Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #16

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 4 lata, 8 miesięcy temu
8 uczestników
15 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #72275
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Tak myślałam nad kolejnym tematem wyzwania i wymyśliłam 🙂 Każdy z nas ma ulubiony film albo serial, co Wy na to, żeby w tym tygodniu odtworzyć dom, pokój, mieszkanie z Waszego ulubionego? Jakbym mogła wziąć udział to stworzyłabym jakieś mieszkanie z Przyjaciół, piwnicę Erica Formana z Różowych Lat 70tych albo pokój z Big Bang Theory 😉 Tak sobie myślę, że co powiecie na to, żebym wzięła udział tak tylko dla zabawy? 😉 W każdym razie dajcie znać jaki film albo serial wybraliście, może odkryjemy coś ciekawego. Jak macie dodatkowe pytania to śmiało pytajcie 🙂 Zwycięzca otrzyma 295 monet i odznakę „Remont tygodnia”. Czas do środy 7 sierpnia.  Już tradycyjnie dla każdego, kto zdecyduje się pochwalić pracą w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet 😉 Pozdrowienia i dobrej zabawy! 🙂

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z serii The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

     

    #72276
    ArtSim
    Uczestnik

    U mnie są takie opcję:

    • Pokój w którym bada się kości ofiar morderstwa z serialu „kości”
    • To samo z serialu „CSI kryminalne zagadki Nowego Jorku”
    • Albo coś mi wpadnie do głowy. Pewnie będzie sypialnia z Harrego Pottera

    A mi nie przeszkadza twój udział, a nawet zachwyca mnie że chcesz?

    #72277
    PanLis
    Uczestnik

    oooooO!!!! TAK! czekałem na to!

     

    #72278
    PanLis
    Uczestnik

    Na twój udział również 😉

     

    #72280
    bluesocks
    Uczestnik

    Jestem za Twoim udziałem! 🙂 Mimo braku zdolności sama chętnie wrzucę, swoje pomieszczenie. Ciekawe czy ktoś zgadnie skąd pochodzi 🙂

    #72337
    nolcanol
    Uczestnik

    Ja mam dwa typy 😀

    #72433
    nolcanol
    Uczestnik

    Wybrałam „Dom nad jeziorem” 🙂

    Jednak tutaj jest w formie domku nad oceanem 😀

    Galeria

     

     

    Piękny gif w moich „cosiach” 🙂

    #72450
    Dana
    Uczestnik

    To może dla odmiany z filmu  „Piraci z Karaibów” :

    „Lady Washington”

    W kąciku: https://sims.arhn.eu/forum/topic/danuta-architecture/page/2/#post-72448

    Na TSR: http://www.thesimsresource.com/downloads/1438511

    Bonus i link do Galerii – rodzina piratów : Pirates of the Caribbean

    #72509
    Ginewra
    Uczestnik

    Macie dziwną definicję „pokoju” 😀

    #72521
    Dana
    Uczestnik

    Ginewra , no nie wiem, chyba, że faktycznie dopadł mnie wtórny analfabetyzm… hmm, na wszelki wypadek zacytuję co napisała wyżej  dzidziak86  :  „Każdy z nas ma ulubiony film albo serial, co Wy na to, żeby w tym tygodniu odtworzyć dom, pokój, mieszkanie z Waszego ulubionego?”  – specjalnie wytłuściłam tylko te trzy słowa, żebyś mogla wygodnie przeczytać. 😉

    Pozdrawiam serdecznie. 🙂

    #72522
    Ginewra
    Uczestnik

    Pewnie jakiś chochlik coś dopisał w międzyczasie 😀

    #72632
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej wszystkim! W tym wyzwaniu nie było dokładnie sprecyzowane czy ma to być pokój, mieszkanie czy dom. Wszystko zależy od tego jaki film czy serial wybierzecie. Niestety ja przeceniłam swój wolny czas, więc nie skończyłam, a próbowałam odtworzyć mieszkanie z Przyjaciół. Jak będę mieć dostęp do gry to może jeszcze do tego wrócę 😉 Pozdrowienia!

    #73128
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hej! Jak ktoś ma ochotę jeszcze wziąć udział to czas jest do środy 21 sierpnia. Wtedy będą wyniki i zaczniemy wyzwanie z Simem Tygodnia. Przepraszam wszystkich za opóźnienia. Jak coś to już jestem i jak macie jakieś pytania bądź cokolwiek dajcie mi znać 😉 W związku z poślizgiem chciałabym Wam to jakoś wynagrodzić, dlatego tak jak w Zdjęciu tygodnia i tutaj potrajam monety, dlatego zwycięzca otrzyma 885 monet, a każdy kto weźmie udział otrzyma 315 monet, jeśli ktoś wrzucił w tym czasie swoją pracę do Galerii dzieł też potrajam monety 😉 Dziękuję za Waszą cierpliwość i wyrozumiałość! Pozdrowienia i super weekendu! 🙂

    #73278
    Juliet
    Uczestnik

    Sul sul!

    Teraz przyszła kolej na moją pracę. Jest to Rivendell znane z ,,Hobbita” i ,,Władcy Pierścieni”. Budowę siedziby Elronda skończyłam kilka dni po planowanym terminie, ale że @dzidziak86 przedłużyła termin (z czego ogromnie się cieszę ?) mogę wstawić moją pracę.

    Małe miasteczko dzieli się na dwie części: dom Elronda i Arweny, oraz pokoje dla służby, gości i innych mieszkających tu elfów.

    Tutaj część zamieszkiwana przez Elronda i jego córkę:

    A teraz kilka zdjęć z małego miasteczka:

    I na sam koniec zdjęcia z ogrodu:

    Mam nadzieję, że moja wersja Rivendell wam się podoba ?

    #73410
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję wszystkim za udział! Każda praca jest zjawiskowa! Zwycięzcą zostaje @Dana(Danuta720-TSR, AHQ)! Gratulacje 🙂

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 16)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.