w galerii którym bardzo podobają się twoje prace, więc te zmęczenie przy starterze widocznie się opłaca! Byłem widziałem!


    @Claymora
    Jak sam opis wskazuje właśnie na tej stornie magazynu się znalazłaś ;)))

    #70244
    Claymora
    Uczestnik

    ok. Mój prawnik już jest w drodze xD

    #71028
    PanLis
    Uczestnik

    Kwiaciarnia Drewniana Donica
    Dostępna w galerii pod nazwą: Flower shop – Wooden Pot

    Na moim profilu: karllisek

     

    #71041
    Claymora
    Uczestnik

    Bardzo fajnie się prezentuje. Ciekawym pomysłem jest lokum na piętrze ^^ nie trzeba wracać do domu. Praca na dosłownie pełen etat.

    #73942
    PanLis
    Uczestnik

    Kuchnia w  lofcie 😉 (jeżeli można tak to opisać)

Oglądasz 13 wpisów - 16 z 28 (wszystkich: 28)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.