Strona Glówna Fora STRONA I FORUM Błędy, sugestie i prośby Sugestia – Simstagram

ostatnio zaktualizowano przez Fiolek 5 lat, 9 miesięcy temu
5 uczestników
6 odpowiedzi
  • Autor
    Odpowiedzi
  • #59061
    Fiolek
    Uczestnik

    Nie mam pojęcia dlaczego, ale mój poprzedni temat… zniknął. A więc – Ostatnio przypomniały mi się dawne dyskusje na temat Społeczności DotSim. Wtedy zastanawiano się między forum, a… Simstagramem (czymś podobnym na wzór Instagrama, ale na DotSim). Jak w wywiadzie z Karolem mogliśmy przeczytać o DotSimowej wersji Galerii, to dlaczego nie warto byłoby rozważyć DotSimową wersję Instagrama?  Na naszym profilu pojawiłaby się nowa zakładka – Simstagram, gdzie użytkownicy mogliby wysyłać swoje zdjęcia z rozgrywki. Każde ze zdjęć można byłoby oczywiście skomentować, a nawet zostawić babeczkę (odpowiednik serc z Insta). Za każdą babeczkę zdobywalibyśmy jednego DotCoina. Niżej macie moje Concept Arty 😉 Co sądzicie o takim pomyśle? 😀

    #59062
    Hejkasz
    Uczestnik

    To jest dobre 😀

    #59063
    ASTRA
    Uczestnik

    Pomysł – GENIALNY 😀


    @glossygem
    wprowadzilibyście? 😀

    #59066
    Hiruko
    Uczestnik

    Nie wydaje mi się to dobrym pomysłem. Moim zdaniem spowodowałoby to tylko powstanie kolejnego „raka” społecznościowego oraz ogrom pracy nad kontrolowaniem tej funkcji. Z tego, co pamiętam, to DOTsim miało się różnić od popularnych stron, pokroju fb, które nie miałoby mieć specjalnego związku z grą. Zdjęciami możemy dzielić się na forum w dziale poświęconym twórczości oraz blogach, a z czasem mają dojść blogi na profilach (z tego, co kojarzę z wywiadu, który tylko przejrzałam), więc to będzie już trzecie miejsce na takie publikacje. Dodatkowo, moneta za babeczki w stosunku 1:1 to (ekhm) trochę dużo, nie uważasz? Strona ma już teraz ponak 1,5k względnie aktywnych osób, a będzie dużo więcej. Sam pomysł, na dodanie opcji „lajkowania” nie wydaje się być zły, więc mógłby pojawić się w podobnej formie, np. właśnie na profilowych blogach, jednak tego „simstagrama” nie widzę absolutnie :/

    #59072
    Fiolek
    Uczestnik

    @Hiruko Myślę, że skoro Ekipa DotSim miała taki pomysł na uwadze, to chyba nie byłby „rak społecznościowy” 😉 Nie porównujmy Dotki do innych społeczności 😀

    #59086
    Ginewra
    Uczestnik

    Nie pasuje mi tylko przekształcanie babeczek w coiny. A poza tym pomysł spoko.

    #59091
    Fiolek
    Uczestnik

    @Ginewra A gdyby zamiast DotCoinów, za babeczki można byłoby zdobyć odznakę? Im więcej babeczek, tym większy poziom odznaki ?

Musisz być zalogowany, aby odpowiedzieć na ten temat.