Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #20

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 4 lata, 6 miesięcy temu
4 uczestników
18 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #75499
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra ja oczywiście jestem idiotą i nie rozumiem o który dach chodzi, możesz powiedzieć? ? a ściana wewnątrz w holu?

    #75501
    Ginewra
    Uczestnik

    E tam od razu idiotą, ja pewnie nieporadnie tłumaczę 😀

    Front domu, z zewnątrz, połączenie ścian parteru i pierwszego piętra – pod oknami nie masz kawałka dachu, a dach ci wystaje poza bryłę budynku. Ja, jak tak miałam (dach wystający poza budynek), to kawałek dachu wychodził ze ściany spod okna i kończył się na równi z resztą dachu. Dlatego musiałam zrobić krótszy dach, kończący się razem z bryłą budynku – wtedy tego wystającego kawałka nie było.

    #75507
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra pewnie piętro nie jest pomieszczeniem. Czy jak jest któryś dach i jest jednocześnie ścianą wenątrz to dałaś tam normalną ścianę? Jeśli ty też nie rozumiesz pytania to udostępnij dom w galerii i sam sprawdzę?

    #75512
    Ginewra
    Uczestnik

    Właśnie robiłam z nich pomieszczenia – z czterech ścian się składa i normalnie się zachowuje z kładzeniem podłóg i tapet… Ale wiesz co? Jeszcze to sprawdzę, bo może dach położyłam zanim zrobiłam pomieszczenie (bo najpierw stały tam tylko 3 ściany)… Dzięki za wskazówkę 🙂

Oglądasz 4 wpisy - 16 z 19 (wszystkich: 19)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.