Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #14

ostatnio zaktualizowano przez Juliet 4 lata, 8 miesięcy temu
9 uczestników
32 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #70996
    Claymora
    Uczestnik

    Nola no patrz xD Dopiero jak napisałaś zauważyłam hehe

    #71034
    Ginewra
    Uczestnik

    @PanLis -ie, zedytuj sobie post, bo regulamin jasno ustala:

    Zdjęcie nie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

    Kolaże mogą być tylko przy simach 🙂

     

    Za to widzę, że ozdobne ramki się przyjmują 😀

    #71037
    nolcanol
    Uczestnik

    Ginewra o tym samym pomyślałam i chciałabym jednak widzieć tu te zdjęcia większe 😀 A ramki chyba mogą być, bo można edytować zdjęcia w programie graficznym byle nie jakoś ambitnie 😀 Ale może niech dzidziak86 się wypowie odnośnie ramek 😛

    #71042
    PanLis
    Uczestnik

    Nie moge już edytować co teraz ?

    #71043
    PanLis
    Uczestnik

    Przepraszam że nie zauważyłem zasad heh… myślałem że są takie jak zawsze  😛  Ale tak wrzuciłem mam nadzieje że jest ok ramka to nie jest jakiś duża rzecz a nie mam już zdjęć bez tej ramki. Więc na przyszłość będę pamiętał. 🙂

    #71044
    bluesocks
    Uczestnik

    Kurcze ale świetnie budujecie! Nawet nie mam co próbować z Wami realizować z moją „kwiaciarnią”. Trzymam za Was kciuki 🙂

    #71046
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Ramki mogą być 😉 @panlis usunę w takim razie te pierwsze zgłoszenie 🙂

     

    Dodam jeszcze, że przepiękne te Wasze kwiaciarnie 🙂 Z przyjemnością oglądam fotki, tak pełne kolorów i kwiatów, super ?

    #71051
    Ginewra
    Uczestnik

    @nolcanol – od początku remontów stosowałam ramki i nikt mnie nie zbeształ, nawet jak Karol jeszcze konkursy prowadził 😉 Więc spokojnie to się zamyka w „edycji w programie graficznym”.

     


    @bluesocks
    – mam takie same zdanie i już po pierwszej kwiaciarni stwierdziłam, że z tej mąki nie będzie konkurencji 😀

    #71066
    nolcanol
    Uczestnik

    bluesocks, Ginewra nie możecie tak myśleć, każdy ma swój unikalny styl tworzenia wszystkiego i każda praca jest na swój sposób świetna 🙂

    #71071
    Ginewra
    Uczestnik

    @nolcanol – a czasem trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść, by mieć pomysły na nowe wyzwania! 😀

    #71078
    Juliet
    Uczestnik

    No to teraz przyszła pora na moją kwiaciarnię ? Jest ona dosyć chaotyczna, ale zapewniam, że jeśli wasi Simowie będą chcieli znaleźć coś konkretnego, na pewno będą wiedzieli gdzie to leży. ?

    Właścicielami kwiaciarni są państwo Stokrotka. Pan Artur, który poświęcił całe swoje życie na zgłębianiu tajemnic układania kompozycji z kwiatów, oraz jego żona Romilda. Romilda posiada niesamowitą zdolność wciskania klientom niepotrzebnych rzeczy, także biznes kwitnie. Państwo Stokrotka mają jeszcze małą córeczkę – Klementynę.

    Dodam jeszcze tylko, że rodzina zrobiona jest z samej podstawki i jeżeli ktoś jest chętny, to jest w galerii. Mój nick: kittycatson

     

    A teraz przejdźmy do kwiaciarni.

    Najpierw małe słówko na wprowadzenie: Kwiaciarnia ,,4 pory roku” (znana w galerii jako 'Florists ,,4 seasons”’) została zaprojektowana z myślą o Simach, którzy są inni niż pozostali Simowie. No bo przyznajcie, czy nigdy nie zdarzyło wam się, aby wasz podopieczny potrzebował choinkę w samym środku lata? Albo  Halloween’owe dekoracje w okolicy Wielkanocy? Nie? Nic nie szkodzi. Z pomocą przychodzi kwiaciarnia państwa Stokrotka. Jest ona podzielona na strefy. Każda odpowiada innej porze roku. Co miesiące następuje wielkie przemeblowanie kwiaciarni. Najwięcej miejsca zajmuje zawsze strefa, która odpowiada aktualnie panującej porze roku. A teraz zdjęcie kwiaciarni z przodu i z lotu ptaka.

    Jak możecie zauważyć obok kwiaciarni stoi mały domek. Jest to oczywiście mieszkanie właścicieli.

    A teraz sama kwiaciarnia.

    W tej nietypowej kwiaciarni można znaleźć nie tylko kwiaty, ale także inne przydatne rzeczy na daną porę roku.

    Gdy wejdziemy do środka kwiaciarnia prezentuje się następująco. Jako że plan budynku umieściłam na górze, postanowiłam że pokażę każdą strefę oddzielnie, bez zbędnego przechodzenia pomiędzy stoiskami.

    Jesień:

    Prz jesiennym stoisku oprócz kwiatów znajdziemy bogatą kolekcję dyni, lampy ozdobne, stracha na wróble oraz wiele ozdób na drzwi i okna.

     

    Zima:

    To stoisko obfituje w klimatyczne kwiaty i wiązanki. Znajdują się tu dwie choinki, prezenty, łopaty do odśnieżania, dekoracje przed dom oraz na drzwi i okna.

     

    Lato:

    Tutaj mamy roślinność pustynną. Można tu kupić (oczywiście) ozdoby w kolorach lata, wiadra na balony z wodą i leżaki.

     

    No i przyszedł czas na wiosnę:

    Ta strefa obfituje w największą kolekcję kwiatów i małych krzewów. Obecne są różnego rodzaju dekoracje, poczynając od tych naściennych, a kończąc na plecionych tackach i kartkach okolicznościowych.

     

    Kwiaciarnia zawiera też niewielką strefę ślubną, przy której para młoda lub jej goście mogą dokupić niezbędne przybory.

     

    A jako, że w Wierzbowej Zatoczce panuje teraz wiosna, państwo Stokrotka postanowili stworzyć także stoisko w klimacie nadchodzącego Święta Miłości.

    Jeszcze tylko szybki rzut oka na kasę i przechodzimy na dwór (tak, na dworze też można coś kupić).

     

    A teraz kilka zdjęć ze stoisk na świeżym powietrzu:

    To już koniec przeglądu kwiaciarni państwa Stokrotka. Mam nadzieję, że komuś się spodobała. Można ją znaleźć w galerii pod moim nickiem kittycatson. Na mnie już pora także dagg dagg!

    #71090
    bluesocks
    Uczestnik

    @nolcanol tak to prawda jednak zawsze więcej frajdy sprawia gdy czuć dumę z własnej budowli 😀 O ile podobają mi się co do zasad wnętrza jakie tworzę tak sama bryła budowli jest na mocne 1 gdy widzę te wszystkie piękne prace 😀 Kto wie może kiedyś powróci edycja gdzie mamy konkretną parcele zmienić, wtedy z pewnością ja i moje „dzieła” będziemy próbować z Wami konkurować 😀

    #71105
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Trudno mi znaleźć słowa zachwytu, więc napiszę, że każda kwiaciarnia jest przepiękna i wyjątkowa! Dzięki wielkie wszystkim za udział! 🙂

     

    Zwycięzcą w tej edycji zostaje @nolcanol! Gratulacje 🙂

    #71106
    ArtSim
    Uczestnik

    Gratulację!

    #71109
    Claymora
    Uczestnik

    Gratulacje!! <strzela fajerwerkami>

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 33)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.