Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #17

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 4 lata, 7 miesięcy temu
6 uczestników
23 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #74013
    Ginewra
    Uczestnik

    @Artsim – widok z góry wskazuje na to, że już 6 jest w krzakach 😀 Jeden jako obraz za wanną i za szkłem, jeden (też jako obraz) przy stołku do medytacji. @Claymora zaszalała z plumbobami 😀

    Tego jako dywana nie widzę… jeśli to ten pod stołeczkiem, to to jest raczej kwadrat, a rybie oko zrobiło z niego romb – widać to dokładnie na rzucie z góry 🙂

     

    Łazienka zacna, nie ma co 😀

    #74014
    Claymora
    Uczestnik

    Plumbobciki !!! wszędzie plumbobciki xD

    I tak! kryształków jest spokojnie emmm… z : 6 lampek, dwa obrazy i jeden dywan, dodatkowo światełka – 2 zestawy na ścianie przy drzwiach (widoczne na 4 zdjęciu).

    Dywan jest przy samym wejściu ^^ Obraz za ścianą wody przy wannie, drugi znajduje się w kąciku medytacyjnym. A lampeczki no widać, że są w roślinkach – w dwóch kącikach.

    #74023
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Szukałam tych plumbobów i naprawdę świetnie je ukryliście, miałam kłopoty z odnalezieniem 🙂 Wszystkie prace są fantastyczne, zresztą jak zawsze i bardzo się cieszę z tylu zgłoszeń 🙂 Dzięki wielkie ?

     

    Zwycięzcą zostaje @Ginewra! Gratulacje! Dajcie znać kto wrzucił pokój do galerii to chętnie polecę do Maxisa 😉

    #74024
    ArtSim
    Uczestnik

    O ,jak tak to wrzucam do galerii! Gratulację. A i @ginewra czy wrzucisz do galerii. Po twoje zakończenie wpisu mnie zainspirowała?

    #74026
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Oki, tylko nie zapomnijcie o tagu #forumDS  albo #remonttygodnia, żebym mogła znaleźć prace 😉 I musi być udostępniony jako pokój, nie jako parcela 😉

    #74036
    Ginewra
    Uczestnik

    Ooo… Skoro jako pokój, to będzie łatwiej. Już się bałam, że całe zewnętrze będę musiała dobudować 😀

     

    @ArtSim – nie będzie ci przeszkadzać, że to sam pokój będzie? Ja sama wyobrażałam sobie ten butik jako jeden z wielu sklepów w galerii handlowej, więc na zewnątrz jest tylko biały korytarz (choć powinny być inne witryny, tylko parcela była za mała 😛 )

    Dzięki za gratulacje 😉


    @Dzidziak86
    – dam znać, jak udostępnię. Jak nie dziś, to jutro 🙂 Internet mi coś kiepsko działa, a skoro ma aktualizację TS4 pobrać, to może to „troszeczku” potrwać.

    #74040
    Claymora
    Uczestnik

    Gratulację !!!

    #74041
    ArtSim
    Uczestnik

    Udostępnione jako „get celebration 5 years!” z tagiem #forumDS

    #74163
    Ginewra
    Uczestnik

    @Claymora – dziękuję 🙂

    @Dzidziak86
    – pokój udostępniony, nazwa to „Zielony Butik” i „The Green Boutique”. Użyłam takich tagów: #remonttygodnia #dotsim #forumDS #Ginewra #5years , a moja nazwa użytkownika (GinewraG) jest ci chyba znana, bo mam komentarze od ciebie 🙂 Dziękuję za nie.
    @ArtSim – pokój udostępniony 🙂 Pochwal się tym, co zrobisz z moim butikiem, bo mnie zaintrygowałeś 😀 Opis był taki, a nie inny, bo odniosłam się do przemiany TS po pięciu latach, dlatego do tej pory był biało-zielony, a po remoncie ma być niebiesko-zielony. Ciekawa jestem, czy też tak pomyślałeś, czy kompletnie gdzie indziej twoje myśli popłynęły.

Oglądasz 9 wpisów - 16 z 24 (wszystkich: 24)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.