Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #6

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 4 lata, 7 miesięcy temu
8 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73411
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Cześć wszystkim! Czas na odpalenie CAS 😉 Myślałam, myślałam i wymyśliłam wyzwanie na ten tydzień 😉 Cztery podstawowe żywioły to ogień, ziemia, woda i powietrze. W zależności od kultury pojawiają się inne, ale my skupimy się na tych czterech 🙂 Zadaniem dla Was w tym tygodniu to wybrać sobie jeden dowolny żywioł spośród tych, które wymieniłam i stworzyć sima, który będzie jego odzwierciedleniem 😉 Czas do środy 28 sierpnia. Zwycięzca otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?. 50 dodatkowych monet dla tych, którzy zdecydują się pokazać swoją pracę w Galerii dzieł 🙂 Pozdrowienia i dobrej zabawy!

     

    • Zdjęcie musi pochodzić z gry The Sims 4
    • Jedna osoba może dodać nieograniczoną ilość zdjęć
    • Nie można używać CC i modyfikacji ( meble, włosy, fryzury itp. )
    • Można używać kodów
    • Zwycięska praca ma szansę pojawić się fanpage DOTsim
    • Autor zwycięskiej pracy otrzyma 195 monet i odznakę ?Twórca tygodnia?
    • Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymają 95 monet
    • Zdjęcie może być edytowane w programie graficznym
    • Zdjęcie może być kolażem i połączeniem kilku zdjęć
    #73413
    ArtSim
    Uczestnik

    O matko jak fajnie! Już mam pomysł na powietrze! Gdybym mógł stworzyłbym każdego?

    #73459
    Ola
    Uczestnik

    To Izyda Natura.

     

    Jest bardzo ambitną simką. Twardo stąpa po ziemi – dużo pracuje, sama utrzymuje dom i swoje niewiele młodsze siostry. Jej fiołkowe oczy czasem zdradzają tęsknotę za wolnością i świeżym powietrzem…

     

    Udaje jej się przy tym prowadzić zdrowy tryb życia. Lubi biegać, a kiedy ma trochę czasu dla siebie, wyrusza na samotne wyprawy, podczas których gromadzi dary Ziemi. Chciałaby uzbierać całą kolekcję skał i minerałów – ale woli trzymać to w tajemnicy. W końcu to, co najbardziej kochamy, wolimy zachować dla siebie, prawda? Tak przynajmniej kiedyś mówiła jej mama…

     

    #73473
    Claymora
    Uczestnik

    Sul sul!

     

    A oto i moja propozycja żywiołu WODY!! Kocham gatunek fantasy xD

     

     

    Mam nadzieję, że podoba się Cataracta oraz mała Oceania. ^^

    Dagg dagg!

    #73492
    Michael
    Uczestnik

    IMIĘ I NAZWISKO: Victoria Fire

    ASPIRACJA: Nieuleczalna Romantyczka

    CECHY: Zła, Materialistka, Porywcza

    TWARZ:

    CODZIENNY:

    OFICJALNY:

    SPORTOWY:

    DO SPANIA:

    IMPREZOWY:

    DO PŁYWANIA:

    GORĄCA POGODA:

    ZIMNA POGODA:

    Victoria jest gorącą jak ogień dziewczyną ale równie niebezpieczną. Skłonna rozkochać w sobie każdego. Swym wdziękiem rozpala ogień w sercach mężczyzn i zaspokaja swoje wewnętrzne potrzeby. Po wszystkim niszczy obiekt pożądania niczym ogień przeszkodę na swej drodze.

    #73509
    Michael
    Uczestnik

    IMIĘ I NAZWISKO: Ondina Water

    ASPIRACJA: Kulturystka

    CECHY: Dziecię Oceanu, Smakoszka, Rodzinna

    TWARZ:

    CODZIENNY:

    OFICJALNY:

    SPORTOWY:

    DO SPANIA:

    IMPREZOWY:

    DO PŁYWANIA:

    CIEPŁA POGODA:

    ZIMNA POGODA:

    Ondina spędza bardzo dużo czasu w wodzie. Uwielbia pływać z delfinami, żółwiami oraz ławicą ryb, traktuje ich jak część rodziny. Często zwiedza podwodne groty i rafy koralowe, zbiera muszle i inne zatopione skarby. Pragnie być najlepszą pływaczką w Sulani i próbuje różnych sportów wodnych. Je tylko owoce morza. Jej największym marzeniem jest poślubić trytona.

    #73510
    nolcanol
    Uczestnik

    Claymora jak zrobiłaś te uszy, że są tak spiczaste? Mnie za nic nie chcą takie wyjść 🙁

     

    Michael :

    wybrać sobie jeden dowolny żywioł spośród tych, które wymieniłam

    #73515
    Michael
    Uczestnik

    Wiem, że jeden ale nie mogłem się powstrzymać żeby zrobić jeszcze jeden żywioł ??

    #73516
    Claymora
    Uczestnik

    nolcanol serio? to już Ci piszę. Dajesz simowi spiczaste uszy dostępne w wyborze, po czym wchodzisz na lupę „tryb edycji detali” i ciągniesz to ucho jakby sim był niegrzeczny. Nie ma opcji, by się tak mocno nie rozciągnęło.

    Proszę ^^

    #73517
    Claymora
    Uczestnik

    Michael tak patrzę na twoje piękne simki i tak sobie myślę. Jak udało Ci stworzyć pozę z codzienny dla Victorii oraz do snu i ciepła pogoda Ondiny? Które to cechy?

    #73528
    Michael
    Uczestnik

    @Claymora Dzięki wielkie ? A te pozy to się wybiera podczas robienia zdjęć w trybie życia tylko nie wiem czy to doszło w aktualizacji czy z akcesoriami Moshino ?

    #73531
    Claymora
    Uczestnik

    Michael proszę bardzo. ah już wszystko rozumiem ^^ Dzięki za odpowiedź

    #73543
    Michael
    Uczestnik

    @Claymora Niema za co ?

    #73568
    Evaerynth
    Uczestnik

    Oto jedno z najbardziej tajemniczych stworzeń oceanu – syrena. Od stuleci istoty te trzymały się głębin i nie pokazywały się mieszkańcom lądu, ale niektóre z nich postanowiły wmieszać się między ludzi, by poznać ich świat. Jedną z nich jest widywana od jakiegoś czasu w Sulani ekscentrycznie wyglądająca dziewczyna o kolorowych włosach i dziwnych oczach. Jej imię trudno byłoby wymówić ludziom, na lądzie funkcjonuje więc jako Azure Pearl.

     

     

    #73574
    Ginewra
    Uczestnik

    W sumie nie ma tego w regulaminie, ale czy to oznacza, że jedna osoba może stworzyć kilka Simów do wyzwania? Niby w wyzwaniu jest o „stworzeniu sima”, a nie „stworzeniu simów”, ale może warto byłoby to ujednoznacznić?

Oglądasz 15 wpisów - 1 z 15 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.