Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #17

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 4 lata, 7 miesięcy temu
6 uczestników
23 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73745
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 Skoro przypadają 5 urodziny The Sims 4 to mam taki pomysł. Stwórzcie dowolny pokój / pomieszczenie 🙂 Nie no, tak łatwo nie będzie 😉 Kolor przewodni – zielony, dużo zieleni, mnóstwo zieleni, ale to jeszcze nie koniec! W pokoju/pomieszczeniu musi znajdować się 5 plumbobów 😉 Pokażcie wszystkie na zdjęciach! Zwycięzca otrzyma 295 monet i odznakę ?Remont tygodnia?. Czas do środy 4 września.  Już tradycyjnie dla każdego, kto zdecyduje się pochwalić pracą w swoim temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet ? Pozdrowienia i dobrej zabawy! ?

     

    • Zdjęcia muszą pochodzić z serii The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną liczbę zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( włosy, meble itp. )
    • Można używać kodów, pomniejszania i powiększania obiektów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się na fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę Mistrz budownictwa
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 295 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 105 monet
    • Zdjęcia mogą być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #73746
    ArtSim
    Uczestnik

    Jak plumbobów? Chodzi ci o te z edycji specjalnej? Bo ja ich nie mam. Ale mam pewien pomysł jak to zrobić!

    #73748
    Michael
    Uczestnik

    @ArtSim Raczej chodzi o jakiekolwiek rzeczy, które mają grafikę plumboba 🙂

    #73751
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Plumboby znajdziecie już w podstawce i nie trzeba żadnych specjalnych edycji 😉

    #73753
    Ginewra
    Uczestnik

    Ale jak to „pokażcie je na zdjęciach”? Może zrobimy sobie przy okazji zabawę pt. „Znajdź wszystkie moje plumboby”? Więc może zrobimy zdjęcia tak, żeby diamenciki nie były na pierwszym planie, tylko gdzieś po kątach poukrywane, ale jednak widoczne? I reszta szuka 😀

    #73755
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Mówiłam już, żebyście mi dziwnych pomysłów nie podsuwali 😉 Ja nie mam nic przeciwko poszukiwaniu plumbobów 😉

    #73757
    ArtSim
    Uczestnik

    No to super!

    #73758
    dzidziak86
    Opiekun forum

    @Ginewra tak sobie myślę i widzę, że wczoraj nie napisałam tego, że to fantastyczny pomysł z tym poszukiwaniem plumboba 😉 Oczywiscie to zabawa dla chętnych, jak nie macie ochoty ukrywać to nie ma sprawy 😉 Pozdrowienia i udanego dnia wszystkim! 🙂

    #73767
    Evaerynth
    Uczestnik

    Dużo zieleni? Ode mnie w takim razie tajemniczy, wewnętrzny ogród. 😉

    #73842
    ArtSim
    Uczestnik

    Sul Sul!

    Z okazji 5 lat naszej przygody z budownictwem w naszej siedzibie ArtSim sp.oz . zbudowaliśmy sobie pokój gdzie spędzamy czas między Zamówieniami.

     

    Gdy wchodzimy do pokoju mamy miejsce do oglądana telewizji. Mamy także manekiny z koszulkami naszej firmy i widok na bambusy. Są jeszcze schody ale dokąd prowadzą powiemy później

    Przechodzimy do kolejnej części która jest za kawałkiem ściany. Mamy tam piłkarzyki , stół do gier ,automat do gier , bibliotekę , komputer gdzie dostajemy zgłoszenia i jeszcze jednego manekina.

    Oto ściana z plakatami. Może i ty widzisz tu harmider ale my tu widzimy siebie. Każdy z nas dał coś od siebie w formie takiego plakatu.

    Czas przejść na górę. Mamy tam kuchnie z jadalnią. I oczywiście żeby nie było pustych ścian ,mamy obraz psów grających w lamę.

    https://i.imgur.com/pNtq6v1.png

    Mamy nadzieję że nasz nowe miejsce pracy się wam spodoba:) Kto znalazł wszystkie  6 plumbobów. Szósty na zaczynający się 6 rok 😉

    Dag dag!

    #73951
    Ginewra
    Uczestnik

    Widzę, że ludziom średnio chce się szukać plumbobów 🙁

    U @Evaerynth zagadka jest prosta – wszystkie plumboby są lampami i są pokazane już na pierwszych dwóch miejscach.

    @Artsim za to pojechał z tematem, bo plumbobów jest więcej niż 6 🙂

    1 – oczywiście ogromny, leżący plumbob z lamp ściennych

    2 i 3 – na plakatach, na ścianie „plakatowej” 🙂

    4, 5 i 6 – na manekinie ubranego w białą bluzkę z 3 plumbobami, zielone spodnie i buty na koturnie.

    7, 8 (a nawet 9 i 10, jak się ciuch zna) – na kolejnym manekinie w zielonym podkoszulku, białych spodniach (?) i skarpetach (?) i w zielonych butach. Ta bluzka ma dwa widoczne plumboby, a wszystkich ma cztery po tej stronie (kolejne cztery są na plecach, jeśli dobrze pamiętam 😉 )

    A teraz oddajmy głos popularnej Simstuberce!

    Cześć wszystkim, z tej strony Laila Beauty! W dzisiejszym odcinku odwiedzimy słynny Zielony Butik, który, jak wszystkim zapewne wiadomo, jest aktualnie zamknięty na czas przyszłego remontu. Jednakże dzięki uprzejmości syna właściciela, będziemy mogli nie tylko kuknąć…

    Przez jedną szybę…

    I przez drugą, ale także zajrzeć do środka!

    I spojrzeć w lewo…

    I w prawo…

    Oraz bliżej przyjrzeć się najważniejszej ścianie tego sklepu! To dzięki niej Butik stał się taki sławny. A wiecie dzięki komu ta ściana powstała?

    Dzięki determinacji mojego uprzejmego towarzysza! To właśnie on zjeździł Simlandię wzdłuż i wszerz, żeby zdobyć te wszystkie autografy. Wiecie, że udało mu się nawet przyłapać Ginewrę na jedzeniu burgerów?! Sama widziałam dowody! Ale wracając do tematu filmiku…

    Spójrzmy jeszcze na zaplecze, gdzie znajdują się przebieralnie.

    Mam nadzieję, że wycieczka się spodobała, bo, jak stali widzowie zapewne wiedzą, jest to mój ulubiony butik, w którym często dokonuję zakupów. Ba, dzięki temu, że jestem stałą klientką, mogłam dzisiaj tutaj być! Kiedy następnym razem wejdę do tego sklepu, pewnie go nie rozpoznam. Nowy inwestor zażyczył sobie zmiany kolorystycznej – teraz wszystko co białe, ma być zastąpione niebieskim kolorem – od podłogi, przez meble, po manekiny.  Mam nadzieję, że ta zmiana wyjdzie temu miejscu tylko na lepsze!

    I to by było na tyle! Subskrybujcie kanał, lajkujcie filmy i zostawiajcie komentarze! Do następnego razu, cześć!

    #73956
    ArtSim
    Uczestnik

    Miało być sześć, uznałem że nie ma sensu to dawać pod uwagę bo są takie małe. Zbliżenie zrobiłem tylko po to by odwrócić uwagę od plumbobów na koszulce Pani manekin. ?

    Ty swoje @ginewra bardzo dobrze schowałaś . Tak dobrze że na razie widzę tylko trze:

    1. Ułożony z autografów
    2. To samo zdjęcie co z autografami, na blacie po prawej stoi plumbob
    3. Naszyjnik manekina ze 5 zdjęcia

    Edit: znalazłem pozostałą 2. Potwierdź proszę bo nie jestem pewien. 4 i 5 to dywaniki pod drzewkami po obu stronach przebieralni

    #73966
    Ginewra
    Uczestnik

    Bardzo dobrze @Artsim ! Wszystkie poprawne 🙂
    Naszyjnik specjalnie zrobiłam zielony, żeby nikt się nie czepiał, że to zwykły romb jest. Z dywanikami już ryzykowałam, dlatego też wybrałam im mocno odcinający się kolor. Cieszę się, że ktoś pomyślał tak samo jak ja 😀

     

    Tak w ogóle to miał to być „Butik pod Plumbobem” i zamiast diamentu z autografów miał stać ogromny plumbob 🙂 Potem koncepcja się zmieniła, a lampa wylądowała na blacie 🙂

    #73992
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    Lubię odważne podejście do wyzwań ^^

    Dlatego postanowiłam stworzyć „Green Paradise” czyli nie co innego jak zieloną łazienkę. A co! Powaga niewskazana xD

     

     

    Nie ma to jak mieć zwariowane podejście do tzw kibelka. Sama osobiście chętnie korzystałabym mimo, że zieleni nie znoszę. Relaks jak się patrzy!

    Dagg dagg!

    #73994
    ArtSim
    Uczestnik

    W jednej części pokoju @claymora są wszystkie: 3 we krzakach, jeden na obrazie i jeden jako dywan

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 24)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.