Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Remont tygodnia #5

ostatnio zaktualizowano przez ArtSim 5 lat temu
7 uczestników
20 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #66043
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia! Fantastyczne prace 🙂

     

    Zwycięzcą w tej edycji zostaje @Ginewra! Gratulacje 🙂

    #66047
    Ginewra
    Uczestnik

    Dziękuję @dzidziak86 🙂

    Co do pomysłu z udostępnianiem w Galerii – jest bardzo dobry, ale ograniczający – jeśli dobrze kojarzę, to galeria jest 13+? Albo 16+? Chyba, że źle kojarzę, no to nie ma problemu 🙂

     

    @ArtSim – nic ci nie da mój nick z Origin, bo mam udostępnioną tylko Ginewrę, która miała mi posłużyć za avatar, a nadal mam problemy z jego zmianą 😉 Ale spokojnie, droczę się. Myślałam, żeby udostępnić te moje remonty, więc teraz dałeś mi dodatkowego kopa, by je szybciej udostępnić 🙂 Postaram się do końca tygodnia to zrobić – wiesz, muszę nad opisami się zastanowić 😉 A nick na Origin mam bardzo, hehe, ORIGINalny: GinewraG. Jak do niedzieli nie udostępnię, to mnie dręcz świątecznie 🙂

    #66109
    Ginewra
    Uczestnik

    @artsim – nie wiem, czy to ty mnie obserwujesz (bo jakiś anonim mi wpadł 😉 ), czy nie, ale jak coś, to dom Pancakes jest udostępniony 🙂

    #66112
    bluesocks
    Uczestnik

    Gratuluje wszystkim podjęcia wyzwania oraz zwyciężcy !


    @Ginewra
    za każdym razem jak widzę nowy temat remontu czekam na Twoje prace! Są naprawdę GENIALNE! Dom z tego konkursu jest po prostu moim marzeniem dla moich rodzin! 😀 Pozdrawiam Cie bardzo serdecznie i czekam na kolejne prace!

    #66136
    Ginewra
    Uczestnik

    Wow, aż zaniemówiłam… Dzięki wielkie!

    Jak coś, to wszystkie remonty, które robiłam, są udostępnione w mojej galerii. Zawsze można szukać pod #remonttygodnia, albo pod #ginewra – oba hasztagi będę zawsze dodawać. Jest jeszcze #dotsim, ale obawiam się, że tam będzie więcej prac i moje mogą zaginąć. W przyszłości, jak założę tutaj temat ze swoimi remontami, to będę dodawać linki bezpośrednie. Jest tylko problem z dworem ćwirów – gra twierdzi, że są tam obiekty zmodyfikowane, a ja takich nie posiadam, więc i wrzucić do domu nie mogłam. Musiałam z kodami przekombinować, czy coś…

    #66137
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra dzięki za udostępnienie domów i tak,  to ja cię obserwuje?

Oglądasz 6 wpisów - 16 z 21 (wszystkich: 21)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.