Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #4

ostatnio zaktualizowano przez Claymora 4 lata, 9 miesięcy temu
4 uczestników
12 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #71108
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! 🙂 W tym tygodniu Waszym zadaniem będzie stworzyć wschodzącą gwiazdę kina, Elwirę 😉 Swoje zgłoszenia możecie wrzucać do środy 17 lipca. Zwycięzca otrzyma odznakę „Twórca tygodnia” i 195 monet, a każdy z uczestników zgarnie 95 monet. Tradycyjnie dla tych, którzy zdecydują się pokazać swoje prace w temacie w Galerii dzieł dodatkowe 50 monet. Te monety do rozdania tylko jeśli wrzucicie swoją simkę w czasie trwania wyzwania.

     

    Historia: Elwira od lat próbowała przebić się w świecie filmowym. Do tej pory występowała tylko w reklamach albo grała epizodyczne rólki w serialach. Została w końcu zauważona przez znanego reżysera i dostała główną rolę w filmie Piraci z Sulani: Skrzynia Skarbów. Film został nominowany do wielu prestiżowych nagród, a Elwira stała się ulubienicą paparazzi, więc postanowiła całkowicie zmienić styl. Przed nią również pierwsza ceremonia wręczania nagród, więc musi znaleźć na tę okazję obłędną suknię. Mam nadzieję, że pomożecie Elwirze w metamorfozie i w poszukiwaniu odpowiedniej kreacji na ten wyjątkowy wieczór 😉

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
    • Można używać kodów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma odznakę „Twórca tygodnia”
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć

     

    #71138
    ArtSim
    Uczestnik

    CAS wita z powrotem!

    Dziś opowiemy historię (stroju) naszej wysoko postawionej klientki – Elwiry Miko!

    Zacznijmy od stanu stroju jakiego przyszła do nas. Był lekki, wygodna i modny. Elwira kocha kolory przez co większa część jej ubrań taka była ,lecz czasami lubiła od tego odstąpić. Jej włosy były proste, brązowe, zasłaniające jej uszy co tłumaczy brak kolczyków.

    Powiedziała nam że potrzebuje zmiany, czegoś nowego. A wszystko przez role poszukiwaczki przygód i piratki – Joannę Karaibską.

    Powiedziała że chciała by mieć włosy podobne do swojej bohaterki, bardziej eleganckie ubrania i suknie na wielkie gale w Del Sol Valley. I te życzenia spełniliśmy. Oto efekt:

    Mamy nadzieję że Elwira i jej fani będą zachwyceni 😉

    #71213
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    Przedstawiam metamorfozę wielkiej Gwiazdy!

     

    Chcesz wiedzieć więcej?

    Elwira Ekran jest dostępna w GALERII.

    Można również przeczytać historię Elwiry o tutaj. Zapraszam bardzo serdecznie!

     

    Dagg dagg!

    #71473
    Ginewra
    Uczestnik

    Jestem Elwira i zdradzę wam pewną moją, odzieżową tajemnicę.

    Świat Hollywoodu zaczął się przede mną otwierać. Z tego względu musiałam diametralnie się zmienić, nie tylko wewnętrznie, ale głównie na zewnątrz. Zaczęłam brylować na różnych imprezach, więc musiałam wyglądać odpowiednio.

    Raz grzeczniej, raz ostrzej, odpowiednio do sytuacji i wydarzenia.

    Także na oficjalnych wydarzeniach, które widział cały świat, musiałam wyglądać olśniewająco.

    I choć zapewne podejrzewacie, że to w granatowej sukni wybiorę się na najbliższą ceremonię wręczenia nagród, to jednak się mylicie. Mam podejrzenie, graniczące z pewnością, że wiele innych kobiet ubierze się we wspaniałe, nie za bardzo skromne suknie, więc ja postanowiłam pójść na przekór – skromniejsza sukienka, ale nie mniej biedna, bo uzupełniona złotem. I w dodatku w stylu dawnych lat. Co prawda nie w tak dawnych, jak moi Piraci z Sulani, ale zapewne zrobię piorunujące wrażenie!

    W domu również muszę trzymać fason, żeby mnie czasem jakiś paparazzi nie przydybał w jakieś fikuśnej piżamce.

    Za to uwielbiam mój strój kąpielowy. Jest niebieski, jest złoty, a pod tym szerokim rondem kapelusza i za wielkimi okularami mogę schować swoją tożsamość. Gorzej jednak z pływaniem z tym całym asortymentem? Coś za coś.

    Także choć trochę niebieski jest mój strój gimnastyczny, podobnie jak ubiór na cieplejsze i chłodniejsze dni.

    Zimą często biorę udział w różnych akcjach charytatywnych, więc zakładanie czapki mikołaja weszło mi w nawyk. Na szczęście tu gdzie mieszkam, zimy są łagodne – niepotrzebna zimowa kurtka, w samym sweterku można przetrzymać ten chłodniejszy czas.

    Ale na co dzień jest inaczej. Na co dzień jestem zwykłą dziewczyną z sąsiedztwa, która stara się wtopić w tłum. Choć coraz sławniejsza, to jeszcze woda sodowa do głowy mi nie uderzyła.

    I mam nadzieję, że nigdy nie uderzy 🙂

    #71474
    Ginewra
    Uczestnik

    Jak coś, to dodałam swoją Elwirę, tylko post zniknął i pokazać się nie chce. Dodam tę wiadomość jeszcze w odpowiednim wątku, ale w razie czego – ten drugi post powinien być bardziej poprawny i lepiej wyświetlany (w pierwszym miałam tekst rozstrzelony).

    #71588
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Elwira w każdym wydaniu wygląda niesamowicie! Dzięki wielkie wszystkim za udział 🙂

     

    Zwycięzcą zostaje @Claymora! Gratulacje 🙂

    #71589
    ArtSim
    Uczestnik

    Gratulację! Muszę się chyba też nauczyć robić takich ekscentrycznych simów?

    #71613
    Claymora
    Uczestnik

    Wheee! Bardzo dziękuję. <uwielbia wygrywać> bwahahaha nie ma to jak skromność xD

    A tak na poważnie, bardzo mnie to cieszy. I jak dla mnie wszyscy jesteśmy zwycięzcami ^^ w każdej odsłonie jest śliczna. W końcu gwiazda!

     

    ArtSim jak dla mnie nie musisz się niczego uczyć. Tworzysz bardzo ładnych simów. Pamiętaj tylko, by… BAWIĆ SIĘ!! 😉

    #71616
    ArtSim
    Uczestnik

    Dopiero teraz zauważyłem że Sim tygodnia dopiero się zaczął ,a ty wygrałaś już 2 razy?

     

    #71623
    Ginewra
    Uczestnik

    Podejrzewasz jakieś znajomości, albo łapówki? :>

    😀

    #71655
    Claymora
    Uczestnik

    ArtSim przyłapałeś mnie! O nie! xD A miałam za często nie wygrywać…

    Ginewra oczywiście, że łapóweczka xD Przelewam na konto oceniających sporą część monet z wygranych. Dodatkowo płacę sporą sumkę simoleonów! xD

     

    *Żeby jeszcze stać mnie było wygrać w remoncie tygodnia xD

    #71681
    Ginewra
    Uczestnik

    @Claymora – to ile to kosztuje, może sama zainwestuje 😀

    #71718
    Claymora
    Uczestnik

    Ginewra oni się cenią! Uważaj popadniesz w długi xD By móc inwestować musisz być w tajnym stowarzyszeniu, ale Ciiiii! Nie wiesz tego ode mnie xD Nie ma tak łatwo

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.