Strona Glówna Fora SPOŁECZNOŚĆ Wyzwania i zadania Sim tygodnia #6

ostatnio zaktualizowano przez Ginewra 4 lata, 7 miesięcy temu
8 uczestników
30 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #73603
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Hmm… 🙂 Zróbmy tak, już w tym tygodniu niech zostanie jak jest, więc wybierzcie sobie ile chcecie żywiołów i zróbcie ile chcecie simów, bo szkoda tak pięknych zgłoszeń. Nie ma rzeczywiście wpisane w zasadach jeden użytkownik = jedno zgłoszenie, dopiszę to w następnej edycji. Jeśli chodzi o większą ilość simów w jednym zgłoszeniu to tu mam trochę dylemat. W zasady tego nie wpiszę, bo może zdarzyć się, że zadaniem będzie stworzenie np. rodziny. Dlatego w opisie każdej edycji będę jednoznacznie pisać, czy tworzymy jednego sima, czy więcej 🙂 Jeśli macie jakieś pytania to dajcie znać 😉 Pozdrowienia!

    #73649
    Claymora
    Uczestnik

    Hmmm… aby nie było! W tym wyzwaniu udział bierze tylko Cataracta, Oceania jest dodatkiem o którym wspominam w Claydziełach. Po prostu nie umiałam ich rozdzielić, by żywioł miał w moim przypadku sens.

    Dziękuję za uwagę ^^

    #73668
    Ginewra
    Uczestnik

    @Claymora – żeby była jasność, to taka Ocenia, czy np. pełna rodzinka pana Stycznia mi nie przeszkadza, bo to też jest jakieś przedstawienie postaci  w otoczeniu.  Ba, sama jak tworzyłam dziewczynę pana prawnika, to na zdjęciach pojawiała się razem z nim, bo wiadomo było, kto jest „głównym bohaterem”.  Chodziło mi o to, że w sumie okazało się, że można było w poprzednich edycjach wstawić więcej swoich Simów, żeby mieć większe szanse na wygraną 😀

     

    A wracając do głównego tematu… Widzę, że powietrze jest „najmniej fajne”, a woda najlepsza 😀 Ale ja nie dołączę ani tu, ani tu 🙂

    Przedstawiam państwu…

    Flora Terra jest żywiołem ziemi, ale tej płodnej, dającej życie. Stąd i wiele zieleni i kwiatów w jej wyglądzie: z tatuażu spoglądają kwiaty, fryzura wygląda jak rozrastający bluszcz, w uszach powiewają liście, a naszyjnik jest tak naturalny, jak to tylko możliwe!

    Dlatego też Flora ma wybujałe, kobiece kształty, które mogą na myśl przywieść starożytne boginie płodności. A butów nie nosi, co by być jak najbliżej swojego rodzicielskiego żywiołu 🙂

    #73666
    ArtSim
    Uczestnik

    Sul sul!

    Pierwszy pomysł to był zrobić cztery żywioły i jednego dać do wyzwania ,ale skoro @dzidziak86 pozwoliła to skorzystam i dam wszystkich 🙂

     

    Pierwszy jest Grzegorz Ziemski zamieszkujący Windemburdzkie góry góral.  Uwielbia natura ,a rodzinę utrzymuje z ogródku przy domu ,który jak wszyscy mówią jest najlepszy. Grzegorz jest też bardzo aktywnym i umięśnionym mężczyzną.

     

    Kolejna jest Kai Akua (morska bogini). Która jest  syrenką którą setki lat remu porwał ocean ,a inne syreny ją uratowały i dały syrenie wodorosty. Teraz mieszka w głębinach i codziennie odwiedza Sulani podczas różnych świętach i imprezach.

    Czas Hotto Kasai (gorący ogień) który jest zbuntowanym nastolatkiem. Został porzucony przez rodziców i został przybrany przez wampira Vladiusa IV i szkoli się na wampira. Jego ulubiony kolor to czerń lecz lubi dodawać czerwony kolor do strojów w kolczyków. Szybko się złości ,lecz nie jest zły. Marzy by założyć rodzinę.

    Ostatni jest … jak tyś się nazywał?

    Aha… Jest on ,a w sumie był on chińskim wojownikiem z japońskim korzeniem. Umiał władać powietrzem i szkolił młodsze pokolenie magii powietrza. Ponoć dożył 200 lat! Legenda mówi ,że jak umarł zmienił się w kolorowy wiatr.

    Mam nadzieję że taka oprawa zdjęcia mistrza wiatru nie sprawiła problemu 🙂

    Dag dag!

    #73700
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie no, super ta twoja żywiołowa galeria! 😀
    W sumie, gdyby nie kolory, to byś mógł z niego ducha zrobić 😀

    #73702
    ArtSim
    Uczestnik

    @ginewra właśnie pierwszy pomysł to było zrobić ducha ,ale gra mówi że to egzoplazma czy coś takiego (substancja która zmienia w ducha tak mówi)

    #73742
    dzidziak86
    Opiekun forum

    Dziękuję pięknie wszystkim za fantastyczne prace! 🙂 Zwycięzcą zostaje @Claymora 🙂 Gratulacje!

    #73744
    ArtSim
    Uczestnik

    Gratulację?

    #73747
    Michael
    Uczestnik

    Gratulacje 🙂

    #73752
    Ola
    Uczestnik

    Gratuluję – wodne elfy rzeczywiście były wyjątkowe 🙂

    #73754
    Claymora
    Uczestnik

    Wheee!! Bardzo dziękuję ^^
    Wszystkie żywioły rządzą!

    #74549
    nolcanol
    Uczestnik

    Claymora te uszy to chyba jednak z jakimś modem są, bo bez nie ma nawet opcji, żeby wybrać spiczaste ucho 😀

    #74552
    ArtSim
    Uczestnik

    Ja mam spiczaste uchy w kosmitach ale nie idzie go tak dać na boki

    #74553
    nolcanol
    Uczestnik

    Ja nie wiem, może ja nie umiem 😀 Może u zwykłych simów się tak nie da, bo ciągnę za to ucho i ciągnę i nic.

    #74556
    Claymora
    Uczestnik

    One są wampirami xD u normalnych simów jest to niemożliwe

Oglądasz 15 wpisów - 16 z 30 (wszystkich: 31)

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.