Strona Glówna Fora THE SIMS 4 Problemy techniczne PROBLEM Z ZAPISEM STANU GRY

ostatnio zaktualizowano przez Hiruko 5 lat, 5 miesięcy temu
6 uczestników
16 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #60608
    Reymontt
    Uczestnik

    Witam

    tego jeszcze nie było! Posiadam wersję cyfrową the sims 4 i teraz gdy próbuję wczytać zapisany stan gry wyskakuje mi info, że w stacji nie ma dysku! (pełen komunikat brzmi: ,,włóż dysk do stacji/Device/Harddisk6/DR6″). Początkowo myślałem, że to pewnie przez jakiegoś poważnego wirusa, ale zrobiłem skanowanie (całego komputera trwające kilka godzin)moim zakupionym antywirusem i po wykluczeniu kilku problemów nadal wywala mi info o braku dysku… Chyba wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, by odpuścić sobie tą grę… Czy ktoś z was miał podobny problem, bo już chyba wyczerpałem wszystkie możliwe formy pomocy?

    #60674
    Hiruko
    Uczestnik

    Mówisz, że problemy zaczęły się po aktualizacji? Niedługo miała być kolejna, może warto się na razie wstrzymać i poczekać na nią oraz odzew z działu tech?

    Co do zawieszania się gry i problemów z zapisem… Sprawdź, jakie masz uruchomione procesy i powyłączaj, co wiesz, że nie jest Ci potrzebne, pozamykaj chroma i inne ramo-żerne programy/aplikacje, z których nie musisz korzystać, spróbuj grać offline (wtedy możesz też spróbować bez antywirusa) – generalnie odciąż CPU i RAM, kontroluj temperaturę (tu też warto ogarnąć wentylację oraz wymienić pastę na świeżą, po wyczyszczeniu powierzchni), sprawdź w nvidia geforce experience czy ustawienia dla ts4 są optymalne (jak tak to zmień lub wyłącz, jak nie to ustaw automatycznie). Podobne problemy miałam z różnymi tytułami (w tym TS), któreś z tych rozwiązań, niekiedy w pewnych zestawach, zawsze pomagały.

Oglądasz 2 wpisy - 16 z 17 (wszystkich: 17)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.